МАРИНА ООД

Е като не ви харесва напуснете Лазаров не ви връзва със синджир я.Въпроса е когато сте започвали тази работа дали сте си задали въпроса ,,тази работа за вас ли е ,а вие дали сте за тази работа.Всички пишат 400 лева по договор ами да не съм го подписал аз този договор бре...че те тези от чистотата по договор вземат повече????Щом егото ви струва 400 лева ОК ,а колко струват професионалните ви умения. срещал съм доста млади хора в моя бранш на които е невероятно трудно да им извадиш ръцете изодзад,и в момента в който успея бързат да си наврат главата там... че аз започнах 2000 год със заплата 80 лева и то в държавно дружество след 3 месеца ми я направиха 150 и така до 2003 плюс едни 60 лева купони,мислех че като направя фирма ще стана милионер,ама не за 15 год.фалирах 3 пъти ,не рева....Две заплати ви забавили,аз си чакам едни 20 000 лева де ще ги видя през кривия макарон,и какво от това даже и картички за стефанов ден му пращам на човека...който може няма да умре от глад ,а да се озлобява няма смисъл....

ВНИМАНИЕ !!!
Шефът на фирма "Марина ООД" е мошеник,
обещава на кандидатите за работа добри заплати от около 1 000 лева основна заплата, само за да ги примами да дойдат на работа в неговата фирма. Ако те са съгласни да почнат работа там, той им пробутва един трудов договор с 400 лева основна заплата и почва да им дава разни измамни обещания, че щял да им плаща все пак по около 800 лева месечно нето (все пак от тези 1 000 лева отпадат около 200 лева под формата на данъци и осигуровки). Истината е, че той (Георги Лазаров) мисли само как да ги прилъже на работа в неговата фирма, където после им плаща само по 400 лева месечно, понеже толкова е посочил той в трудовите им договори.
Навсичкото отгоре там във фирма "Марина ООД" работи един младеж на име Христо Цигаров, който е доста неприятен тип и много ме дразни с нахалството си и лошото си държание.

Тук можете да скивите една снимка на по-долу споменатия Циги (Христо Цигаров) - менаджер по продажбите във фирма Марина и зет на "всевишния" Георги Лазаров.

Да попитам от какво е болен господин Георги Лазаров (така нареченият Урод Колибаров) ???

Георге, звездите ми го казват, че голем зор те чека и той иде! Не бе, не ... тя простата ти вече е аут, всички го разбират! Не бе, не ... и Къци Вапцаров те скъса по тъпи вицове! Не бе, не ... ами то с меки топки и куха лейка, какво ти остава, а виж и колко истински /а не задължително приклонени/ приятели ти останаха?!? Всъщност ти никога си нямал истински, реални, верни приятели!!! Всичко при теб е било насила, горкия Герги! Един ден и цигарата ще ти изгори, и костенурката и тя ще те шитне, тогава кой ще ти пере насраните гащи?!? Вода няма да има кой да ти подаде!!! Ще съхнеш сам в горчивия си сос. И ще си мечтаеш /както често правиш/ някой да си измие зъбите за тебе. Какви мечти, какви блянове, каква лудост и помраченост?!? Кого уважаваш, кого тачиш, че и от кого това дириш? Около теб е пустиня, и среднея ти стърчеш, т.е. опитваш се да стърчиш, защото си рядко творение на ветровете. Сетих се, че има един чужд ТВ-формат "Босове под прекритие"! Не си и помисляй за него, толкова истина ще видиш, че сам ще се намразиш! Стига толкова съвети, пак ще ти пиша! Пази Енергията около себе си! Чао!

Какво става в обектите на "Марина" ООД ? Хората масово напускат работа, а тези които остават са под всякаква критика относно обслужването и работата с клиенти. Някой беше коментирал "на всички мързеланковци искам да кажа..." На кого го казвате Г-н Лазаров ?! Целия свят ли е мързелив или май вие бъркате нещо. Няма заплати за работниците, чуваме че държанието Ви с тях е под всякаква критика. Ако имате доблестта опровергайте това твърдение и отново покажете на всички какво значи да се подиграеш с честните и трудолюбиви хора, които работят за вас и благодарение на които поддържате този висок стандарт. Срамота е да се наричате работодател по би ви отивало робовладелец !!!

Искам да попитам тези с положителните мнения, тоест семейство Лазарови, Цигарови и тн.
Как се работи с удоволствие 3, 4, 5 и повече месеца без да си получавал заплата? Как се работи, когато ти е празен и джоба, и стомаха? Съвсем нагло не плащате на служителите си, а искате да работят с удоволствие и усмивка. Всички го правят, но до едно време. Всяко търпение си има граница. Търсите си оправдания какви ли не. Ако служителите ви са ви виновни, не работят и са мързеливи, защо не ги освободите възможно по скоро, а ги държите?
Защото искате да ви работят за без пари и после да изгоните с думите, че са мързеливи. САМИ СЕ ОПЛИТАТЕ В ЛЪЖИТЕ СИ!

Ако има неразбрали, последния коментар е от всевишния. Няма смелостта да се представи - нагло началник, нагло !!! Аз мога работата да си загубя а ти - от кога взе да се се срамуваш от себе си ?
Да попитам - като си ги избираш всичките служители сам, как така са мързеланковци - само мързеланковци ли предпочиташ да наемаш или другите вече не ти пускат ?
И как имаш 75 плюсчета, че то в цялата фирма няма толкова служители - да не би твоите комшии да са съгласни с теб или започна вече сам да се съгласяваш със себе си ?

Недоволен съм от теб, от забавянето на заплатите, от клеветенето. Знам какво мога и скоро ще има кой да ме оцени подобаващо.

Пожелавам ти приятен ден и дано се задавиш със собствената си злоба долен манипулатор....

На всички недоволни мързеланковци искам да кажа"Работата трябва да ти доставя удоволствие,да работиш със сърце и душа и когато се прибереш вечер в къщи да се чувстваш полезен и пълноценен!!!" Така,че на всички мрънкалници,който искат само да получават,нищо да не дават мога само да кажа"Без да търсите винаги в някои друг причината за своя неуспех задайте си въпроса КАКВО МОГА?КАКВО ИСКАМ?ДАЛИ ГО ЗАСЛУЖАВАМ???И после пишете,но бъдете искренни в преценката си!

До Георги Лазаров
Знам, че редовно четеш тук.
Спри да се държиш лошо с хората!
Не се мисли за ГОСПОД, защото ТОЙ ще те накаже!