ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Света София&markers=София,пл. Света София

ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ

Смятахме, че при гърците сме зле, но дойде г-н Андронов и разбрахме, колко добре сме били... Некомпетентно отношение от страна на представителите на новите собственици, създадено аграрно самочувствие от същия човек на всички служители от Сибанк- нямам представа на какво се дължи! Обединението се извършва, като всъщност се разчистват сметки с всички служители на бившето ОББ с изключение на тези, които са защитени. Само интриги се въртят, ниски заплати, отвратителна работна среда, цедят те като лимон! Пълна шуробаджанащина, некомпетентни мениджъри нива В, В1, В2 умряли от страх да заявят позиция и защитят подчинените си, загубили собствената си едентичност за да не изтърват топлия стол със заплата от четири или пет цифрена сума. Това са еничарите в новата история на България!!! Това са "Царе на сметището гледащи през облаците"!!! Намеря ли си нова работа няма да се сетя за тази банка!!! Не ходете там да работите!!! Тези хора не заслужават Вашето желание за работа, усърдие, компетентност!!! ТЕ НЯМА ДА ГО ОЦЕНЯТ!!!

Самият факт, че на мениджърски позиции се назначават некомпетентни, безкрайно мързеливи, безотговорни, откровено дебилни същества, на които "положителните" им качества се изчерпват с лакомия, лоша хигиена и бягане от всякаква отговорност и работа, като госпожица И. Спасова от Перник, говори достатъчно за себе си. Явно политиката на "професионалистите" от СиБанкя е да съсипят всичко постигнато, за което белгийците платих рекордна цена.

В момента ситуацията е следната - селската баничарница е изкупила големия супермаркет и бившите баничари сега си мислят, че много добре управляват супера. А той потъва, защото околните супери вече предлагат повече.. И служителите, и клиентите бавно се местят към тях. Тази работа явно на е за баничари, но белгийската сладкарница, собственик на капитала, все още не е видяла отчетите за 2018 г. Сигурно ще се сетят, ама жалко за банката.

Работата в клонова мрежа в под всякаква критика. Корпоративна култура не съществува. Директори и мениджъри на клонове се държат абсолютно неадекватно по отношение на останалите служители. Клиентите са важни само, ако може да получим нещо от тях. Невероятно обидна работна политика, където служителите са продавачи, нищо общо с банковата дейност.
Не се залъгвайте, че ще водите нормален начин на живот, работейки за ОББ АД, нито че ще работите за и с професионалисти.
Потресена съм от случаите в които на клиент се отказва дадена услуга, тъй като е ниско платежоспособен, а отказа е оправдан с лъжи. Това не е банкова институция, а цирк и то не от най-добрите.

Как да информирам УЧР за заплахи за уволнение? Недопустимо е да те заплашват и тормозят от страна на самозабравила директорка? Ще направя като клиентите ще напусна и ще отида в друга банка.

към Милионера - В този сайт който твърдиш, че изкарваш по 100$ на седмица е пълна измама. Всички го знаем и нищо не можеш да изкараш от там. Едно е сигурно можеш само яко да се Набуташ.

Може ли да ми дадете информация за длъжността Кредитен консултант в ОББ -Дианабад.Като работа как е,колеги,заплащане....? Благодаря ви

Нямат пари за заплати, а тази година наеха 2 нови изпълнителни директора.... Само на единия заплатата е колкото взимат всички колеги от поне 3 етажа на Милениума.... Тази банла ще потъне. Бягайте докато е рано.

Пичове, вместо да се занимавате с такива фирми , които ви се подиграват по-добре играйте в https://golden-farm.biz/?r=729922 в този сайт си изкарвам по 100$ на седмица без никакъв проблем..!

Работодател сравняващ заплатата с цената на салама.