Макс Телеком ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Христофор Колумб 80, етаж 4&markers=София,бул. Христофор Колумб 80, етаж 4

Макс Телеком ООД

Скъпи бивши колеги, помните ли как ни убеждаваха, че дружеството е финансово стабилно, че компанията е на път да се сдобие с нов стратегически партньор, че компанията ще продължи да се развива и най-доброто те първа предстой. То не беше телефонна услуга, то не беше роуминг с мтел, какво ли не се обещаваше, че войсър ще избие рибата и т.н

Е ето ни отново няколко месеца по-късно - без работа, без заплати, чакащи някой някога да благоволи да ни изплати заработеното, което някой имат да взимат за 1 месец, други за 2 месец, други за 3,4 и така нататък.

Нормално ли е един работодател да подвежда служителите си, като ги уверява, че компанията финансово е стабилна, че няма да фалира и че бавенето на заплатите е тактически прийом видиш ли ти :D Еми доста добре тактически ни изпързаляха :)

Аз съм клиент на Макс телеком и... Мноого съжалявам за това. Ползвам "услуга" в София. Оказа се, обаче че нямат покритие. Е. Има някакво, но... Ту се появява, ту изчезва. Да не говорим, че не можеш да си платиш когато ти е удобно. Първо заради малобройните офиси. Второ заради неработещите такива.

За съжаление не се очертава да си получим заплатите, собствениците си избягаха в Англия и нас кучета ни яли...

Фалираха ли Макс Телеком ? Имаше ли ги изобщо ?
От началото на Февруари клиентите на Макс Телеком са без интернет , кол център не отговаря , фейсбук страницата не отговаря , оставени сме без всякаква информация , изпариха се яко дим. Писали сме вече и до КЗП и до телевизия , НИЩО ! Думата Задкулисие е вече банална , но както се оказа пак актуална , след като информацийка никаква не излиза от никъде. Хайде нас клиентите кучета ни яли , ще си намерим друг доставчик . Искам да изкажа съжаление и морална подкрепа на служителите за неполучените им трудови възнаграждения.Дано поне са ви платили осигуровките.Борете се и успех.

То в цялата фирма, ако останаха 30 човека пак добре, кол център няма, или най-много да има един човек. От 190 служителя, вече са има няма 30, пък после се чудят по фейсбук защо никой от Макс не отговаря, ми няма кой да вдигне за,това

Много е зле положението има хора които не са взимали от ноември месец заплати.
Цялата магазинна мрежа е затворена и почти не останаха хора в кол центъра, защото ръководството постоянно отлага и отлага заплати... всяка седмица се казва "скоро" и това е...

Колеги,
За съжаление в момента единствените опции пред нас бивши и настоящи служители на 'компанията' е да предприемем действия с които да бъдем чути, защото в държавата ни за да има ефект и решение на даден проблем, трябва да му се даде гласност.

Естествено чинното чакане да си получим заплатите и междувременно с това да си изкараме изпълнителен лист, който да запорира вече запорирани сметки, не е лош вариант, но има нужда и от гласност.

Защото изпуснем ли този месец, вече ходи търси от умрял писмо, все още има някаква надежда, но с всеки ден тя се изпарява все повече...

До "представител на управлението"
А ти поиска ли си заплатата ????????????

Макстелеком са купени от Булсатком! Всички служители,които не са напуснали по чл. 327 т 2, ще бъдат съкратени.
Чакайте си заплатите от Купсин, а не от булсатком

Уважаеми работодатели,
до кога ще продължавате да тъпчете достойнството на хората, който ви изкарват парите ( вашите служители) ?
До кога ще ги карате да работят БЕЗ ЗАПЛАТИ ? Моля ви осъзнайте се навреме преди да загубите най- важния си ресурс - човешкия . Не може да искате нещо насреща, без и вие да давате. Елементарно е . Имах големи очаквания за фирмата, но уви не се оправдаха. Жал ми е за колегите, които останаха да работят.
На вниманието на клиентите !!!!
Хора НЕ СИ ВЗИМАЙТЕ УСЛУГА ОТ МАКС ТЕЛЕКОМ!!! Нито е надеждна, нито качествена, нито супер бърза.
Не се заблуждавайте, че покритието е добро, напротив. Това си е чиста набутвация.

Бягайте докато е време !!!!!!!