МАРИНА ООД

Сравнително доволна от работата и работните условия. Има недоволство сред колегите, но честно казано от повечето колеги има защо да си недоволен! Ако си вършиш работата - всичко е наред.

Браво Георги, Евала!!! Март месец да даваш аванси за месец Януари, машалла!

Шефът на фирма "Марина ООД" е мошеник,
обещава на кандидатите за работа добри заплати от около 1 000 лева основна заплата, само за да ги примами да дойдат на работа в неговата фирма. Ако те са съгласни да почнат работа там, той им пробутва един трудов договор с 400 лева основна заплата и почва да им дава разни измамни обещания, че щял да им плаща все пак по около 800 лева месечно нето (все пак от тези 1 000 лева отпадат около 200 лева под формата на данъци и осигуровки). Истината е, че той (Георги Лазаров) мисли само как да ги прилъже на работа в неговата фирма, където после им плаща само по 400 лева месечно, понеже толкова е посочил той в трудовите им договори.
Навсичкото отгоре там във фирма "Марина ООД" работи един младеж на име Христо Цигаров, който е доста неприятен тип и много ме дразни с нахалството си и лошото си държание.

Последните коментари от Анонимен кандидат и Анонимен клиент, май са писани от хора които или са спрели да пият алкохол или не си пият хапчетата редовно! Какъв Цигаров бълнуваш като той отдавна не е фактор и не е в играта? Ами другия и той бълнува хиляда лева заплата, хахаха

Шефът на фирма "Марина ООД" е мошеник,

Е като не ви харесва напуснете Лазаров не ви връзва със синджир я.Въпроса е когато сте започвали тази работа дали сте си задали въпроса ,,тази работа за вас ли е ,а вие дали сте за тази работа.Всички пишат 400 лева по договор ами да не съм го подписал аз този договор бре...че те тези от чистотата по договор вземат повече????Щом егото ви струва 400 лева ОК ,а колко струват професионалните ви умения. срещал съм доста млади хора в моя бранш на които е невероятно трудно да им извадиш ръцете изодзад,и в момента в който успея бързат да си наврат главата там... че аз започнах 2000 год със заплата 80 лева и то в държавно дружество след 3 месеца ми я направиха 150 и така до 2003 плюс едни 60 лева купони,мислех че като направя фирма ще стана милионер,ама не за 15 год.фалирах 3 пъти ,не рева....Две заплати ви забавили,аз си чакам едни 20 000 лева де ще ги видя през кривия макарон,и какво от това даже и картички за стефанов ден му пращам на човека...който може няма да умре от глад ,а да се озлобява няма смисъл....

Шефът на фирма "Марина ООД" е мошеник,

Тук можете да скивите една снимка на по-долу споменатия Циги (Христо Цигаров) - менаджер по продажбите във фирма Марина и зет на "всевишния" Георги Лазаров.

Да попитам от какво е болен господин Георги Лазаров (така нареченият Урод Колибаров) ???

Георге, звездите ми го казват, че голем зор те чека и той иде! Не бе, не ... тя простата ти вече е аут, всички го разбират! Не бе, не ... и Къци Вапцаров те скъса по тъпи вицове! Не бе, не ... ами то с меки топки и куха лейка, какво ти остава, а виж и колко истински /а не задължително приклонени/ приятели ти останаха?!? Всъщност ти никога си нямал истински, реални, верни приятели!!! Всичко при теб е било насила, горкия Герги! Един ден и цигарата ще ти изгори, и костенурката и тя ще те шитне, тогава кой ще ти пере насраните гащи?!? Вода няма да има кой да ти подаде!!! Ще съхнеш сам в горчивия си сос. И ще си мечтаеш /както често правиш/ някой да си измие зъбите за тебе. Какви мечти, какви блянове, каква лудост и помраченост?!? Кого уважаваш, кого тачиш, че и от кого това дириш? Около теб е пустиня, и среднея ти стърчеш, т.е. опитваш се да стърчиш, защото си рядко творение на ветровете. Сетих се, че има един чужд ТВ-формат "Босове под прекритие"! Не си и помисляй за него, толкова истина ще видиш, че сам ще се намразиш! Стига толкова съвети, пак ще ти пиша! Пази Енергията около себе си! Чао!