МАРИНА ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Габрово,квартал Войново&markers=Габрово,квартал Войново

МАРИНА ООД

Тук можете да скивите една снимка на по-долу споменатия Циги (Христо Цигаров) - менаджер по продажбите във фирма Марина и зет на "всевишния" Георги Лазаров.

Да попитам от какво е болен господин Георги Лазаров (така нареченият Урод Колибаров) ???

Георге, звездите ми го казват, че голем зор те чека и той иде! Не бе, не ... тя простата ти вече е аут, всички го разбират! Не бе, не ... и Къци Вапцаров те скъса по тъпи вицове! Не бе, не ... ами то с меки топки и куха лейка, какво ти остава, а виж и колко истински /а не задължително приклонени/ приятели ти останаха?!? Всъщност ти никога си нямал истински, реални, верни приятели!!! Всичко при теб е било насила, горкия Герги! Един ден и цигарата ще ти изгори, и костенурката и тя ще те шитне, тогава кой ще ти пере насраните гащи?!? Вода няма да има кой да ти подаде!!! Ще съхнеш сам в горчивия си сос. И ще си мечтаеш /както често правиш/ някой да си измие зъбите за тебе. Какви мечти, какви блянове, каква лудост и помраченост?!? Кого уважаваш, кого тачиш, че и от кого това дириш? Около теб е пустиня, и среднея ти стърчеш, т.е. опитваш се да стърчиш, защото си рядко творение на ветровете. Сетих се, че има един чужд ТВ-формат "Босове под прекритие"! Не си и помисляй за него, толкова истина ще видиш, че сам ще се намразиш! Стига толкова съвети, пак ще ти пиша! Пази Енергията около себе си! Чао!

Какво става в обектите на "Марина" ООД ? Хората масово напускат работа, а тези които остават са под всякаква критика относно обслужването и работата с клиенти. Някой беше коментирал "на всички мързеланковци искам да кажа..." На кого го казвате Г-н Лазаров ?! Целия свят ли е мързелив или май вие бъркате нещо. Няма заплати за работниците, чуваме че държанието Ви с тях е под всякаква критика. Ако имате доблестта опровергайте това твърдение и отново покажете на всички какво значи да се подиграеш с честните и трудолюбиви хора, които работят за вас и благодарение на които поддържате този висок стандарт. Срамота е да се наричате работодател по би ви отивало робовладелец !!!

Искам да попитам тези с положителните мнения, тоест семейство Лазарови, Цигарови и тн.
Как се работи с удоволствие 3, 4, 5 и повече месеца без да си получавал заплата? Как се работи, когато ти е празен и джоба, и стомаха? Съвсем нагло не плащате на служителите си, а искате да работят с удоволствие и усмивка. Всички го правят, но до едно време. Всяко търпение си има граница. Търсите си оправдания какви ли не. Ако служителите ви са ви виновни, не работят и са мързеливи, защо не ги освободите възможно по скоро, а ги държите?
Защото искате да ви работят за без пари и после да изгоните с думите, че са мързеливи. САМИ СЕ ОПЛИТАТЕ В ЛЪЖИТЕ СИ!

Ако има неразбрали, последния коментар е от всевишния. Няма смелостта да се представи - нагло началник, нагло !!! Аз мога работата да си загубя а ти - от кога взе да се се срамуваш от себе си ?
Да попитам - като си ги избираш всичките служители сам, как така са мързеланковци - само мързеланковци ли предпочиташ да наемаш или другите вече не ти пускат ?
И как имаш 75 плюсчета, че то в цялата фирма няма толкова служители - да не би твоите комшии да са съгласни с теб или започна вече сам да се съгласяваш със себе си ?

Недоволен съм от теб, от забавянето на заплатите, от клеветенето. Знам какво мога и скоро ще има кой да ме оцени подобаващо.

Пожелавам ти приятен ден и дано се задавиш със собствената си злоба долен манипулатор....

На всички недоволни мързеланковци искам да кажа"Работата трябва да ти доставя удоволствие,да работиш със сърце и душа и когато се прибереш вечер в къщи да се чувстваш полезен и пълноценен!!!" Така,че на всички мрънкалници,който искат само да получават,нищо да не дават мога само да кажа"Без да търсите винаги в някои друг причината за своя неуспех задайте си въпроса КАКВО МОГА?КАКВО ИСКАМ?ДАЛИ ГО ЗАСЛУЖАВАМ???И после пишете,но бъдете искренни в преценката си!

До Георги Лазаров
Знам, че редовно четеш тук.
Спри да се държиш лошо с хората!
Не се мисли за ГОСПОД, защото ТОЙ ще те накаже!

УЖАСНА ФИРМА - Никакво уважение към служителите от страна на работодателя Георги Лазаров ! Той е най-големия интригант и се ръководи от девиза:"Разделяй и владей". Ако не доносничиш си най-лошият, и най-мързелив служител. Заплати не се изплащат - трябва да се молиш за това и да имаш търпение да чакаш. Как можем да осъдим този интригант и лъжец - документално всичко му е изрядно. Защо е нужно да продължава да се гаври с хората, които заработват честно хляба си ?! Призовавам всички "ОПАРЕНИ" да подадат жалба срещу Георги Лазаров.

За фирма Марина и най вече за Георги Лазаров мога да кажа че е един простак и грубиян.Аз също съм понасяла обиди от сорта на тъпа селска македонска пръчка тъй като не бях доносник.Трябва да нямаш елементарно възпитание да се държиш така.Да и в Благоевград има служители които работят дълго само един поне до по рано всички си тръгваха наведнъж.Пожелавам и на бившите и настоящи служители където и да работят да има уважение към тях.Имаше много готини хора по рано дано не са вече при този неблагодарник.И аз като напуснах с предизвестие бях посечена от една заплата отидох на съвсем друга.