Студио Модерна България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско Шосе 40, бизнес сграда "Европарк"&markers=София,бул. Цариградско Шосе 40, бизнес сграда "Европарк"

Студио Модерна България

Фирмата предлага страхотни условия за работа, като работно време, сигурност, среда за развитие и колеги. За времето което работих във фирмата научих много за продажбите и бизнеса като цяло. С помоща на колегите ми развих качества,които знам, че ще ми бъдат полезни и за напред. Работата не е лесна, но изпитваш удовлетворение когато продадеш и развиваш себе си като продавач. Всеки, който иска да научи всичко за продажбите и наистина да стане добър продавач, може да мине през тази школовка.

Изумена съм от броя на негативните мнения за фирмата. Недоволни клиенти и ядосани бивши служтели има навсякъде, но, за жалост, доволните не говорят. В този ред на мисли, искам да изтъкна, че фирмата е един изключително коректен работодател, който дава реална възможност за изкарване на добри доходи. Разбира се, тези доходи трябва да се изработят. В нашите магазини имаме служители, които работят от 5,10,15, дори и повече години, което само по себе си говори достатъчно. Не вярвайте на всичко написано от напуснали служители.

Фирмата е много добра, удобно работно време за студенти и доста добри пари могат да се изкарват.

Цялата фирма се върти от Милен Стефанов.Той спи със една от служителката си Албена Конова.При положение че жена му работи за същата фирма и е в другият отдел.Просто Отношението му към собственото си семейство говори само по себеси и за отношението към служителите. Агентите се глобяват за щяло и нещяло.Вайзерите вземат по 1200 лв заплата и през 3, 4 месеца им се дава по 1500 1700 лв заплата да може да им запуше устата и да ги успокои. Цялата ситуация е жалка.Албена Конова понеже спи със него и е дал малко власт и тя се мисли също за шефка, а е просто момиче, селянче от Елин Пелин. Просто цялата фирма е много жалка и ми е жал за всички добри колеги които останаха в тази фирма. Милен краде пари от фирмата като глобява негови хора с по-солидни глоби а после и дава пари под масата.Просто той мисли само за себеси и за Албенчето. Жал ми е и за Чудомир ( Бившият приятел на Албена Конова). Момчето под носът му да се сваля приятелката му с Шефа на фирмата, а той такива услуги да му прави.

Не ходете в този хотел да работите или на почивка. На сервитьорите не им се позволява нищо от блока, ако случайно тръгнеш да си вземеш нещо о те видят някои от ОТЗ-тата или от кухнята веднага почват да ти казват, че ще те глобят с 50 лв за едно парченце, независимо какво е. Или трябва да се криеш като крадец, за да не те видят, че си взел нещо. На '' персонала ,, се готви отделно. Карат те да работиш за двама, а заплащнето си е за един, ОТЗ-тата са дърти интригантки, които дебнат непрекъснато дали работиш или приказваш с гостите, ако са те попитали нещо. Нямаш право и с гостите да говориш, ако те попитат нещо трябва да ги пратиш на рецепция-те за това били там. Управителките през няколко вечери си шоркат спокоино, но за всички това е нещо нормално. Когато п8щоискаш да напуснеш, ти казват, че трябва да пуснеш предизвестие от един месец и ако не го спазиш няма да ти платят заработеното. И в края на сезона ти пишат, че те уволняват,въпреки, че си дал предизвестие. Храната е отвратителна-закуската едно и също всеки ден-пържени филии, пържени яйца и такива. Дори не могат да готвят. За гостите се даваха сладки четири-пет дни подред едни и същи.

Обърнах се към Силвърханд, за да ми съдействат за работа в Германия. За първи път ползвам услугите на агенция за персонал, защото досега работих само в България в чуждестранни фирми с немски.

Изключително съм впечтален от високото ниво на обслужване и компетенции както на служителите на Силвърханд в България, така и от отношението на немския работодател още по време на интервюто по телефона.

Желая им успех и ще ги препоръчвам на всеки!

"Алтернатива Файненшъл" няма лиценз за инвестиционен посредник, КФН видя връзка с "Глобал Маркетс"

Комисията за финансов надзор (КФН) отправи предупреждение към инвеститорите, че дружествата с наименование "Алтернатива Файнаншъл" ЕООД и "Алтернатива Екуитис" ЕООД, "както и с всякакво друго наименование, което съдържа думата "алтернатива", "не разполагат и никога не са разполагали с лиценз да извършват дейност като инвестиционни посредници"."С оглед на това тези дружества нямат право да получават от лица парични суми с цел инвестирането им във финансови инструменти", посочват от регулатора.

Според съобщението на КФН "на електронната страница на дружество с наименование ALTERNATIVA FINANCE - https://alternativafinance.com, е посочено, че същото предоставя инвестиционни услуги, като посоченият на интернет страницата "трейдър" (брокер) не фигурира в регистъра на КФН на лицата, които по договор непосредствено извършват инвестиционни консултации или сделки с финансови инструменти". Във въпросният сайт, дружеството се изписва като "Алтернатива Файнаншъл" ЕООД (такова дружество не съществува според Търговския регистър).

В отделно съобщение днес КФН сочат още, че дружеството "Алтернатива Файненшъл" ЕООД (с разлика в изписането на думата "файненшъл" спрямо първото посочено по-горе - бел. ред.) е вписано в регистъра на Българската народна банка на финансовите институции по чл. 3а от Закона за кредитните институции, но то няма издаден лиценз да действа като инвестиционен посредник, който да му позволява да набира парични средства от клиенти с цел търговия с финансови инструменти."

От една година работя във фирмата.
Бях назначен на различна длъжност от тази на която съм в момента.
Уменията ми (макар и базови) в сферата на HR не останаха незабелязани от нашият Управител.
Беше ми предоставена възможност да приложа качествата си в този отдел и бях преназначен.
Получих пълна подкрепа и обучение ,чрез което бързо успях да разгърна уменията и възможностите си.

БОН ЕООД е фирма в която всеки ден надграждаш,учиш и се развиваш.
Професионализма ,прецизността във всичко,добрите практики и внимателно подбрания от цяла България квалифициран персонал са обединени в един механизъм, който успешно функционира вече 25 години.

Безспорен факт е ,че базата ,клиентите и пазарът на БОН се разрастват ежедневно.
Това води до нуждата от още служители и допълнителни позиции.
Преквалифицирането и преназначаването на определени кадри отново отваря работни места за попълване.
За наша голяма радост имаме и доста колежки в майчинство,което също
е предпоставка за още обяви в Джобс.

Има много въпросителни и неаргументирани коментари по адрес на фирмата.
За да отговорим на тях и да опровергаем доброто име на фирмата
всяка година организираме ,,ДЕН НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ".

Всеки който желае може да заповяда.

Пиша като Куриер от бивша куриерска фирма с която работеше Дуплекс.
Мога да кажа, че за 2 години в тази фирма се извъртяха над 50 служителя. А реално работят 5 души там. Не разбирам защо напускат , ака е толкова хубаво?
Видях 7-8 Управителя, да се сменят. Защото на тях давах фиша със събраните поръчки и те ми ги подписваха.
Видях 4-5 шофьора да се сменят. Имаше едно титулярно момче, което напусна защото не му вдигали заплатата 2 години. После всеки месец нов шофьор.

Момичетата в офиса не мога да ги запомня. Има 2 стари , всичко друго 20-30 дни и бяга.

Това е положението, работят по 10 часа. Обедна почивка 1 час , ама няма време да я ползват. Заплати по 1000 лева - изглежда много , ама на тия часове да товариш, опаковаш и говориш с по 100 клента дневно е нищо.

Шефа не го познавам, но като му гледам фирмата - май не му пука за нищо и само си мисли какво ще остане сухо в края на месеца. Отделно всеки месец ревеше на моите шефове, че сме му надписвали килограми на пратките. Как да натписваме, като имаме автоматично мерене в склада. Аз да не ги меря с ръчен кантар.

Здравейте, моля някой, който е работил в тази фирма да ми каже Куесте ЕООД и КОМЪНУЕЛТ ХЕДКУОРТЪРС ЕООД една и съща фирма ли е , защото когато напиша името на втората фирма в интернет ми излиза информация за Куесте ЕООД. Моля, ако някой е наясно да ми каже, ще съм много благодарен.