Райфайзенбанк (България) ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Райфайзенбанк (България) ЕАД

Не кандидатствайте в тази банка! Нагли са, лъжат за обратна връзка, текучеството е голямо, мизерията - също. Отношението е надменно, много качествени служители вече напуснаха и няма кой да работи по проектите, няма кой и оперативно да смогва със задачите. Остават жалки комплексирани душици. Не кандидатствайте в тази банка!

Голямо натоварване, овъртайм, който не се плаща, няма хора, един човек работи за 3.

Директорите гледат себе си и не им пука.

Малки заплати и мизерия . Няма пари за персонал и сме все малко хора . Дори аз не си държа парите в Райфайзен защото нещата не вървят на добре .

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Кндидат за позиция. На интервюто ме питаха всичко друго, само не и как бих се справял с позицията. Въпроси- женен, неженен, деца, жена, НЕ СЕ ЗАДАВАТ, защото не Ви интересуват. Ако съм женен/ неженен , по различно заплата ли давате?

Кандидатствах за BI Specialist и останах доста изненадан от въпросите, които ми се задаваха..имах чувството, че интервюиращият цели не да разбере какви са ми уменията, а по-скоро да ми покаже, че той знае неща, които аз не знам..пример: какво е нещото което VBA рекордера не може да направи, а може да се направи с ръчно писане на VBA...кои са двете неща, които винаги трябвало да фигурират в Oracle SQL statement..въпрос за каскадна функционалност на Power BI, която е въведена преди месец и половина..
На мой въпрос дали мога да използвам Python ми се отговори, че не можело да позволят на всеки да си инсталира каквото си поискал..говорим за Python, който години наред е най-използваният BI език след SQL..
За един час интервю НИТО ВЕДНЪЖ не бях попитан (освен при представянето си) да опиша проекти, които съм правил и как ми минава един стандартен работен ден.

С две думи, не бих работил за този отдел..!

най-алчната банка

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Вярно ли,че ай ти специалист получава 4000 лв.заплата в София?

какви заплати дават за програмист