Райфайзенбанк (България) ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Райфайзенбанк (България) ЕАД

От скоро в банката е на работа Анастасия Орешкова,имайте едно наум с дамата.От Ти Би Ай иде,а там едва креташе.

Мерси за инфото. Явно аз съм ги уплашил, защото като ме питаха колко очаквам аз им казах 1100 нето ( ~1400 бруто). Обадиха ми се миналата седмица да ми кажат, че кандидатурата ми не продължава към следващия етап. Предположих, че или съм им казал твърде голяма сума или просто they hate my face. Със сигурност не и заради теста, който правих, защото той беше лесен. 20-тина въпроса от типа: Which is not an output device:
- monitor
- modem
- keyboard

Какво е Операционна система и т.н.

Oh, well, on to the next one...

За хелп деска не очаквай заплащане повече от 900лв. Заплатите не са актуализирани от близо 7год.Няма коледни бонуси,нито за великден. Ваучери за храна дават на много смешна стойност,социалните придобивки са малко и са смешно на фона на ниските заплати. Хора с образование,езици и добра компютърна грамотност и добри софт скилс могат да си намерят по-подходяща фирма за работа. Иначе тук е добре за натрупване на опит,но няма никакво развитие нито в заплащането,нито като кариера.

Кандидатствах за ИТ хелп деск. Бях на интервю и правих технически тест. В какъв диапазон върви заплащането за хелп деск отдела?

някой може ли да ми каже дали заплатите се актуализират всяка година, както ми обещаха преди да започна?дават ли за Коледа, на всички ли и каква сума?

Заплатите от 650-900 лв. за клоновете ли се отнася или за централата. Как вървят заплатите в кредитна администрация и корпоративно банкиране? А относно социалната политика - как са като работодател - имат ли специални привилегии за служители, за коледа, за Великден дават ли нещо допълнително? Благодаря.

Желая да предоставя и моето мнение за дългогодишната ми работа в РББГ. За тези, които искат да започнат работа в банковата сфера, трябва да сте подготвени за заплати 650 - 900 лева брутно възнаграждение. Сумата зависи дали имате стаж или не.Трябва да не се страхувате да работите с пари. Пресата за нов бизнес и резултати се следи седмично. Рег. мениджъри са меко казано професионалисти - с обноски на необразовани пазванти от Горно Нанадолнище. По-образно не мога да ги опиша. Толерират се служители по роднински и приятелски признак и най-вече ако са в интимни отношения с тях. Изпълнителните директори са лица със съмнително минало - АНИто - бивша любовница на младеж от надзора на банката в миналото, другите са по линия на партията - кака Ценка. Последната отговаря за Лийн трансформацията, която няма нищо общо с лийн в обноските и отношението си към служителите. Като не изостава от нея и пряко отговорната за оптимизация на процесите - Мирчева. Последните две са и косвено отговорни за инфакт на колега от отдела на Мирчева.
Накратко, ако желаете да видите къде не трябва да работите, заповядйте! В случай, че желаете спокойна среда, не казвам без трудности, но определено няма да е толкова натоварващо, както работата в банка, опитайте в частния сектор. Има доста компании, желаещи да приемат знаещи и амбициозни хора.

Предстои ми интервю за работа в кредитна администрация. Моля ако някой има информация как протича интервюто - има ли попълването на някакъв тест и на какъв език е? Ако някой има информация относно условията на труд в тази банка, моля да сподели - относно заплащане, социални придобивки, дали се остава постоянно след работно време... Благодаря.

Работила съм доста години в банковата сфера,харесвам си работата.Навсякъде има проблеми,но когато човек се опари сменя приоритетите си.Сега кандидатствам за централата-за леката каса.Някой ще ми каже ли до колко се работи, остава ли се до много късно и какви са заплатите.

В Райфайзенбанк имате едно жлъчно зверило на име Росица Георгиева -Стоянова от Бургас. Предупреждавам всички ви изключително да внимавате с този обект, защото г-жата е изключително мръсна и долна като човек!!! Не се заблуждавайте по лицемерната и усмивчица - това е измамен параван, зад който тя много умело се крие!!! Зад този параван, аз видях какво се крие мноого много отдавна, още в първите седмици на започването ми на работа в Била и знаех изключително добре какво да очаквам занапред!!! Предишната месторабота на тази г-жа беше в Била. Там г-жата правеше жестоки проблеми на своите колеги!!! Изключително злобна, изключително подла, изключително нечовечна - ето такава е тази г-жа!!! Нея е нямало кой да я възпитава правилно за съжаление и затова е станала такова безподобно зверило!!! Пропаднала и лазеща в изпражненията, но иначе с голямото злобно самочувствие! Тя и до ден днешен си е такава - истерична и ограничена в рамките на собственото си безхаберие и егоизъм!!! Докато работеше в Била, никой не искаше да работи с нея в една смяна, защото тя редовно се звереше на хората със страшна неприязън, редовно лъжеше и изопачаваше нещата пред управителката, и впоследствие управителката привикваше тези колеги да ги хока и ги наказваше неоснователно!!! Разбирате ли за какво нещо става въпрос??! Росица Георгиева Стоянова от Бургас е една подла клюкарка и интригантка, която не знае какво върши и която не знае какво причинява на своите колеги, защото си въобразява, че живее сама на този свят и че всичко и е позволено!!! Тя е едно безскрупулно същество!!! Дискриминираше хората, доставяше и удоволствие да се гаври с тях, отнасяше се изключително нечовешки и подигравателно към тях и то целенасочено, нарочно, тенденциозно, постоянно представяше лъжи пред управителката за тях и управителката редовно ги притискаше тези хора напълно неоснователно!!! А тези колеги работеха повече от нея, за двама-трима работеха, съвестно, отговорно, със желание само и единствено да имат работа, само и единствено да работят, за да се препитават - за едната кора хляб!!! Непрекъснато говореше зад гърба им и настройваше другите служители срещу тях!!! Г-жата идваше на работа, за да мачка, за да съска, за да прави мръсотии!!! За огромно съжаление и управителката там нямаше мозък!!! Двечките с управителката си бяха лика-прилика, сякаш майка и дъщеря! Редовно грешаха при направата на поръчките, редовно замразяваха продукти с изтекъл срок на годност и ги предлагаха на клиентите...редовно тровеха народа, застрашавайки живота, както на малки дечица, така и на възрастни хора!!! Гнусна, гнусна, миришеща мръсотия в женски облик - това е!!! Имах непрекъснато там ужасното чувство, че се намирам в миришещ, гнусен, покварен бардак - и то точно това и беше!!! На мен работата не ми тежеше въобще, ами това тровило ми я проваляше, както и на други колеги! Много колежки и колеги бяха принудени просто да напуснат, заради такива същества в колектива!!!
Тази г-жа Георгиева -Стоянова е с изключително беден житейски опит!!! Тя нищо не разбира от живота и от хората!!! Ако разбираше поне мааалко от малко, нямаше така безцеремонно да се отнася към колеги, да ги дискриминира, да ги подценява и да ги изкарва да не казвам какви, да лъже по техен адрес, да плете интриги непрекъснато и по всяко време зад гърба им, да им се подиграва присмехулно с ехидната си усмивчица и да лее жлъч, жлъч и пак жлъч!!! Бяс, изключително злобен и просташки бяс в женски облик!!! Изключително алчна, изключително нагла и позволяваща си!!! Една безсрамница!!! С нейното примитивно, маймунско поведение, с отвратителният си характер, тя натоварваше, тя озверяваше, тя жестоко освирепяваше работната среда и колегите си!!! И тези колеги реагираха напълно адекватно на това, както и аз!!! Това беше нещо ужасно!!! Как може такова нещо?!?!? Лично аз в такъв бардак с такива интриганти, повече не желая да работя!!! В такъв гнусен бардак с подобни невъзпитани същества, всяка една моя реакция е била нормална!!! Не да пискате, че хората се възмущават от вас, ами се вижте наистина вие какво представлявате като хора!!! От такива като тебе тръгнаха проблемите, от мръсните ви усти, дето не знаят какво говорят за съвестните ви и за пример колеги!!! Такава безотговорност от ваша страна към ближния, такава безсъвестност, такава безскрупулност и такова безсрамие - погнусявате и отвращавате нормалните хора с пъклените си мръсотии!!! Колеги впоследствие останаха без работа заради тебе г-жа, заради погрешният имидж, който години им беше изградила в мозъка на малоумната управителка, която нямаше собствено мнение и собствен поглед върху нещата!!! Истински хора останаха без работа заради тебе!!! Ще ти тежи ли на съвестта, дето я нямаш, а?!?!?!! Отговори си сама!!! Аз отговора отдавна го знам, още отрано, откакто ви прецених с постъпването си в Била.
Всички се отвратиха от г-жата, отдъхнах си, когато тя се махна от Била!!!! Отдъхнахме си всички!!!
Нека егоистичната г-жа Росица Георгиева Стоянова от Бургас, да научи, че животът не е само ядене, пиене и парички!!! Животът е отговорност и съвест г-жа!!! Животът е отговорност и съвест не само към семейството, но и към всеки друг чужд и непознат човек!!! Отговорност към всяко едно лично действие и към всяка една изречена дума!!! Животът е Любов към ближния, състрадание към ближния, без значение колко е тежка работната среда или колко ти е тежко лично на тебе!!! Животът е Природен Морал, Любов към всички хора, към всички хора без изключение г-жа, без значение от раса, религия и националност!!! Имало ли е тебе г-жа Георгиева, там в твоето семейство кой да те научи на тези неща??? Вероятно е нямало или просто лошотията в тебе е взела превес, както и в други подли същества едно време в Била...вие като ви гледам и към днешен момент сте си все същите грозни картинки, даже още по-лоши за съжаление!!! Пази Боже от такива като вас!!!
За твоя сметка си е г-жа. Всичко се плаща на този свят. Природно ще си плащаш за мръсотиите, защото Великият Господ Бог вижда всичко !!!