ДЕКОР ЦЕНТЪР ООД /img/frontend/nomap.png"

ДЕКОР ЦЕНТЪР ООД

Собственикът Росен Добрев е един изключително непочтен и нагъл човек, излъгал и мамил както съдружника си Костадин Събев, така и много от своите клиенти. За щастие има правосъдие и миналата година беше осъден за некоректност и измами спрямо друг свой сътдружник. Хората които го познават от близо знаят, че Добрев е непочтен както в професионалните си отношения, така и в личните. Не е тайна, че години наред е лъжел и тормозел психически и физически вече за щастие бившата си съпруга, която му роди три деца. Същият подобно на мишок години наред криеше любовницата си и негова служителка Стефка Славчева, известна с многобройните си меркантилни флиртове с женени мъже, която в името на парите не се въздържа да разруши семейството му.
Собствената сестра на Добрев напуска отвратена Декор център и години не поддържа контакт със самозабравилия се "бизнесмен".
Един от най- верните му служители също отвратен от Добрев не иска и да чуе името му. Мога да продължа и още, но мисля че това е достатъчно.

работата в декор център е за хора,които няма къде другаде да работят.това е семейна фирма.няма уважение,няма потенциал за развитие.не започвайте работа там.

Престанете да убиждате.Много е грозно,още -повече,ако сме били колеги.Работя във фирмата повече от три години не се оплаквам и няма от какво да се срамувам може да не е идеално а и незная каде е? И за отношението и заплатите не сте прави ,аз поне не си спомням някога да е била толкова низка РЗ винаги е била и е около средната.

Не, не съм Пламена и работя във фирмата повече от шест години. Сигурно има защо и не съм единствената. И пак ще кажа, че съм доволна от шефовете и човек като си върши работата има нещо повече от "потупване по рамото". Пример за това е, че работното време е съобразено с възможностите на всеки. Имам доста колеги, който не работят на пълен работен ден. Заплащането е много добро, а за отстъпки за служителите да не говорим-мисля, че са повече от задоволителни. А това за "чупенето на крака" е пълна измислица.

Otnosno dovolnata slujitelka...Ne mi se vqrva da rabotish v tazi firma poveche ot tri maksimum chetiri godini .Spored teb tova dulgi godini li sa?A tova che "nikoi ne spirate" e dolna luja-ima samo" chupene na kraka" i az ne sum edinstveniq bivsh slujitel koito znae tova.A nai-starite slujiteli na firmata se broqt na prustite na ednata mi ruka,pri polojenie che ima okolo 90 slujitelq v tazi firma.A tova che zashtitavate tazi firma govori mnogo "poziitivno" za VAS - vie nai-veroqtno ste tochno PLAMENA koqto mai si nqma druga rabota osven po cql den da se rovi iz neta vmesto da zapochne da obrushta malko poveche vnimanie na rabotnicite za koeto i otgovarq vsusht nost.Ako im obrushtate malko poveche vnimanie nqma da ima takiva pisanici i firmata shte moje i da prosperira.No sushto taka trqbva da se naznachavat kadurni hora koito da budat obucheni kak da prodavat vashata stoka.A ne nqkakvi stranni lichnosti koito nai-malko triiset minuti se opitvat da izchislqt edno prosto kolichestvo neobhodimo za dadena kvadratura.Taka che tursete vinata edinstveno vuv vas qvno ima nqkakva prichina chovek da sedne i da napishe neshto koeto mu teji,poradi nezainteresovanost ot strana na po-visoko stoqshtite vuv tazi firma.Az sushto sum bivsh slujitel na tazi firma i smeq da tvurdq che ne e ot nai-dobrite po otnoshenie na razbiratelstvo ot strana na shefovete.No ne e moq rabota da kazvam kak bi trqbvalo edna firma da se rakovodi.To zatova vsichki dobri slujiteli veche sa bifshi zashtoto kolkoto i dobri da sa daje potupvane po ramoto nqma a bi trqbvalo dobrite kadri da se stimulirat po nqkakuv nachin NALI?

Защо не спрете да пишете глупости? На вас все някой ви е виновен. Не мога да разбера съгласявате се с някакви условия на работа, а после мрънкате. Аз лично работя от дълги години за фирмата и съм доволна. Фирмата не задържа никой насила. А относно Пламена и Милена трябва да си много прост, за да напишеш такава глупост, драги ми господине!!!!!!

Намалиха ми заплатата, мотива им беше-налегнала ги кризата-като си купуваха коли с парите спестени за заплати излъгали хората не реваха, като пестяха парите ор рекламния бюджет не рваха-сега ми се разреваха-като затвориха половината магазини и никой не иска да им работи-сега и аз напускам - стига толкова измами

Работила съм в тази фирма почти 2 години. Управителите - коренна противоположност един на друг единия (Р. Добрев) е почти винаги начумерен и се отнася с персонала все едно му е длъжен с нещо или е виновен за липсата на клиенти или нисък оборот, а другият (К. Събев) в повечето случай е усмихнат и се държи с персонала като с нормални хора, но пък от него нищо не зависи, било заплата или бонус на персонала.
Работното време е дълго, но всеки си решава сам като започва работа. За отпуска почти винаги се молиш и не може повече от седмица. Заради дългото работно време и ниското заплащане има огромно текучество и се назначава всеки който се съгласи с условията.
Ходила съм да пазарувам в магазините след напускането и персонала даже ми заяви на мой въпрос, че това не им е от компетенцията и да отида друг ден защото колежката която отговаря за тези стоки днес я няма.
Работила съм в няколко от техните магазини и развитието е възможно само ако няма кой друг или ако си симпатичен на сестрата на Росен Добрев.
Обещания за увеличение на заплата, повишение и други подобни са мираж.
Срокове за доставка на стоки няма защото винаги нещо става или някой е забравил да плати фактура или няма пари, а след това продавача се извинява на клиента и отнася негативите и скандалите. Редовно за доставките от чужбина сме лъгали клиента че стои стоката на митница и не я освобождават, или има проблем в завода и затова не е натоварена тяхната стока (обясни на клиент които е дал 12000-15000 лв. за кухня че няма пари да се плати и затова не ти товарят поръчката).
Хигиената в магазините е задължение на персонала, само в по-големите магазини има хигиенист, но на половин ден и ако след като си тръгне се изцапа продавачите трябва да поддържат изрядна чистота или биват навиквани от г-н Добрев.
Осигуровки се плащат на минималните за длъжността, останалото на ръка.
Ако има липси на ревизия се удържа, но ако има в повече е за сметка на фирмата, няма объркано при продажбата или грешно записано.
Голяма част от отрицателните изказвания са верни, а положителните най-вероятно са дело на някой от фирмата.

АКО ЗАПЛАЩАНЕТО БЕШЕ ДОСТАТЪЧНО ДОБРО,И НА НЯКОИ ХОРА ИМ ПУКАШЕ ПОВЕЧЕ ЗА ПЕРСОНАЛА,КОЙТО БАЧКА ДОБРЕ -ВСИЧКО ЩЕ Е ОК!

Единственото, което мога да кажа за тази фирма е , 4е с всеки изминал ден става все по зле положението......!!!!!!!!