Студио Модерна България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско Шосе 40, бизнес сграда "Европарк"&markers=София,бул. Цариградско Шосе 40, бизнес сграда "Европарк"

Студио Модерна България

Фирмата е доста сериозна и напълно легална, на каквото се подпишеш - това получаваш, дават добри бонуси, но трябда да се работи, а това явно не допада на повечето от нас. Новият шеф натири разни връзкари и натисна доста лентияте във фирмата, така че нещата вървят напред. Всеки има шанс за развитие - стига да покаже желание и резултати!

ВЪЗМУТЕНА СЪМ! Как може фирма с масивни рекламни кампании по всички медии да има толкова нелюбезни, груби и нагли служители! Направих онлайн заявка за определен продукт. Получих го навреме, но този уред съответно не работеше. Обадих се, изчаках няколко дни, за да ми се обадят те и да обясня в какво точно се състои проблема. До тук ОК. Аз съм търпелив човек. Днес, обаче, получавам уред, който трябва да замени първия. Видимо отварян пакет, използван продукт - направо нямам думи! Куриерът съответно няма общо с цялата история. Звъня отново и сега трябва да чакам до другата седмица те да ми се обадят и евентуално да се разберем нещо за връщане на пари...........Случват се такива неща, но - има едно голямо НО: В правенето на бизнес  държанието и начинът, по който се разговаря с Клиента (с клавно К) е ПРИОРИТЕТ! Дами и господа - обърнете внимание на операторите си - те нямат дори елементарната способност да изслушват без да прекъснат говорещия преди да е приключил с това, което има да им казва! Пак повтарям - ВЪЗМУТЕНА СЪМ!

Преди да се обадя на телефона за защита на потребителя искам да напиша мнение, та да могат да се замислят следващите Ви клиенти. Господа, може ли да лъжете така безогледно хората? Това ли е "Модерна България" аз ще ви нарека "Студио мошенническа България" и може би вие сте един от символите и.  Полъгах се по добре направените реклами и по любезното отношение по телефона- това все пак е нещо, и то много важно ,нали.Но от тук нататък- получих пратка ,изпратих парите. Стоката ви се оказа дефектна, напълно неизползваема.Отговора от ваша страна беше "вероятно е фабричен дефект, ще ви изпратим нов, но в момента нямаме налични количества"  Кога ще имате? И до тогава какво-чакане, отлагане, телефонни разговори, губене на ценно време и все още не знам какъв ще е изхода. Добре, че не се "вързах"да си взема карта за пазаруване от вас, която щеше да ми коства още30-40 лв.А може би това е начин да пробутвате дефектни и залежали стоки на нищо неподозиращи клиенти?

Толкова много-лъжат в тази фирма, че чак ме е яд че не се обадих на телефона за защита на потребителя.Поръчах си бермуди който ми бяха доставени не във срока в който е обявено.,със доставка и др.цена излезе-40.00 лв.Още същият ден те почти се разпаднаха за 2 часа,веднага се обадих до фирмата от където ми отговориха че ще пратят човек веднага-до ден днешен никой не се е появил и никой не ме  е потърсил-почти  2 месеца вече.Куриоза беше че ми звъннаха преди 3 дни да ми предлагат  стока с гол.намаление тъй като съм излязла след гол.томбола -като постоянен и лоялен техен клиент.-отказах и обясних защо отказвам служителката обеща да предаде на колегите си .Искам да попитам някой от тази фирма  защо се подиграват с хората и взимат парите за некачественна стока.Ако от фирмата не ми вярват да си влезнат в поръчките и да видят името и града от който ,и когато съм направила поръчката....пък нали съм техен лоялен клиент-за мен всички те са мошенници.

Много закъсняват поръчките,ужким до 10 работни дена,а може с повече от месец и половина да се проточат.Ако се направи поръчка от сайта,даже по-дълго.Бях харесала едни дънки и си ги поръчах по Интернет на 2.4. Не получих e-mail потвърждение или обаждане до 12.4 и реших да се обадя.Оказа се,че дори не е пристигала такава поръчка...Все пак операторката,макар и припряна,ми направи поръчката,но се оказа,че от тази дата (12.4) трябва да чакам до 10 работни дена.С най-добри очаквания да си чакам поръчката май месец...

Бях служителка в Студио Модерна близо 2 години. Отношението на мениджъри, супервайзъри и прочие мениджмънт беше абсолютно недопустимо. На няколко пъти едвам убеждавах мъжа ми да не отиде на място за саморазправа. А те си го заслужаваха. Крещят на хората си при липса на резултати, режат от заплатите, които така или иначе не са кой знае какви... и нямаше абсолютно никакви условия за работа. Въпреки, че офисът се премести - все така неуютно си остана. Да не говорим и колко непредвидени са тоалетните за толкова много хора.
Не бих препоръчала като работно място Студио Модерна на никой познат. На някой, който мразя - може би!

А Топ мениджмънта чужденци ли са и разбират ли си от работата?

Добра е фирмата. Донякъде.
Бачка се яко, плаща се горе-долу добре.
Привилегии и социални придобивки - няма.
Но много внимавайте с колегите. Любимата игра е "прецакай другарче".
Така че потенциала ви за развитие зависи от това, кого и как ще изиграете, а не колко работите.

W srawanenie s mnogo nastoiasti rabotni mesta, nasata firma predlaga edin otnositelen dushewen komfort. Towa e edin "oazis", koito suzdawa opredelena sigurnost w emocionalno i finansowo otnoshenie. eto zasto preorientaciqta kum drugo rabotno mqsto moje da se okaje stresowa. Towa e edna ot pricinite da produljawame da si kiutame i da si kretame. ......... ......... e edin mlad, no entusiaziran shef, kato izklucim kamshika i beleznicite, wsicki ostanali metodi za motiwaciq za w ustanowenite normi. Nashiq manager wladee izkustwoto na tihata diplomaciq ili "jelezna ruka, kadifena rukawica" napomnq dosta na edin ot biwshite ni uprawiteli. Kato izklucim rqzkata smqna na nastroeniqta i paricnite sankcii, Boryana Vasileva e ponosima, za da ima rima. Inace kazano turpi se.