ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Света София&markers=София,пл. Света София

ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ

Отношението е на ниво,от което много други банки има какво да вземат...

Към 19.12.2019 заплатите са си същите и по този повод касиера ще се сменя през 2 седмиции и не само той. Най-ниското заплащане в сектора държи тази "банка"КБС!

Абе какво става с в клона ви в Петрич всеки месец нов човек на касата?

#ОББ предизвикателство номер:

#1 Докато си на работа измисли - от къде да изкараш пари (за да живееш)?
#2 Оцеляваме гладни?
#3 Храни семейство с престиж?
#4 Синята бездна.
#5 90те продължават.

Положението € #потъваме другари, няма да се притеснявате. Командира е ¥ #Голем.. шлем..

Тъжно е , но да си знаете - на колкото влезнете на толкова оставате! Новите колеги взимат повечко € от старите. УЧР само се чудат къде ¥ краката горе.. жалка ситуация..

В ИТ отдела нещата не са по-различни от това което е написано по-долу. Заплата около 1к и малко очаквайте. Увеличенията са само слухове. Работната обствановка е много добра ]:)

Щом хранителните магазини дават повече заплата от колкото това нещо което само прилича на банка сами си преценете какво се случва.

Заплащането е унизително!
Натоварването е максимално!

Трудно ми е да се захвана за нещо положително? - Няма.

Няма увеличение на заплатите от страна на ОББ вече повече от 10г. от страна на Сибънк си е пируване. На никой не му пука за работата, всеки от шефовете си прави каквото иска. Цари анархия отвсякъде... Тази банка започва да пропада. Напудрена е отвън много, но отвътре положението е много зле. Ако искате истинска работа Не идвайте тук! Хора по на 10 - 15г. в банката си тръгнаха заради тези проблеми. Вече не се търпи глупостите на директорите....

Моят, съвет е никога не започвайте работа в тази банка.

Заплатите за София са около 1000лв~ за централно управление и около 600лв~ за клонове. За малките градове - средно около минимална заплата. Ръководителите , Директорите , Изпълнителните Директори имат коренно ралични заплати. Те са друга мая. Там има и бонуси за свършената работа от обикновенните работници. Положението се води към Оптимизиране на ********* Но ако сте мързелив и не искате пари , Те това е мястото за вас!

Може ли някой да ми каже, каква е заплатата за експерт международни разплащания и каква е работната среда? Имам само уклончиви отговори и различни мнения. Благодаря на отзовалите се.