CallPoint New Europe / КолПoйнт Ню Юръп АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Македония&markers=София,пл. Македония

CallPoint New Europe / КолПoйнт Ню Юръп АД

Колежка от ТУ на вашият Николай Каракашев е следена 8 години 24/7 и тероризирана системно от врачанските си съученици. Момичето обикаля света, а злобните врачани я следят 24/7 и малтретират.

Адски непрофесионална среда. Персонала и колегите са толкова некомпетентни, че просто нямам думи. HR отдела са мудни и се имат за богове, правят се на интересни и бавят целият процес. Ако мислите, че ще имате някакви облаги "benefits", жестоко се лъжете. HR отдела работи по 3 часа на ден и не можеш да разчиташ, че ще ти свършат работа. Абе провинциалисти с хъс. Пълни жалкари.

Данаил Начев е съученик на Краисмира от Враца и 15 години я тероризра. Момчето е било много грозно и нежелано и има психически отклонения. Те стоят зад звуковите атаки и искат да вкарат Красимира в лудница.

Това са слабоумните приятели на Мирена Йорданова и Смилена Татарска, които следят и тероризират Красимира. Коментарът е в Vmware. Този е слабоумен и бавноразвиващ се! Николай Каракашев познава и злобната Деница от съучениците на момичето, която е замесена.

Гинекологът на Красимира

10.08.2020 1 2 3 4 5

Епикриза на Красимира Ромеова Кръстева

Анамнеза
Красимира Ромеова Кръстева не е правила секс от поне 33 години. Путката ѝ вони на лайна. По нейни сведения предпочита да я ебат в гъза, защото си пази путката за Бурак. Той в момента не изпитва сексуално влечение към нея.

Заключение:
Статус вагиналис : патологична фригидност.
Нелечимо.
0Съгласен съм 0Не съм съгласен Сподели

Това е изрода от Враца, който кара простаците да унижават Красимира. Завършили са ПМГ преди 15 години. Мирена и обкръжението й са много прости. Лъже, че Красимира има психически проблеми докато я следят и тероризират. Приятелката й Смилена спи с всички мъже на пътя си.

https://www.elmaz.com/zapoznanstva/screen/profile&uid=2224017 Този е много прост и е спал със Смилена Татарска, но се занимават с Красимира.

Влезте в компаниите Фесто, Имърчантпей, Меншън, ДСВ Роуд и Vmware да видите как обиждат колежка на Николай Каракашев. Момичето е много добро и интелигентно, а съучениците й от Враца са простаци. Красимира е много възпитана и интелигентна жена и сме потресени от прочетеното. Някакви простаци преследват момичето и го тормозят.

bg.linkedin.com › nikolay-karakashev-8b30505a

Телус е пълен цирк. Не съм бил във фирма, която да гледа на своите служители като на толкова лесно заменими.
Голям автогол си направиха като загубиха проекта "Стуарт". Казаха на на всички, че ще работят до края на Август, обаче освободиха повечето от днес за утре. Тая фирма заслужава абсолютен фалит.
Честно казано не си заслужава дори малоумния роботизиран процес на подбор и занимавката с бавноразвиващите им и безполезни HR-ки. Заплащането, което ще получите също е подигравателно. 930лв на 8ч. за английски език. Бахти цирка.
Но за сметка на това имате 2 месеца предизвестие.

Говори си с мениджъра и напускай. Колкото по-скоро, толкова по-добре за теб. По време на изпитателния срок не дължиш предизвестие. Телъс може да те освободи от днес, за утре (най-често правят така) и ти би могъл да напуснеш без особени проблеми, без да спазваш срокове.
Правилото, а предизвестие започва да важи, когато договорът ти стане безсрочен, след 6 месец.

Искам да попитам един въпрос някой колега, който е от по-дълго време във фирмата. Аз работя там от два месеца, ако реша да подам двумесечно предизвестие за напускане, възможно ли е да го направя докато съм в изпитателен срок? Трябва ли да чакам да минат 6 месеца, за да мога да подам предизвестие? В смисъл ще ме карат ли да им плащам нещо?

Какво е отношението на шефките?