Макс Телеком ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Христофор Колумб 80, етаж 4&markers=София,бул. Христофор Колумб 80, етаж 4

Макс Телеком ООД

И да пишеме жалби-полза нула. Получих формален отговор от Макс-само се хабих да пиша. Чакам или да спрат фактурите ако има фалит или да свърши договора. Друго не виждам. Имате ли идеи?

Колко време ще ги чакаме колеги и какво чакаме като ни се подиграват в очите от 4 месеца вече?

Клиент съм на Макс. Нямам нет от няколко месеца. Телефона не работи. Офисите са затворени. Как да се откажа от 'услугата'? Писах жалби до КЗП, КРС, Господарите. Нищо.

Здравейте, бих искала да се обърна към всички бивши засегнати колеги от ситуацията в Макс Телеком и да ги помоля да се свържат с мен на имейл : [email protected] във възможно най-кратък срок във връзка с предприети действия за разрешаване на казуса.

Може ли някой, който работи там да каже дали изобщо има смисъл да плащаме таксите, които ни се искат. Аз съм обвързан с договор към Макс и дори не мога да си го платя през профила в сайта,препращат ме през отделът с клиенти а там няма никой. Така минава време, а аз получавам известие за такси. Имаа ли смисъл да си плащаме сметите щом отношението е такова към служителите, представям си към клиентите тогава

Пълни нещастници!!!!
Онези пачи петенцето демирева и данитУ ничева до последно лъжеха служителите си колко хубаво е всичко и какво бъдеще чака макс. Резултата е на лице 3-4 месеца без заплати(за някои повече) и развитие никакво. В офиса в София получават пари на ръка, останалите не са важни!!!!!!!!!! Хората, фирмите и служителите които ще ги съдят са безброи! За съжеление парите на служителите ще бъдат на последно място! С преоритет за изплащане са банките и всички дружества на които държат пари, а те са милиони!
Ако всички не се надигнат развитие не може да се очаква!!!
А и само да попитам някой беше ли извикан на интервю от Булсат както беше обещано?!

Колеги вие не разбрахте ли, че този само празни приказки говори?

Уважаеми г-н. Расийски,
Това ли е вашият професионализъм като CEO на компания?
Това ли е най-доброто, което може да предложите като изпълнителен директор?
Достойно ли е вашето поведение, да не давате никаква информация, кога ние служителите, които до последно бяхме коректни с компания, която постъпваше всеки месец некоректно с нас, ще получим изработените си трудови възнаграждения?
Коректно ли е, че ръководството на компанията, месеци наред ни лъжеше, че състоянието на компанията е стабилно и, че забавянето на заплатите е само временно?

Това ли е вашият професионализъм г-н. Расийски и г-н. Величков?

Честито! Поредната лъжа! Пари за пореден месец няма за заплати...

Колеги, ако компанията или по-точно представителите на компанията не спазят обещанието да изплатят заплатите на 01.03.2017, предлагам да се организираме и да входираме в Столична община, молба за протест пред сградата на Макс или някой от прилежащите булеварди, тъй като не трябва да допускаме да се подиграват с труда ни.