Райфайзенбанк (България) ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Райфайзенбанк (България) ЕАД

Одобрена съм и започвам работа скоро.Интересува ме има ли коледна и допълнителна корпоративна заплата,защото на интервюто не споменаха за такива.Ваучерите на каква стойност са? При предишния ми работодател,също банкова институция,имаше затова се интересувам.

Хора !!! Бягайте от тази "банка". По добре да гасите свещи в някоя църква и парите ще са повече и възможностите за развитие... Никакво уважение няма да получите, никаква възможност за развитие, НО за сметка на това - нищожна заплатица и много напрежение. Длъжни сте да оставате след работно време, като не се знае кога ще Ви е почивката, ако въобще имате такава. Социалните придобивки са направо смешни, не се заблуждавайте. Мениджърите ще се държат унизително с Вас и ще Ви глобяват и за най-малкото нещо. Ще пишете обяснения, ако случайно закъснеете дори и с 5 минути. Парите, които максимум ще получавате при гореспоменатите условия са около 700-800 лв. бруто. Да БРУТО!!! Има няма 580 лв. чисто за 10 часа работа на ден. Като за повечето позиции Ви карат да работите (давате дежурства) и събота и неделя. Ако сте ОК с тези условия - заповядайте. Ще ви остане спомен за цял живот!

работих в банката за около година и половина, със сигурност работната обстановка зависи от шефа и колегите. В моя отдел беше доста зле, но около мен хората си бяха доста добре. Заплатите се превеждат винаги навреме, има преференции за служители относно банковите услуги. Картите за спорт са на висока стойност - 30 Sodexo, 40 - Multisport. За сравнение, вече доста компании ги дават безплатно на служителите, заедно с плодове, безплатно кафе и т.н. Тук всичко се плаща, само водата е без пари, ама се говори, че филтрите не се подменят. Има ваучери за храна, които важат само за Billa - 45лв. Има пакет за здравни услуги, но доста ограничен /да не кажа смешен/ Заплатите са ниски спрямо корпоративния сектор. За сравление, във Финанси взимах под 1200, а сега 1600 за една и съща позиция. Много е кофти как се следи кога си се логнал и случайно да не си си тръгнал 30 секунди по-рано. Пише се обяснение ако си се "провинил". Толерира се over time, не колко работа и как си свършил. Няма много възможност за обучения, предивмо soft skills, които се провеждат вътре в банката

Някой има ли информация относно позицията Риск мениджър. Какво е заплащането условия колеги.

Моля някой ако знае да сподели дали дават карта за транспорт и ваучери?

Е как може 775лв да е нетната заплата по клоновете? Това е много напрегната и отговорна работа и не е за всеки! Виж в Лидл, където може да започне и безмозъчен орангутан дават 1000лв нето. Засрамете се!

Искам да изкажа невероятното си разочарование от методите за водене на интервю в Райфайзенбанк. Сред HR-средите съм последните години и за пръв път попадам на такава практика, в която не се спазва уважение към конкуренти, показва се силно демонстративно арогантно и агресивно отношение и поведение спрямо конкуренти и не на последно място заяждане с кандидатите за работа (не говоря за провокация или изваждане от зоната на комфорт).
Това ли е начинът за провеждане на интервю в Банка, която претендира за добри позиции в банковата сфера и, която иска да се докаже като добър работодател????
Безобразно беше интервюто, на което станах свидетел!!!!

Хора! В тази страница за който работодател се отвори е едно огромно плюене! Няма хубава работа никъде! Отворете си една фирма и си бъдете шефове на себе си, но ще видите, че след време и вашата фирма ще я има тук и ще бъде плюта. Тук все едно сте се събра като махленски клюкарки! Никъде няма хубаво! И на следващото си работно място пак ще плюете! Това е! Да сте се родили от аристократичен род в Западна Европа и нямаше да Ви се налага да работите! Или си хванете богат спонсор да Ви издържа!

ето още интересни неща, който открих

Наскоро ходих на интервю за ''Специалист обслужване на клиенти''.Останах страшно унизена.Първо интервюто трябваше да е за един ден ,после ми се обадиха да е за друг ,като същевременно звъннаха сутринта час преди този ,който ми казаха.Дойде една възрастна лелка и започна да ме разпитва глупави психо въпроси.Накрая ми излезе,че единствения опит ,който съм имала с клиенти е бил този като барманка.Сигурно всеки е работил нещо такова в младините си ,защото нали нямаш стаж,няма образование и т.н. :D А досегашните ми работи винаги са били свързани с клиенти.Как съм можела да кандидатствам и едва ли не какво правя там.Ами тя не вижда ли Св-то ,за какво ми се е обадила като не й отговарям на великите условия.А и честно казано ,като видях служителите как са строени - те не мърдат,дори по между си не смеят да разговарят.Мерси от такава работа ,където ще ме е страх и да дишам...