ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ

На всички които искат да започнат работа в ОББ АД да знаят че трябва да очакват всичко друго но не и уважение,добро заплащане,повишение може само ако имаш чичо владика или добре владееш изкуството да се подмазваш на точните хора .Не са важни професионалните ти умения ,образованието или квалификациите които имаш само това кого познаваш и ТОЙ ще ти уреди нужната ти заплата и добра "службица". Успех на всички дръзнали да се опитат да успеят по нормалния начин.

Кандидатствах за работа в ОББ и след като бях одобрен на 2те интервюта, бях поканен да започна работа , като ми се съобщи, че ще получа обаждане от отдел "сигурност". Разговора беше кратък - "Как се осигурявате" , "имам телк" , " Благодаря".
След този разговор последва серия лицемерни лъжи, резултатът от които беше да ме отхвърлят С ДИСКРИМИНАЦИОННИ МОТИВИ!!! заболяването ми не е проблем за работата. Страх ги е, че после е трудно да ме уволнят. ТОВА, КОЛКОТО И ДА Е ГНУСНО, НЕ Е НАЙ–ГРОЗНОТО!

Г-жа ДИМИТРОВА от ЧР , ме повика на инсценировка на интервю,което вече бях правил , отново с нея и бях одобрен. Но в случая бях повикан за да се замаже причината за отказа им. НЯМАХА ДОБЛЕСТТА ДА МИ СЕ ОБАДЯТ СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА КАКТО ОБЕЩАХА И ДА МЕ ОТРЕЖАТ!

Може ли човекът, който е написал коментара за стаж в ОББ в отдел "Връзки с обществеността", да се свърже с мен!?
email: [email protected]
Обмислям да кандидаствам и искам да разбера малко повече!
Благодаря!

Вчера бях на интервю в Централния Офис, то се проведе от г-жа Мая Владева. Позицията, за която кандидатствах бе "главен касиер" Интервюто протече добре, но след като изреди всичките изисквания на банката да те наемат на работа се стигна до много важният въпрос за заплащането. Попита ме "За колко бих работила?" Отговорът ми беше " 800 чисто".
Изгледа ме доста странно. Сякаш поисках 1500 лева. Каза че за съжаление не могат да ми предложат такава сума, съответно за колко по-малко бих работила.....казах 700....пак ми бе отправен поглед сякаш съм много нагла. Канят за интервю хора с Бакалавър "Финанси", Магистър по Счетоводство и 3 езика на доста добро ниво и им предлагат да работят за 600 лева, а може би и по-малко. Тъй като както вече споменах на 700 лева въпросната госпожа започна да ми обяснявам, че те не давали толкова големи заплати?!?????. ....Извинете, как си представяте млад човек, който иска да се развива, вярно без опит в сферата, но достатъчно образован да работи за под 700 лева. Дори човек със средно образование и без никакви езици не би се хванал. .....

Пиша по повод стажът в ОББ , обявен в отдела Връзки с обществеността.От личен опит искам да предупредя всички да не се лъжете , особено млади студенти.Първо е без пари , второ отношението е лошо , трето офисът е в някакъв апартамент , който прилича на мазе и условията не са добри , четвърто ви карат да правите всичко-пакетиране на промо материали,носене на кашони до колата и т.н., пето отношението не е добро и за капак ви карат да им работите на пълен работен ден поне 2 пъти в седмицата.Сами си преценете!

Здравейте, Бих искала да попитам за по-подробна информация за ОББ, като атмосфера на работа, начина на работа, заплащане-служител обслужване на клиенти.
Благодаря предварително

Служителката от ОББ кл.Мадара-Шумен,Р.Милева-Иванова обслужва клиентите като за всяко нещо ги препраща към тел.0700 117.....в София, ако не познава работата, то няма нужда от клон,всичко ще става по телефон дори я мързи да попита в ЦУ как се случват нещата като не е компетентна по банковите услуги.

Здравейте, ще се радвам на всякаква информация относно ОББ-клон Исперих. Благодаря предварително!

Здравейте, някой може ли да ми каже каква заплата взимат Специалистите Подбор на персонал ?
Благодаря!

и аз бях на интервю при Юлиана Тонкова .Зададе ми същите въпроси .държеше се много намусено ,била съм на интервю в друга банка в софия ,там поне си направиха труда да ми се усмихват.заплатите са смешни.аз просто сондирах ,защото нямам намерение да работя в провинцията,но явно си търсят неопитни хора с цел да ги обучават .