Студио Модерна България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско Шосе 40, бизнес сграда "Европарк"&markers=София,бул. Цариградско Шосе 40, бизнес сграда "Европарк"

Студио Модерна България

Към висшето ръководство на тази фирма - „не трупайте и не ламтете за онова що ръжда хваща, инфлация-изяжда и молец - прояжда„, защото не е вечно, а в душите ви цари мрак непрогледен, където няма светлина, а това ви измъчва. Независимо, че привидно показвате едно измамно щастие.
И където да отидете и дори намирате, не ще ви остави и за миг това що ви измъчва, тъй като то ще се разраства все повече и повече.
Бъдете благосклонни към останалите и проявявайте онова, което са оставили предците преди нас като завещание. Отнасящо се до това, че живота е дар, който е най-висш и към когото трябва да се отнасяме с внимание и проявявайки желание не за трупане на материали блага, а за да развиваме себе си и онова що сме постигнали да завещаем на следващите.

Работих с тези хора и ми направи удивително добро впечатление това, че в пловдивския си офис имат фирмен имам. Човекът ме посрещна най-подобаващо, "Салам алейкум!" и веднага ме накара да се почувствам у дома в българската Медина, Кърджали. Уви, имат алкохол в офиса (-1 звезда работна среда), но отвъд това не съм виждал такава ислямистка фирма до сега.

По Шария закон чух, че са обезглавили някакъв си там атеист Пивайло Енчев, защото изоставил вярата си и станал атеист, а на него място новия шеф бил Хасан Джамал ал-Багдади, брат на великия Абу Бакр свято да е името му, бивш генерал в Ислямска държава.

Точно тази удивителна всеотдайност към религията, нейното чисто и почтенно изповядване и агресивно разпространяване ме кара мен да съм горд, че съм български мюсюлманин и да подкрепям Алахшънайз с цяло сърце! Алах е велик, велик е и неговият пророк Мохамед, мир нему, ами

В тая фирма работих към до 100 години и след като се уволних мога да кажа само едно, тотал щета. Може да възкликнете, "Кажи честно," но най-голямата ми грешка в този живот е, че напуснах Оксижен. Мислех си, че и други тех фирми биха ме наели за експертизата ми в металите и хартията, но май сбърках. Тук парите текoха като канализацията по улицата пред дома ми в мъълътъ.

Имах почти достатъчно да изхранвам десетте ми деца всеки ден. Дали ще е Мак Доналдс или Фак Доналдс, Субуей или Мъбуей, все намирах по нещо, почти всички дни. Някои дни не оставаха достатъчно пари защото всичко за деня изхарчвах в ефбет (то си заслужаваше де, усещам, че скоро ще е моят ден), за сметка на малък Кимьончо, но останалите нормално ги хранех достатъчно добре, че поне социалните да не ми правят проблеми. Пък и за играчки не ми трябваха пари, покрай металите все намирах някоя джаджа.

Но най-просто казано, работата ми за Ауксионизе (точка) цом беше една от най-добрите. Силно препоръчвам. -1 звезда заплащане за сина ми Кимьон, който така и си остана най-ниския в класа си.

Бургазлии са готини и за моите контакти с мениджмънта мога да кажа само позитивни неща. Сравнително нова съм във фирмата и намирам около себе си доста качествени хора. Отпуск получих лятото, не защото съм връзкарка нещо - просто казах рано на мениджърката си, погледнахме кога има място и готово. В края на месеца е мой ред. Какво повече да искам - мир и разбирателство. И разбиране, когато ти е трудно. Били са ми отказвани някои неща, но сигурно наистина е нямало начин. Има едни две момчета мениджъри - абсолютни слънца. Умеят да ти вдигнат настроението и да те мотивират - виждала съм как с пет изречения на по цигара са надъхвали и най-отчаяните начинаещи, които смятат, че няма да се справят. Това за мен са лидерски характери и качества, допълнително земни, много харесвам и акаунт мениджърката - за нея важи същото. Мисля си, че са се издигнали правилните хора.

Има различни характери и настроения, но почти всеки в началото е удрял по едно рамо, дори да трябва да си остави своята работа - говоря за служителите като мен. Някои са доста млади и въпреки това се държат приятелски и професионално.

Има и хора в тотален разрез с всичко това и са тотално контрапродуктивни на цялата идея, но не си заслужават вниманието - работата си е достатъчно напрегната и никой няма нужда от допълнително напрежение. И не че нямам от какво да се оплача, но понеже има хора, които четат преди да започнат работа някъде, имат право и на едно по-балансирано мнение.

Здравейте. Изборът на фирма работодател може да е предизвикателна задача и доста хора се обръщат към тази платформа за допълнителна информация, за това и аз ще е опитам да споделя впечатленията си от компанията, за всички заинтересовани, с надеждата да им бъда полезна.
Компанията е много добро място за работа според мен поради няколко основни и важни критерия:
- Колегите са чудесни! Много добри професионалисти и истински приятели, с които е удоволствие да се работи! Научават се много нови неща, както и атмосферата на работа е много добре балансирана - професионална, а не като детска градина и в същото време не е скована.
- Заплащането е навреме, има допълнителни бонуси към заплатата. Аз лично съм доволна.
Нормално е да има завист около просперираща фирма, било от конкуренция или лична към собственика. Аз бих посъветвала да се потърсят правата на фирмата, за да не се подронва репутацията и престижа и по този начин да се създава погрешно впечатления у млади хора, търсещи своята реализация.

Един индивид може да разкаже за своя личен опит, но не и да говори за цялата фирма (освен ако лично не е обходил всеки отдел). Затова е съвсем нормално да има противоречиви мнения. Според мои наблюдения, базирани на личен опит и множество дискусии с хора от различни отдели, за един в дадена позиция всичко може да е наред, докато за човек на друга позиция - може да не е. Има достатъчно много хора в компанията, които са напълно доволни с това какво възнаграждение получават, как се отнасят с тях и как се развиват персонално.

Кандидатите биват интервюирани главно за ASP.NET Core, но проектите, които ще разработвате нямат back-end част. Обявите от сорта "Senior .NET C# Developer" са за legacy система, която е на над 10години и нито един от текущите им служители не е участвал в първоначалната разработка. Проекта няма НИКАКВА бизнес логика, а единствено CRUD операции в 500-те таблици, които има в базата от данни. Много често ще бъдете блокирани, тъй като отстраняването на проблемите честно отнема дни, а системите са ТВЪРДЕ свързани. Ако сте на 50години(тъй като всички служители по този проект са на толкова) и нямате против да не научавате нищо, то този проект е за Вас. Обявите от сорта "Senior Web Developer" са за текущо разработваща се Angular система, която има за цел пренаписване на остаряла логистична платформа, която е Desktop. В тази позиция ще трябва да пишете само Angular. На интервюто ще имате много .Net въпроси, но никога няма да Ви се наложи да пишете C#/VB. На кода Ви ще се прави code review от 50годишен чичка, който си няма идея дори от Angular, TypeScript и някакви style guides, а следва някакви негови 20годишни "style guide-ове", на които е писал асемблер. Код ревютата се правят на вашия компютър по 2часа. Тъй като се работи с TFS и не можело да се правят код ревюта с TFS или developer-ите били много Senior и нямало нужда...

Няма абсолютно никакви привилегии, въпреки, че ми беше казано, че ще получа такива още на първият ми работен ден. Офисът е крайно необорудван, няма кухня, дори и кафе машина.

Фирмата предлага страхотни условия за работа, като работно време, сигурност, среда за развитие и колеги. За времето което работих във фирмата научих много за продажбите и бизнеса като цяло. С помоща на колегите ми развих качества,които знам, че ще ми бъдат полезни и за напред. Работата не е лесна, но изпитваш удовлетворение когато продадеш и развиваш себе си като продавач. Всеки, който иска да научи всичко за продажбите и наистина да стане добър продавач, може да мине през тази школовка.

Изумена съм от броя на негативните мнения за фирмата. Недоволни клиенти и ядосани бивши служтели има навсякъде, но, за жалост, доволните не говорят. В този ред на мисли, искам да изтъкна, че фирмата е един изключително коректен работодател, който дава реална възможност за изкарване на добри доходи. Разбира се, тези доходи трябва да се изработят. В нашите магазини имаме служители, които работят от 5,10,15, дори и повече години, което само по себе си говори достатъчно. Не вярвайте на всичко написано от напуснали служители.

Фирмата е много добра, удобно работно време за студенти и доста добри пари могат да се изкарват.