МАРИНА ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Габрово,квартал Войново&markers=Габрово,квартал Войново

МАРИНА ООД

Няма измислена ужасна дума , с която да опиша тази фирма

Недоволни винаги ще има! На всички недоволни искам да кажа - вложете малко повече усилие в работата си, не може да имате само забележки и очаквания!

Твърдо потвърждавам всички, по-доло негативни изказвания!
Нека коментирам първо заплащането. Ако работиш в някой от обектите в страната си късметлия - ще си вземеш парите почти навреме (зависи от управителя на самият обект). Заплащането разбира се е близко до минималното в градът.
Ако работиш в централата ( в гр. Габрово ) имам лоши новини - за заплата ще чакаш (в най-добрият случей около месец закъснение) и дори ще се молиш.
Управителят ( собственикът ), под всякаква критика - те хората са го казали по-надоло, няма да се повтарям.
Отношение с клиенти - в директен разговор звезди се свалят, а след това "оня турчина се обади", "тия селени к'во пак искат" и подобни.
Отношение на колегите - интриги, интриги и каквооо... пак интриги. (само като пример главната счетоводителка е по позната като Интригата- сами си правете извода).
Като цяло за да почнеш работа там или трябва да си мазохист или да имаш нулево самоуважение.

Късмет.

Сравнително доволна от работата и работните условия. Има недоволство сред колегите, но честно казано от повечето колеги има защо да си недоволен! Ако си вършиш работата - всичко е наред.

Браво Георги, Евала!!! Март месец да даваш аванси за месец Януари, машалла!

Шефът на фирма "Марина ООД" е мошеник,
обещава на кандидатите за работа добри заплати от около 1 000 лева основна заплата, само за да ги примами да дойдат на работа в неговата фирма. Ако те са съгласни да почнат работа там, той им пробутва един трудов договор с 400 лева основна заплата и почва да им дава разни измамни обещания, че щял да им плаща все пак по около 800 лева месечно нето (все пак от тези 1 000 лева отпадат около 200 лева под формата на данъци и осигуровки). Истината е, че той (Георги Лазаров) мисли само как да ги прилъже на работа в неговата фирма, където после им плаща само по 400 лева месечно, понеже толкова е посочил той в трудовите им договори.
Навсичкото отгоре там във фирма "Марина ООД" работи един младеж на име Христо Цигаров, който е доста неприятен тип и много ме дразни с нахалството си и лошото си държание.

Последните коментари от Анонимен кандидат и Анонимен клиент, май са писани от хора които или са спрели да пият алкохол или не си пият хапчетата редовно! Какъв Цигаров бълнуваш като той отдавна не е фактор и не е в играта? Ами другия и той бълнува хиляда лева заплата, хахаха

Шефът на фирма "Марина ООД" е мошеник,

Е като не ви харесва напуснете Лазаров не ви връзва със синджир я.Въпроса е когато сте започвали тази работа дали сте си задали въпроса ,,тази работа за вас ли е ,а вие дали сте за тази работа.Всички пишат 400 лева по договор ами да не съм го подписал аз този договор бре...че те тези от чистотата по договор вземат повече????Щом егото ви струва 400 лева ОК ,а колко струват професионалните ви умения. срещал съм доста млади хора в моя бранш на които е невероятно трудно да им извадиш ръцете изодзад,и в момента в който успея бързат да си наврат главата там... че аз започнах 2000 год със заплата 80 лева и то в държавно дружество след 3 месеца ми я направиха 150 и така до 2003 плюс едни 60 лева купони,мислех че като направя фирма ще стана милионер,ама не за 15 год.фалирах 3 пъти ,не рева....Две заплати ви забавили,аз си чакам едни 20 000 лева де ще ги видя през кривия макарон,и какво от това даже и картички за стефанов ден му пращам на човека...който може няма да умре от глад ,а да се озлобява няма смисъл....