МАРИНА ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Габрово,квартал Войново&markers=Габрово,квартал Войново

МАРИНА ООД

На каква работна длъжност сте били там ? Или в момента се подмазвате ? или най-вероятно поредния тъп коментар на дядо гошо ..
Най-щастливия ден, а предполагам и на повечето хора, които са били в тази фирма, е напускането от тази гад !

Дребни душици!!!Алчни,егоцентрични,мързеливи,неблагодарни....Смелчаци големи,хаха!!!Колко сте жалки,Боже! Може би мъже?????О едва ли,кой истински мъж се крие когато обижда зад псевдоними-НИКОЙ!Аз обичам тази работа и бих се радвала пак да я имам...но я загубих.По това съдя,че всички вие путьовци не сте били за там.Благодаря от все сърце на Човека и мой бивш шеф г-н Георги Лазаров.Успех!!!

Няма измислена ужасна дума , с която да опиша тази фирма

Недоволни винаги ще има! На всички недоволни искам да кажа - вложете малко повече усилие в работата си, не може да имате само забележки и очаквания!

Твърдо потвърждавам всички, по-доло негативни изказвания!
Нека коментирам първо заплащането. Ако работиш в някой от обектите в страната си късметлия - ще си вземеш парите почти навреме (зависи от управителя на самият обект). Заплащането разбира се е близко до минималното в градът.
Ако работиш в централата ( в гр. Габрово ) имам лоши новини - за заплата ще чакаш (в най-добрият случей около месец закъснение) и дори ще се молиш.
Управителят ( собственикът ), под всякаква критика - те хората са го казали по-надоло, няма да се повтарям.
Отношение с клиенти - в директен разговор звезди се свалят, а след това "оня турчина се обади", "тия селени к'во пак искат" и подобни.
Отношение на колегите - интриги, интриги и каквооо... пак интриги. (само като пример главната счетоводителка е по позната като Интригата- сами си правете извода).
Като цяло за да почнеш работа там или трябва да си мазохист или да имаш нулево самоуважение.

Късмет.

Сравнително доволна от работата и работните условия. Има недоволство сред колегите, но честно казано от повечето колеги има защо да си недоволен! Ако си вършиш работата - всичко е наред.

Браво Георги, Евала!!! Март месец да даваш аванси за месец Януари, машалла!

ВНИМАНИЕ !!!
Шефът на фирма "Марина ООД" е мошеник,
обещава на кандидатите за работа добри заплати от около 1 000 лева основна заплата, само за да ги примами да дойдат на работа в неговата фирма. Ако те са съгласни да почнат работа там, той им пробутва един трудов договор с 400 лева основна заплата и почва да им дава разни измамни обещания, че щял да им плаща все пак по около 800 лева месечно нето (все пак от тези 1 000 лева отпадат около 200 лева под формата на данъци и осигуровки). Истината е, че той (Георги Лазаров) мисли само как да ги прилъже на работа в неговата фирма, където после им плаща само по 400 лева месечно, понеже толкова е посочил той в трудовите им договори.
Навсичкото отгоре там във фирма "Марина ООД" работи един младеж на име Христо Цигаров, който е доста неприятен тип и много ме дразни с нахалството си и лошото си държание.

Последните коментари от Анонимен кандидат и Анонимен клиент, май са писани от хора които или са спрели да пият алкохол или не си пият хапчетата редовно! Какъв Цигаров бълнуваш като той отдавна не е фактор и не е в играта? Ами другия и той бълнува хиляда лева заплата, хахаха

ВНИМАНИЕ !!!
Шефът на фирма "Марина ООД" е мошеник,