Райфайзенбанк (България) ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Райфайзенбанк (България) ЕАД

Малки заплати и мизерия . Няма пари за персонал и сме все малко хора . Дори аз не си държа парите в Райфайзен защото нещата не вървят на добре .

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Кндидат за позиция. На интервюто ме питаха всичко друго, само не и как бих се справял с позицията. Въпроси- женен, неженен, деца, жена, НЕ СЕ ЗАДАВАТ, защото не Ви интересуват. Ако съм женен/ неженен , по различно заплата ли давате?

Кандидатствах за BI Specialist и останах доста изненадан от въпросите, които ми се задаваха..имах чувството, че интервюиращият цели не да разбере какви са ми уменията, а по-скоро да ми покаже, че той знае неща, които аз не знам..пример: какво е нещото което VBA рекордера не може да направи, а може да се направи с ръчно писане на VBA...кои са двете неща, които винаги трябвало да фигурират в Oracle SQL statement..въпрос за каскадна функционалност на Power BI, която е въведена преди месец и половина..
На мой въпрос дали мога да използвам Python ми се отговори, че не можело да позволят на всеки да си инсталира каквото си поискал..говорим за Python, който години наред е най-използваният BI език след SQL..
За един час интервю НИТО ВЕДНЪЖ не бях попитан (освен при представянето си) да опиша проекти, които съм правил и как ми минава един стандартен работен ден.

С две думи, не бих работил за този отдел..!

най-алчната банка

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Вярно ли,че ай ти специалист получава 4000 лв.заплата в София?

какви заплати дават за програмист

Здравейте, бихте ли могли да ми дадете повече информация за отдел "ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ - СОФИЯ". Имате ли представа какво е възнаграждението там? Виждам, че има две отворени позиции.

В отдел "Събиране на вземания" съм и няма здрав стол, всичко е изпочупено и с колегите се изкривихме вече. Няколко пъти повдигаме темата пред нашите шефове и само казват, че пари за столове няма. На всички ни е ясно, че има бюджет, но явно не стига до нас. Били сме и в други фирми и такъв проблем досега не сме имали. Не ни имат за хора и не ги интересува, че нямаме нещо толкова просто и в същото време толкова важно..надявам се с тази публикация някой да обърне внимание, защото е плачевно. Не може да имаш претенции за сериозна банкова институция, а от 25 стола в стаята да има 5 здрави!