Комекс 92 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Комекс 92 ЕООД

Не съветвам никои да почва работа в тази фирма.Няма никаква организация и ръководство.Ако ти кажат че ще взимаш 800 лв. като обикновенно казват на всички знаите че ще получите не повече от 360 лв. за месеч и то ако шефката е на кеф.

"Адски много злоба от хора анонимници!"
Не е злоба просто хората които имат и ще имат отношение към тази фирма трябва да знаят на какви лоши и неморални неща сте способни! Всичко на този свят рано или късно се наказва, а вие точно това заслужавате. Това е сайт за нарушения от страна на работодатели. В една европейска държава като нашата такива нередности трябва да се показват, а не поощряват.
 "Човек ако има нещо да казва и твърди ,че е истина беи трябвало да го подкрепи с доказателства!"
Ще го подкрепим с доказателства след като ви осъдят! Потребителите на сайта първи ще научат подробности за поразиите които сте вършили без да ви мигне окото! Както и ще научат присъдата която заслужавате!
 "А за хората който говорят простотий нека се преставят,защото аз твърдя,че човешкото отношение във фирмата е на ниво,заплатите се дават на време пък да не говорим за съдилища!!!"
Човешкото отношение във фирмата е много зле и е нормално настоящ служител към обект/отдел транспорт и логистика в град София да прикрива престъпленията които сте вършили срещу личността. Пак казвам доказателства ще има стига по законен начин да си платите за  действията си.
" Твърдя ,че фирмата досега няма заведено дело и не вярвам скоро да има!"
Това е публична тайна че срещу вас има заведено дело и медийте са наясно с това! След като бъде спечелено делото всички нередности и некоректното ви отношение към ваш подчинен ще излязат наяве! Истината преди всичко винаги излиза!
 "А към човека който дава мнения с различни имена нека продължава прави не лоша реклама ;)"
Че къде се е чуло и видяло управители да тормозят психически (а замалко и не физически) подчинени, да им съсипят здравето, ръководени от болните им помисли и психични проблеми и това да се счита за не лоша реклама? Някакви мазохисти ли трябва да очаквате да работят при вас?
Като заключение ще добавя, че ако това за вас са измислици и фалшиви злобни коментари можете спокойно да ме осъдите! Има хиляди начини да ме намерите не се крия! Само, че вие сте в ролята на тези които трябва да бъдат осъдени!!! Така, че колкото и да замазвате положението и каквито и хубави и отричащи мнения да пишете, истината за вас все някога ще излезе наяве! Ако не тук то на друго място! Всеки в този живот си плаща за грешките! А вие трябва да се покаете за тях!

Адски много злоба от хора анонимници!Човек ако има нещо да казва и твърди ,че е истина беи трябвало да го подкрепи с доказателства!В този сайт до тук само госпожа Маджарова не е анонимник и специялно искам да и подчертаяр, че вината за липсващите и списания е изключителн и само нейна на базата на това ,че госпожата е окзала място на доставка ,на което  абсолютно всичките и комшии имат достъп!Въпреки това нейните пари са върнати с пощенски запис и лично е моля да не работи повече с нас!А за хората който говорят простотий нека се преставят,защото аз твърдя,че човешкото отношение  във фирмата е на ниво,заплатите се дават на време пък да не говорим за съдилища!!!Твърдя ,че фирмата досега няма заведено дело и не вярвам скоро да има!А към човека който дава мнения с различни имена нека продължава прави не лоша реклама ;)

Всичко е вярно Силвия и скоро това ще се докаже по съдебен път!  Попитай ги дали не се води съдебно дело срещу тях и виж реакцията им! Клиентите всички хубави слова могат да пишат, но питай бивши работници(чки) как са вербувани да правят доноси и интриги, публично да убиждат, както и психически да тормозят невини хора! Лошо семейство и лошо управление в ужасната им селска фирма!

Аз съм клиент на фирмата и съм много доволна от нея,всички са много любезни,разбрани и културни и тези коментари според мен не са вярни... Фирмата е супер

Десислава щом познаваш собствениците на фирмата вероятно си наясно с факта, че в момента те са съдени и ще бъдат осъдени за психически тормоз и гавра на бивш работник на фирмата. Интригите, злобата и лошата работна среда във фирмата са редовна политика на Комекс 92. Заради тях те ще си платят по съдебен път след като са нарушили законите.

Познавам собствениците на фирмата.Нищо от това което казват тук не е вярно.Те правят всичко по силите си да направят фирмата възможно най-добра!
Заплащането на работниците е много по-добро от това,в други фирми от бранша!
Вместо да плуете хванете помислете малко...

Работил съм за тази фирма преди години.Отначало беше добре,но после останаха само лайнари,които всячески се опитваха да те прецакат.Никаква организация,екип и заплащане.Направо съм изненадан,че още съществува.Благодарение на такива фирми имичът на България е гола вода.

Познавам собственика- много интелигентен, подреден и точен човек.Това което чета тук замен не отговаря на истината и е написано с цел оклеветяване и подронване на авторитета на фирмата.

ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ВЪВ ТАЗИ ФИРМА! Първо има силна дискриминация на най-високо ниво. Отношението към личността е най-унизително, ПОТЪПКВАТ СЕ ЧОВЕШКИТЕ ПРАВА, а работната и колегионална атмосфера е много лоша. Некорекнто отношение, лошо и ненавременнно заплащане, заплахи със физическа и психическа саморазправа застрашаващи вашето здраве и живот се отправят когато се опитате да си защитите човешките права. Във фирмата има голямо текущество на хора, повечето напусналите са жертва на интригите, униженията и издевателствата извършвани върху тях от шефовете. Комекс 92 ЕООД често е прескачала законите на НР България и е потъпквала човешките права!