Райфайзенбанк (България) ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Райфайзенбанк (България) ЕАД

Служител с предизвестие:

Заплати- ниски
Колеги- нормалните напускат след 6 месец, останалите пушат часове пред сградата и чакат да дойде следващия нов колега, които да върши всичко. И така- смяна на 6 месеца.

Като бивш служител на тази дупка, бих казал- изобщо да не си помисляте да почвате рябота там! А ако вече работите, бързо си намерете нещо друго!
Нека започна от средата - отделите са трагедия, няма качествени служители, които да ви обяснят нещата, постоянно има някой, който се заяжда! Половината служители изобщо не знаят къде се намират, нямат никаква представа какво работят и защо изобщо са там! Текуществото е много голямо!!! Последните няколко години нещата още повече западнаха!
Има отдели, които взимат бонус на база продажби - и ако не си достигнеш бройките или ако самия отдел не достигне бройките - няма бонус!
Заплатите са трагични, за работата, която вършиш. Постоянно вкарват нови и нови неща без да помислят за най- малкото нещо!
Системите и компютрите са адски стари и не работят! Всичко постоянно забива и прекрасните колеги от IT не знаят какво трябва да направят, за да оправят проблем. И А дааааа! Продавачка в KAUFLAND взима повече пари от IT начално ниво.
Най- много да си докарате сума проблеми - здравословни - от стрес и напрежение!
Отвратена съм от това място и съжалявам, че отделих толкова време да работя там!
Смятам, че не е нормално да работиш докато си болен или пък да се молиш като грешник за 3 дена отпуск, КОЙТО ТИ СЕ ПОЛАГА! И накрая да ти кажат- бъди благодарен, че съм те пуснал отпуска!
Дори и сега като бивш служител все още имам проблем със сметките ми в тази банка и абсолютно всичко е пълна трагедия!
Не си заслужава! Има къде къде по - хубави места, на които може да започнете работа. Не си го причинявайте в Райфайзен.

Относно бенефитите - почти няма никакви, една карта Дженерали и 60 лева ваучери за BILLA - месечно. Отделно като служител имате привилегии за теглене на кредит и т.н.

Има много много малко качествени хора, които са останали да работят там, но скоро и те ще се махнат.

Развитие в банката НЯМА, защото има вътрешни комуникации да не се прехвърлят хора, от отдел, в който положението е много зле! Или пък се наемат само хора, които са гъсти с някой служител от отдел- ( както навсякъде).

Най- хубавия момент от Банката е НАПУСКАНЕТО МИ!

Ниски заплати

Най-ниските заплати в държавата. Докато сме на работа се чудим от къде да изкараме пари . Естествено търсим работа на друго място и текучеството е голямо тук.

Здравейте, бихте ли могли да ми дадете повече информация за отдел Микробизнес.

Не кандидатствайте в тази банка! Нагли са, лъжат за обратна връзка, текучеството е голямо, мизерията - също. Отношението е надменно, много качествени служители вече напуснаха и няма кой да работи по проектите, няма кой и оперативно да смогва със задачите. Остават жалки комплексирани душици. Не кандидатствайте в тази банка!

Голямо натоварване, овъртайм, който не се плаща, няма хора, един човек работи за 3.

Директорите гледат себе си и не им пука.

Малки заплати и мизерия . Няма пари за персонал и сме все малко хора . Дори аз не си държа парите в Райфайзен защото нещата не вървят на добре .

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Кндидат за позиция. На интервюто ме питаха всичко друго, само не и как бих се справял с позицията. Въпроси- женен, неженен, деца, жена, НЕ СЕ ЗАДАВАТ, защото не Ви интересуват. Ако съм женен/ неженен , по различно заплата ли давате?