Студио Модерна България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско Шосе 40, бизнес сграда "Европарк"&markers=София,бул. Цариградско Шосе 40, бизнес сграда "Европарк"

Студио Модерна България

Цялата фирма се върти от Милен Стефанов.Той спи със една от служителката си Албена Конова.При положение че жена му работи за същата фирма и е в другият отдел.Просто Отношението му към собственото си семейство говори само по себеси и за отношението към служителите. Агентите се глобяват за щяло и нещяло.Вайзерите вземат по 1200 лв заплата и през 3, 4 месеца им се дава по 1500 1700 лв заплата да може да им запуше устата и да ги успокои. Цялата ситуация е жалка.Албена Конова понеже спи със него и е дал малко власт и тя се мисли също за шефка, а е просто момиче, селянче от Елин Пелин. Просто цялата фирма е много жалка и ми е жал за всички добри колеги които останаха в тази фирма. Милен краде пари от фирмата като глобява негови хора с по-солидни глоби а после и дава пари под масата.Просто той мисли само за себеси и за Албенчето. Жал ми е и за Чудомир ( Бившият приятел на Албена Конова). Момчето под носът му да се сваля приятелката му с Шефа на фирмата, а той такива услуги да му прави.

Не ходете в този хотел да работите или на почивка. На сервитьорите не им се позволява нищо от блока, ако случайно тръгнеш да си вземеш нещо о те видят някои от ОТЗ-тата или от кухнята веднага почват да ти казват, че ще те глобят с 50 лв за едно парченце, независимо какво е. Или трябва да се криеш като крадец, за да не те видят, че си взел нещо. На '' персонала ,, се готви отделно. Карат те да работиш за двама, а заплащнето си е за един, ОТЗ-тата са дърти интригантки, които дебнат непрекъснато дали работиш или приказваш с гостите, ако са те попитали нещо. Нямаш право и с гостите да говориш, ако те попитат нещо трябва да ги пратиш на рецепция-те за това били там. Управителките през няколко вечери си шоркат спокоино, но за всички това е нещо нормално. Когато п8щоискаш да напуснеш, ти казват, че трябва да пуснеш предизвестие от един месец и ако не го спазиш няма да ти платят заработеното. И в края на сезона ти пишат, че те уволняват,въпреки, че си дал предизвестие. Храната е отвратителна-закуската едно и също всеки ден-пържени филии, пържени яйца и такива. Дори не могат да готвят. За гостите се даваха сладки четири-пет дни подред едни и същи.

Обърнах се към Силвърханд, за да ми съдействат за работа в Германия. За първи път ползвам услугите на агенция за персонал, защото досега работих само в България в чуждестранни фирми с немски.

Изключително съм впечтален от високото ниво на обслужване и компетенции както на служителите на Силвърханд в България, така и от отношението на немския работодател още по време на интервюто по телефона.

Желая им успех и ще ги препоръчвам на всеки!

"Алтернатива Файненшъл" няма лиценз за инвестиционен посредник, КФН видя връзка с "Глобал Маркетс"

Комисията за финансов надзор (КФН) отправи предупреждение към инвеститорите, че дружествата с наименование "Алтернатива Файнаншъл" ЕООД и "Алтернатива Екуитис" ЕООД, "както и с всякакво друго наименование, което съдържа думата "алтернатива", "не разполагат и никога не са разполагали с лиценз да извършват дейност като инвестиционни посредници"."С оглед на това тези дружества нямат право да получават от лица парични суми с цел инвестирането им във финансови инструменти", посочват от регулатора.

Според съобщението на КФН "на електронната страница на дружество с наименование ALTERNATIVA FINANCE - https://alternativafinance.com, е посочено, че същото предоставя инвестиционни услуги, като посоченият на интернет страницата "трейдър" (брокер) не фигурира в регистъра на КФН на лицата, които по договор непосредствено извършват инвестиционни консултации или сделки с финансови инструменти". Във въпросният сайт, дружеството се изписва като "Алтернатива Файнаншъл" ЕООД (такова дружество не съществува според Търговския регистър).

В отделно съобщение днес КФН сочат още, че дружеството "Алтернатива Файненшъл" ЕООД (с разлика в изписането на думата "файненшъл" спрямо първото посочено по-горе - бел. ред.) е вписано в регистъра на Българската народна банка на финансовите институции по чл. 3а от Закона за кредитните институции, но то няма издаден лиценз да действа като инвестиционен посредник, който да му позволява да набира парични средства от клиенти с цел търговия с финансови инструменти."

От една година работя във фирмата.
Бях назначен на различна длъжност от тази на която съм в момента.
Уменията ми (макар и базови) в сферата на HR не останаха незабелязани от нашият Управител.
Беше ми предоставена възможност да приложа качествата си в този отдел и бях преназначен.
Получих пълна подкрепа и обучение ,чрез което бързо успях да разгърна уменията и възможностите си.

БОН ЕООД е фирма в която всеки ден надграждаш,учиш и се развиваш.
Професионализма ,прецизността във всичко,добрите практики и внимателно подбрания от цяла България квалифициран персонал са обединени в един механизъм, който успешно функционира вече 25 години.

Безспорен факт е ,че базата ,клиентите и пазарът на БОН се разрастват ежедневно.
Това води до нуждата от още служители и допълнителни позиции.
Преквалифицирането и преназначаването на определени кадри отново отваря работни места за попълване.
За наша голяма радост имаме и доста колежки в майчинство,което също
е предпоставка за още обяви в Джобс.

Има много въпросителни и неаргументирани коментари по адрес на фирмата.
За да отговорим на тях и да опровергаем доброто име на фирмата
всяка година организираме ,,ДЕН НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ".

Всеки който желае може да заповяда.

Пиша като Куриер от бивша куриерска фирма с която работеше Дуплекс.
Мога да кажа, че за 2 години в тази фирма се извъртяха над 50 служителя. А реално работят 5 души там. Не разбирам защо напускат , ака е толкова хубаво?
Видях 7-8 Управителя, да се сменят. Защото на тях давах фиша със събраните поръчки и те ми ги подписваха.
Видях 4-5 шофьора да се сменят. Имаше едно титулярно момче, което напусна защото не му вдигали заплатата 2 години. После всеки месец нов шофьор.

Момичетата в офиса не мога да ги запомня. Има 2 стари , всичко друго 20-30 дни и бяга.

Това е положението, работят по 10 часа. Обедна почивка 1 час , ама няма време да я ползват. Заплати по 1000 лева - изглежда много , ама на тия часове да товариш, опаковаш и говориш с по 100 клента дневно е нищо.

Шефа не го познавам, но като му гледам фирмата - май не му пука за нищо и само си мисли какво ще остане сухо в края на месеца. Отделно всеки месец ревеше на моите шефове, че сме му надписвали килограми на пратките. Как да натписваме, като имаме автоматично мерене в склада. Аз да не ги меря с ръчен кантар.

Здравейте, моля някой, който е работил в тази фирма да ми каже Куесте ЕООД и КОМЪНУЕЛТ ХЕДКУОРТЪРС ЕООД една и съща фирма ли е , защото когато напиша името на втората фирма в интернет ми излиза информация за Куесте ЕООД. Моля, ако някой е наясно да ми каже, ще съм много благодарен.

работя в "Дийп Козметикс"година и половина,и смея да твърдя,че нищо от негативните коментари на бивши нереализирани служители НЕ Е ВЯРНО!!!
Компанията е изключително коректен работодател(заплащане,отношение и условия на труд).Предлага възможността,всеки един служител да развива и усъвършенства своите професионални и лични умения,да придобива нови такива, и то на най-подходящата за това позиция.Да трупа безценен опит,да се обучава непрекъснато и да се развива.Политиката на компанията е насочена към ХОРАТА(нейни служители,клиенти и партньори).Във всеки един момент когато имаш затруднение от каквото и да е естество,срещаш разбиране,подкрепа,адекватна препоръка и ако е необходимо помощ.
Истинско удоволствие е да работиш в тази приятна и комфортна обстановка,позитивно наситена атмосфера,разбира се, и с ХОРА които могат ДА ОЦЕНЯТ ВСИЧКО ТОВА!!!
За тези които не могат,...
гроздето е кисело!!!...

Пекарната и собствениците са абсолютно коректни и точни във всяко едно отношение - имам преки впечатления. От три години та даже четири вече.

Проблемът е в персонала, не е само при тях , а навсякъде липсва кадърен и качествен персонал. И като изгониш някого, защото вече не издържаш и не можеш да търпиш повече се започва едно плюене, едни лъжи, то от анонимни то лъжливи лелелеле...............................................................................страшно

Само гадости се изливат в този сайт, няма фирма за която да се каже нещо добро. А такива има доста. Занимавам се и с подбор на персонал и имам преки впечатления. Има изключително коректни работодатели в

България. Биософ с две ръце вдигнати влизат там. изключително коректни и точни са - затова и толкова страдат милите.

Масово служителите не стават. Нямат никакви квалификаций, а имат ОГРОМНИ претенций без всякакво покритие. Мързел, арогантност и неграмотност. Не може да ходиш на работа само за заплатата и да смяташ , че ще те оценят подобаващо.

И когато фирмата не е доволна и прекрати трудови отношения, работникът започва да плюе ли плюе. И подобни глупаци вярват ли вярват.
Българите сме ГОЛЕМИ хейтъри ....
Но пък малкото останали качествени хора, знаят това и не вярват на брътвежи и дрънканици от един двама изгонени.

В Пекарната работят основно едни и същи хора почти от откриването. Във времето е имало опити да се увеличи и разрастне персонала, но но....греда в повечето случай.

Моят съвет към хейтърите тук, а те са един двама по словореда си личи.
Хора квалифицирайте се в нещо, бъдете добри в нещо и ще сте ценни за всеки един работодател и никой няма да ви освободи, а напротив ще се бори за вас. Вместо са пишеш тук глупости и да си губиш времето УЧИ. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Хора, това е частен бизнес, а не държавна институция! И аз да бях собственик, щях да давам толкова пари на хората. В градове като Стара Загора и за по-малко ще сте навити, защото освен тецовете друго няма.

Като сравнявате парите с тези в чужбина, багажа, шапката, гащите, куфара и айде. Като искате да си седите в България, намерете си работа за повече пари, никой не ви кара насила да работите в СГ.

Смилянов правилно е казал, които не го устройва си има йерархия. За което не си доволен, си говориш с мениджъра. Като не те устройва или ако решат, че performance-а ти не покрива изискванията и ти откажат повишения, си повече от свободен да си тръгнеш. Колкото и да ревете, като ти покажат черно на бяло, че си в дъното по статистики спрямо другите колеги, вината си е лично твоя.

До тези коментирали за кой колко тежи, колко е тъп, колко е некадърен и тн., дано не се познаваме лично, защото е просто грозно. Още повече да коментирате хората по именно, а в това време да сте се отбелязали като Анонимен е просто смешно и показва колко не можете да си хванете топките в ръцете и да го кажете на човека в очите.

За фирамта:

Като всяко нещо си има предимства и недостатъци.
Заплатата е конкуренто способна спрямо други български фирми. Все пак никой не ти иска и Висше.

Явно част от колегите са доста злъчни, но като цяло в офиса е приятно и с почти всички може да си говориш, шегуваш и забавляваш.

Факт е, че орязаха някои привилегии като платената фирмата отпуска, което за мен беше най-големия +, но пък уж ще има допълнителни teambuildings за отделите/офисите (които още не са се състояли за съжаление).

Натоварването е на приливи и отливи. Има дни в които е супер спокойно, но има и дни в които не можеш да станеш от стола.

Има една тенденция да се прехвърля работа между отделите, тоест от чат да се пускат към съпорт за безобразни неща или обратното, но това е се случва когато е много много натоварено.

Има място за развитие. Не е лесно, но колкото повече нараства клиентската база, толкова повече позиции се отварят. По-кадърните кадри ги издигат. Видях някъде мнение, че отнемало години. Напълно нормално според мен. Има хора с по 5 години опит, които или не искат или не са готови за по-отговорна позиция. Има хора и с по 3 месеца във фирмата, които са адски компетентни и ги издигат. Всичко е според заслугите.

В крайна сметка живи и здрави. Които иска да заповяда, на който не му харесва да напуска и да си търси щастието другаде било то в Бъгларя или чужбина.