Райфайзенбанк (България) ЕАД

Здравейте, имам интерес към обявената свободна позиция на Кредитен консултант.
Моля за повече инфо за заплащането на тази позиция? Как протича интервюто за позицията има ли тест или е само интервю?

Може ле да споделите саква е заплатата на специалист АТМ&POS и какво мога да очаквам. Предварително благодаря.

Вярно е написаното по-долу за Росица Георгиева-Стоянова!

От скоро в банката е на работа Анастасия Орешкова,имайте едно наум с дамата.От Ти Би Ай иде,а там едва креташе.

Мерси за инфото. Явно аз съм ги уплашил, защото като ме питаха колко очаквам аз им казах 1100 нето ( ~1400 бруто). Обадиха ми се миналата седмица да ми кажат, че кандидатурата ми не продължава към следващия етап. Предположих, че или съм им казал твърде голяма сума или просто they hate my face. Със сигурност не и заради теста, който правих, защото той беше лесен. 20-тина въпроса от типа: Which is not an output device:
- monitor
- modem
- keyboard

Какво е Операционна система и т.н.

Oh, well, on to the next one...

За хелп деска не очаквай заплащане повече от 900лв. Заплатите не са актуализирани от близо 7год.Няма коледни бонуси,нито за великден. Ваучери за храна дават на много смешна стойност,социалните придобивки са малко и са смешно на фона на ниските заплати. Хора с образование,езици и добра компютърна грамотност и добри софт скилс могат да си намерят по-подходяща фирма за работа. Иначе тук е добре за натрупване на опит,но няма никакво развитие нито в заплащането,нито като кариера.

Кандидатствах за ИТ хелп деск. Бях на интервю и правих технически тест. В какъв диапазон върви заплащането за хелп деск отдела?

някой може ли да ми каже дали заплатите се актуализират всяка година, както ми обещаха преди да започна?дават ли за Коледа, на всички ли и каква сума?

Заплатите от 650-900 лв. за клоновете ли се отнася или за централата. Как вървят заплатите в кредитна администрация и корпоративно банкиране? А относно социалната политика - как са като работодател - имат ли специални привилегии за служители, за коледа, за Великден дават ли нещо допълнително? Благодаря.

Желая да предоставя и моето мнение за дългогодишната ми работа в РББГ. За тези, които искат да започнат работа в банковата сфера, трябва да сте подготвени за заплати 650 - 900 лева брутно възнаграждение. Сумата зависи дали имате стаж или не.Трябва да не се страхувате да работите с пари. Пресата за нов бизнес и резултати се следи седмично. Рег. мениджъри са меко казано професионалисти - с обноски на необразовани пазванти от Горно Нанадолнище. По-образно не мога да ги опиша. Толерират се служители по роднински и приятелски признак и най-вече ако са в интимни отношения с тях. Изпълнителните директори са лица със съмнително минало - АНИто - бивша любовница на младеж от надзора на банката в миналото, другите са по линия на партията - кака Ценка. Последната отговаря за Лийн трансформацията, която няма нищо общо с лийн в обноските и отношението си към служителите. Като не изостава от нея и пряко отговорната за оптимизация на процесите - Мирчева. Последните две са и косвено отговорни за инфакт на колега от отдела на Мирчева.
Накратко, ако желаете да видите къде не трябва да работите, заповядйте! В случай, че желаете спокойна среда, не казвам без трудности, но определено няма да е толкова натоварващо, както работата в банка, опитайте в частния сектор. Има доста компании, желаещи да приемат знаещи и амбициозни хора.