Райфайзенбанк (България) ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Райфайзенбанк (България) ЕАД

Здравейте.

Може ли някой да сподели какво възнаграждение предлагат или поне приблизително за “Продуктов мениджър Банково застрахователен бизнес” ?

Благодаря на всички предварително!

Като бивш служител претърпях тотално разочарование - повече от половин година, докато ми се обадят и още няколко месеца докато започна работа. Работих в една от централите в голям отдел с много служители и огромно текучество. Не ми подновиха договора след изпитателния срок поради скалъпени доводи, явно им е трябвал човек да навлезе бързо (тъй като съм с опит) и да работи а след назначението след мен на достатъчно млади кадри (без опит и на още по ниски заплати) за мен вече нямаше място. Не държат на служителите и преследват единствено своите цели. Ако това е Банката на годината не знам какво значи това за останалите на пазара...Нема такава държава!

извинявам се за въпроса но ми стана интересно преди време имаше обява от банката за хостеса с малко изисквания ,така и не отидох на интервю вече бях започнал работа,но някой знае ли какви са били задълженията или нещо по въпроса

Здравейте, напуснах през април. Като цяло съм доволна, че работих там, напуснах защото не беше моето нещо. Открих, че не желая изобщо да съм в банковия сектор занапред и не ме вълнува кой клиент колко пари иска на кредит или колко кредитни карти има.
Работих в офис с удължено работно време, което не ме устройваше и парите лично за мен, не бяха достатъчни.
Плюсове: работиш в банка, приятно, чистичко, повечето колеги не са олигофрени (моите бяха чудесни), ваучери за храна, коледно парти + коледно парти за децата на служителите, допълнителни дни отпуска за майките, бонуси на тримесечие.
Минуси: работиш в банка, тоест броиш пари като гламав по цял ден, ако си на каса; ваучерите са за 45лв, няма 13та заплата, възможност за развитие след 2-годишна позиция в клонова мрежа (поне до април месец, беше така)
Не беше непременно лоша работа, честно казано повечето дни имах толкова много клиенти и задачи, че денят минаваше адски бързо, затова и казвам, че парите бяха малко на фона на работата.

Одобрена съм и започвам работа скоро.Интересува ме има ли коледна и допълнителна корпоративна заплата,защото на интервюто не споменаха за такива.Ваучерите на каква стойност са? При предишния ми работодател,също банкова институция,имаше затова се интересувам.

Хора !!! Бягайте от тази "банка". По добре да гасите свещи в някоя църква и парите ще са повече и възможностите за развитие... Никакво уважение няма да получите, никаква възможност за развитие, НО за сметка на това - нищожна заплатица и много напрежение. Длъжни сте да оставате след работно време, като не се знае кога ще Ви е почивката, ако въобще имате такава. Социалните придобивки са направо смешни, не се заблуждавайте. Мениджърите ще се държат унизително с Вас и ще Ви глобяват и за най-малкото нещо. Ще пишете обяснения, ако случайно закъснеете дори и с 5 минути. Парите, които максимум ще получавате при гореспоменатите условия са около 700-800 лв. бруто. Да БРУТО!!! Има няма 580 лв. чисто за 10 часа работа на ден. Като за повечето позиции Ви карат да работите (давате дежурства) и събота и неделя. Ако сте ОК с тези условия - заповядайте. Ще ви остане спомен за цял живот!

работих в банката за около година и половина, със сигурност работната обстановка зависи от шефа и колегите. В моя отдел беше доста зле, но около мен хората си бяха доста добре. Заплатите се превеждат винаги навреме, има преференции за служители относно банковите услуги. Картите за спорт са на висока стойност - 30 Sodexo, 40 - Multisport. За сравнение, вече доста компании ги дават безплатно на служителите, заедно с плодове, безплатно кафе и т.н. Тук всичко се плаща, само водата е без пари, ама се говори, че филтрите не се подменят. Има ваучери за храна, които важат само за Billa - 45лв. Има пакет за здравни услуги, но доста ограничен /да не кажа смешен/ Заплатите са ниски спрямо корпоративния сектор. За сравление, във Финанси взимах под 1200, а сега 1600 за една и съща позиция. Много е кофти как се следи кога си се логнал и случайно да не си си тръгнал 30 секунди по-рано. Пише се обяснение ако си се "провинил". Толерира се over time, не колко работа и как си свършил. Няма много възможност за обучения, предивмо soft skills, които се провеждат вътре в банката

Някой има ли информация относно позицията Риск мениджър. Какво е заплащането условия колеги.

Моля някой ако знае да сподели дали дават карта за транспорт и ваучери?

Е как може 775лв да е нетната заплата по клоновете? Това е много напрегната и отговорна работа и не е за всеки! Виж в Лидл, където може да започне и безмозъчен орангутан дават 1000лв нето. Засрамете се!