CallPoint New Europe / КолПoйнт Ню Юръп АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Македония&markers=София,пл. Македония

CallPoint New Europe / КолПoйнт Ню Юръп АД

Работих около 4 месеца за фирмата (Пловдив). Всичко си беше както трябва, като се започне от обучението, през работния процес, до напускането. Всички мениджъри и тийм лийдъри са изключително коректни, съобразяват се с всички служители за графика и желаните почивни дни. Съотношението работни часове - заплащане е много добро. Всяка минута оувъртайм се заплаща. Подходяща работа за студенти, особено за непълен работен ден.

Не вярвам да има фирмена култура с толкова нисък морал. В Телус работят над 200 човека по проект на ФЕЙСБУК, и се изживяват като последна инстанция и велики инквизитори.
Блокират за по 30 дни всеки един, когото не харесват и не можеш да се оплачеш дори и на арменския поп.
От Телус тръгва края на Обществото ни, такова каквото го познаваме. Те са тези, които превръщат Свободата на Словото в страх да не кажеш грешна дума. Защото Фейсбук вече не е някакво забавление, а особено по нашите ширини се беше превърнал в единствения инструмент за споделяне на мнения. Те го превърнаха в каторга.

Огромна компания, команда, със никакъв мениджмент. Почвайки от Юлиан до SMI, които бяха на 100% със предразсъдъци. В компанията всичко е ок, освен това, че служителя и нищо и към него се отнасят съответно.
Единственните плюсове са- 4,6 часов работен ден и възможност за 1 работа с чужд език, останалото пълен абсурд

If you have heard rumors that Yulian Kremenski slept not only with Nastya Shevchenko (former SME), but also, by an amazing coincidence, with Marina Shevchenko (current SME), then know that these are not rumors at all and not a mistake, this idiot really fucks in exchange for help in getting leadership positions.
Yulian is simply a disgusting layman and moral monster who, using his position, does disgusting things, collects all the gossip about himself and achieved the worst results in the Russian team in the entire history of the project. Supercell and Telus should also pay attention to this chaos and finally remove this fool. He dishonors the good name of Telus.
I sincerely hope that soon I will personally see his dismissal and will observe how all employees of all departments who intersect with him breathe a sigh of relief. Literally everyone hates him for his unprofessionalism, negative behavior, hypocrisy, arrogance.

Адски непрофесионална среда. Персонала и колегите са толкова некомпетентни, че просто нямам думи. HR отдела са мудни и се имат за богове, правят се на интересни и бавят целият процес. Ако мислите, че ще имате някакви облаги "benefits", жестоко се лъжете. HR отдела работи по 3 часа на ден и не можеш да разчиташ, че ще ти свършат работа. Абе провинциалисти с хъс. Пълни жалкари.

Телус е пълен цирк. Не съм бил във фирма, която да гледа на своите служители като на толкова лесно заменими.
Голям автогол си направиха като загубиха проекта "Стуарт". Казаха на на всички, че ще работят до края на Август, обаче освободиха повечето от днес за утре. Тая фирма заслужава абсолютен фалит.
Честно казано не си заслужава дори малоумния роботизиран процес на подбор и занимавката с бавноразвиващите им и безполезни HR-ки. Заплащането, което ще получите също е подигравателно. 930лв на 8ч. за английски език. Бахти цирка.
Но за сметка на това имате 2 месеца предизвестие.

Говори си с мениджъра и напускай. Колкото по-скоро, толкова по-добре за теб. По време на изпитателния срок не дължиш предизвестие. Телъс може да те освободи от днес, за утре (най-често правят така) и ти би могъл да напуснеш без особени проблеми, без да спазваш срокове.
Правилото, а предизвестие започва да важи, когато договорът ти стане безсрочен, след 6 месец.

Искам да попитам един въпрос някой колега, който е от по-дълго време във фирмата. Аз работя там от два месеца, ако реша да подам двумесечно предизвестие за напускане, възможно ли е да го направя докато съм в изпитателен срок? Трябва ли да чакам да минат 6 месеца, за да мога да подам предизвестие? В смисъл ще ме карат ли да им плащам нещо?

Какво е отношението на шефките?

Може ли някой да сподели каква е заплатата на служител само с английски и това есе, за което всички говорят на каква тема е?