МАРИНА ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Габрово,квартал Войново&markers=Габрово,квартал Войново

МАРИНА ООД

Пичове ето начин как да си изкарате малко странични доходи от този сайт https://r.adbtc.top/1092055
Плащат в биткоени. Аз си докарвам до 0.1 BTC всеки месец.

Познавам няколко човека, които работят там и всички са сравнително доволни от заплащането и отношението. Моя приятелка е вече 10 години във фирмата. Аз от позицията си на клиент винаги съм била качествно обслужвана. Служителите са любезни.

ОЩЕ ли съществува тази фирма ???? Боже мой... банкет ще вдигне половината свят когато се махнат от картата на България по един или друг начин.. жалък управител.. лъжец, лъжец, лъжец...

На каква работна длъжност сте били там ? Или в момента се подмазвате ? или най-вероятно поредния тъп коментар на дядо гошо ..
Най-щастливия ден, а предполагам и на повечето хора, които са били в тази фирма, е напускането от тази гад !

Дребни душици!!!Алчни,егоцентрични,мързеливи,неблагодарни....Смелчаци големи,хаха!!!Колко сте жалки,Боже! Може би мъже?????О едва ли,кой истински мъж се крие когато обижда зад псевдоними-НИКОЙ!Аз обичам тази работа и бих се радвала пак да я имам...но я загубих.По това съдя,че всички вие путьовци не сте били за там.Благодаря от все сърце на Човека и мой бивш шеф г-н Георги Лазаров.Успех!!!

Няма измислена ужасна дума , с която да опиша тази фирма

Недоволни винаги ще има! На всички недоволни искам да кажа - вложете малко повече усилие в работата си, не може да имате само забележки и очаквания!

Твърдо потвърждавам всички, по-доло негативни изказвания!
Нека коментирам първо заплащането. Ако работиш в някой от обектите в страната си късметлия - ще си вземеш парите почти навреме (зависи от управителя на самият обект). Заплащането разбира се е близко до минималното в градът.
Ако работиш в централата ( в гр. Габрово ) имам лоши новини - за заплата ще чакаш (в най-добрият случей около месец закъснение) и дори ще се молиш.
Управителят ( собственикът ), под всякаква критика - те хората са го казали по-надоло, няма да се повтарям.
Отношение с клиенти - в директен разговор звезди се свалят, а след това "оня турчина се обади", "тия селени к'во пак искат" и подобни.
Отношение на колегите - интриги, интриги и каквооо... пак интриги. (само като пример главната счетоводителка е по позната като Интригата- сами си правете извода).
Като цяло за да почнеш работа там или трябва да си мазохист или да имаш нулево самоуважение.

Късмет.

Сравнително доволна от работата и работните условия. Има недоволство сред колегите, но честно казано от повечето колеги има защо да си недоволен! Ако си вършиш работата - всичко е наред.

Браво Георги, Евала!!! Март месец да даваш аванси за месец Януари, машалла!