ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Света София&markers=София,пл. Света София

ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Никога не започвайте работа в тази банка.Започвате на една длъжност но след това ти карат да отговаряте за още 100 неща.
Аз започнах като главен касиер за 700 лв заплата.Искат да им продаваш продуктите на ДЗИ постоянно.
Звъниш по сумати списъци постоянно.
Работиш поне 3 длъжности в едно и най- безобразното е ,че си до 17.00 на работа а те карат а стоиш поне до 18.30 за да подреждам документи и да звъниш на клиенти да им продаваш застраховки.
Не си губете времето там!!!!

Обадиха ми се от ОББ банк за интервю за фронт.Първо интервюто протече по телефона, като се уговорих и за заплата, а след това ме поканиха на 2 интервю в клон Гара Искър.Отношението на Директора Николай Важаров беше отвратително.Показа ми с поведението си за какво съм дошла на интервю, подцени ме , че съм завърщила Ту- София "Публична Администрация" и с магистратура от УНСС.
Имат изумителни цели на фронта, които си ги е измисли 500 000лв. това е Абсурдно!Беше изнервен и си изкара яда от мен.
Моля, не кандидатствайте в тази банка по никоя обява!

Получаваш оферта, а когато отидеш на място в офис получаваш съвсем други условия.... Некоректно

Здравейте. Виждам обява за дирекция съответствие. Знаете ли какво е заплащането? Какво е натоварването? Заслужава ли си?!

Моля споделете каква заплата мога да очаквам в изнесения център на KBC Варна? Става въпрос за позиция проджект мениджър или Team Lead, не ИТ. Също доволни ли сте от работата, отношението и организацията там?

Не правете грешката да попаднете в тази банка – може единствено да съжалявате за изгубените години след това!

Обстановка/Отношение – ужасно. Грубо, неколегиално, унизително и очаквайте забит нож в гърба по всяко време. Доста от мениджърите си изпускат нервите и повишават тон или след това се опитват всячески да си отмъстят. Отделно все повече вождове, и по-малко индианци. Шанс имат само разни подмазвачи/ки.

Заплата – по-ниска от средната в сектора (в клоновете е под 1000лв., а в ЦУ варира от 1400 до тук там може да достигне 1800лв.). Най-забавната част е, че не се увеличава през годините служба. Поне за новите служители е една идея успокояващо като знаеш, че взимаш повече и от този, който те обучава. Жалка история.

Колеги – доста зависи от дирекцията, но като цяло очаквайте интриги, прехвърляне на задължения и кофти отношение.

Бонуси – води се, че има, но са смешни на фона на усилията. Още по-забавно става като ги орежат по някаква измислена от прекия мениджър причина
Преференции – ипотечен кредит с лихва 1.5%, потребителски с 3.9% без такси. Това е и най-сигурният начин банката да има лоялни клиенти – да печели от самите служители.

Развитие – никакво… никакви инвестиции в обучение/командировки на персонала под каквото и да е форма. Е, има изключение – разбира се за приближени подмазвачи на някой от мениджърите.

Здравно – пълна скръб, орязан пакет и ДЗИ постоянно се чудят по какъв начин да не ти възстановят парите. Какво като си служител? За клауза дентални услуги не са и чували.

Текучество – познайте… определено кадърните бягат, остават само мързеливи (бутат там ден за ден), страхливи или просто лишени от изход колеги (затрупани с кредити, изправени на ръба на финансовите си възможности).

Сигурност – това, че е банка няма никакво значение. От днес за утре освобождават колеги, които с години са работили за тази мизерна банка. Добре, че има какво да продават от активите на ОББ, че да вържат някоя друга година, но и това кранче ще секне.

Локация - единственото горе-долу приемливо нещо, ЦУ е точно до НДК, което е достъпна и удобна локация.

Безкрайно разочарование относно отношението към служителите. От днес за утре те заменят без да им пука колко усилия си вложил. Мениджмънта расте, а фронта намаля. Като допълнение, отвратителна кредитна политика,завишени критерии, единствено кредитират определен сегмент клиенти.

Работодател който не се грижи и не му пука за служителите си. Повечв от 7 години не се променят заплатите освен на директорите!

Бягайте!

Отношението е на ниво,от което много други банки има какво да вземат...