Партнерс Груп ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Одесос, ул. Софроний Врачански", 8А, партер, офис 5"&markers=Варна,Район р-н Одесос, ул. Софроний Врачански", 8А, партер, офис 5"

Партнерс Груп ЕООД

Пиша тук за да знае всеки на който някога му е хрумвала идеята да започне работа в "Партнерс груп" ЕООД или  преименуваната по настоящем фирма "Мистър Адверт" ЕООД
Хора, не правете тази грешка! Започвайки работа в тази фирма Вие губите правото си на личен живот и себеуважение. Правото на отпуск и болничен. В случай че пострадате на работното си място, случая се покрива. Няма обезщетения няма дявол. Ставате поредното магаре носещо безспир. Крещи Ви се когато шефа е станал на криво. В общи линии неуважение в пълния смисъл на думата. Бягайте далеч!

Това което е ужасното е, че шефа навиква хората си като животни, всичко е със срок вчера и отпуската е подигравателна ако изобщо я има....ако не си гледал болното си дете, може и да видиш такава...В общи линии се работи без почивка /изключаем неделята/ и всико е под стрес...без да е нужно. НА шефчето мотото му е "Бъди гаден да те уважават"...Аз така и не виждам някой от служителите му да го уважава!
Абе ..да не се чуди защо никой не иска да работи там...и защо си тръгват хората един след друг!
Приятел..без личен опит в същата!