ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Света София&markers=София,пл. Света София

ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД / ОББ

След обединението на двете банки Сибанк и ОББ, явно е настанал пълен хаос. Като се добави и ДЗИ към тях, бумащината е повече от всякога, системата е изключително бавна и тромава. Служителите работят извънредно и под изключителен стрес и напрежение, тъй като поставените цели са неизпълнени. Клиентите чакат поне час преди да бъдат обслужени и се бавят поне още толкова, когато бъдат повикани от служител. Всичко това ги прави изключително недоволни и изнервени, което в крайна сметка също рефлектира върху работната обстановка и служителите. Идеята всеки клиент да бъде максимално "изцеден" и да му се пробутат всички възможни продукти се повтаря от мениджърите всеки ден по няколко пъти. В крайна сметка с бавно обслужване и неконкурентни продукти не се печелят клиенти, а точно обратното -губят се. Въпросът за трудовото възнаграждение на служителите се засяга съвсем лаконично, все едно е нещо маловажно, и естествено-заплатите са просто смешни на фона на цялата натовареност. Не съветвам никой да започва работа в ОББ, особено ако има семейство и цени личното си време.

Не ви препоръчвам работата в клон на ОББ. Унизително ниски са заплатите за такава голяма и "лъскава" компания. Като служители в ОББ работим под пълно напрежение от страна на шефове и клиенти. Изискванията са бекрайни, а заплащането е унизително(900лв)! Всеки ден изискват от вас продажби на застрахователни продукти, които трябва да предлагаш дори и на каса, където работиш с много пари (едновременно обслужваш и предлагаш, за да не чакат следващите клиенти), а когато имаш минус в касата си виновен само и единствено ти, защото не и внимавал. И с мизерната си заплатка се налага да покриваш минусите (не дай си Боже-се налага да изтеглиш кредит, за да го покриеш) Сами си направете извода!

Здравейте, моля за информация как протичат интервютата, става въпрос за позиция Специалист обслужване на клиенти, какво да очаквам като заплата, и има ли коледна и лятна заплата?

Здравейте, може ли мнение за работа в ЦУ и заплащане

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Не препоръчвам на никого работа в ОББ. Заплатите в ЦУ в София са мизерни, натоварването е колосално, трябва да приключваме уж в 17:30, но ни държат до 20:00 всеки ден. Нямах никакъв личен живот в ОББ.

Отдел по документи. Заплата като на общак в село. Работа много.

Отзивите за банката са добри.А нещо повече за ИТ отдела?

Положението се влошава във фирмата постоянно. Няма увеличение на заплатите. Сега с този Covid няма и дезинфектанти,сапуни и всякакви други консумативи. Сами си купуваме хартията,течния сапун. Ако тонера ти свърши са огромни разправии докато ти донесат нов. Командировките по възможност не се попълват от ръководителя. Всичко е една пудра от вън. Хора не започвайте тук. Аз изкарах 4 години докато натрупам опит с който да сменя работата. Радвам се ,че напуснах. Тук няма реализация. Те дори не си спазват колективния трудов договор за увеличение на заплатата с годишните %, какво ви говори това?
Няма дентално лечение към допълнителното здравно осигуряване. За лекарства ти покриват и очила 100лв. за бог да прости...

Не се препоръчва! Заплащането е до 1000лв на месец за ЦУ!

Единствения плюс е ,че заплатата се превежда на време.

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.