Travel TV / Травъл ТВ България /img/frontend/nomap.png"

Travel TV / Травъл ТВ България

ТОВА Е ВСИЧКО, КОЕТО МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ЗА ТАЗИ "ТЕЛЕВИЗИЯ" И УПРАВЛЕНИЕТО Й.

Софийският районен съд, гр. отделение, 78 състав, призовава Красимир Митков Лободов с постоянен адрес София, ул. Царево (Мичуринска) 4, сега с неизвестен адрес, да се яви в съда на 5.III.2009 г. в 9 ч. и 30 мин. като ответник по гр. д. № 2407/2008, заведено от ЗПАД “Булстрад”, по търговски иск. Ответникът да посочи съдебен адрес, в противен случай делото ще се гледа при условията на чл. 50, ал. 2 ГПК (отм.).

РЕШЕНИЕ № 266/13.11.2007 Съветът за електронни медии разгледа на редовно свое заседание на 13.11.2007г. заявление вх. № 027-173/03.09.2007 г., допълнено с писма вх. № 027-173-02/26.09.2007 г. и 027-173-04/26.10.2007 г., по описа на СЕМ: Заявлението е подадено от ”Кроа България” ЕООД, рег. по ф.д. № 12927 от 2007 г. на Софийски градски съд, наименование /търговска марка/ на програмата: “ТРЕВЪЛ ТВ” и със седалище и адрес на управление: гр. София, ул “Струга” № 29, представлявано от Красимир Митков Лободов - Управител и съдържа искане за издаване на регистрация за телевизионна дейност като търговски оператор. Заявителят е отправил искане за създаване и разпространение на телевизионна програма със специализиран (филмово-документален и информационен) профил – чрез кабел и сателит на територията на страната. Към заявление вх. № 027-173/03.09.2007 г., допълнено с писма вх. № 027-173-02/26.09.2007 г. и 027-173-04/26.10.2007 г. са приложени всички изискуеми от чл. 111 ЗРТ документи, както и опознавателен знак /лого на програмата/, като проверката за редовност е осъществена от длъжностни лица на СЕМ. СЕМ разгледа така представените документи на заявителя и установи, че кандидатът отговаря на изискванията на ЗРТ за издаване на исканата със заявлението регистрация за осъществяване на телевизионна дейност по заявения начин и обхват на разпространение на програмата: чрез кабел и сателит на територията на страната. СЕМ прецени, че са на лице предвидените от ЗРТ условия за издаване на регистрация за осъществявяне на телевизионна дейност чрез технически способи, различни от наземното радиоразпръскване. Програмните документи – програмен проект, програмна концепция, програмен профил и програмна схема не противоречат на разпоредбите на ЗРТ. На основание чл. 125а, ал. 3 във връзка с чл. 32, ал. 1, т. 16 от Закона за радиото и телевизията, СЕМ Р Е Ш И: Да извърши регистрация и да издаде удостоверение за регистрация за производство и разпространение на телевизионна програма “ТРЕВЪЛ ТВ”– със специализиран (филмово-документален и информационен) профил на ”Кроа България” ЕООД – търговски оператор, по заявление вх. № 027-173/03.09.2007 г., допълнено с писма вх. № 027-173-02/26.09.2007 г. и 027-173-04/26.10.2007 г., по описа на СЕМ, при начин на разпространение - чрез кабел и сателит на територията на страната. Началната дата на разпространение на програмата е 19.11.2007 г. Мария Стефанова Председател на СЕМ
вашето мнение

Абе какъв АЛ, Какъв Лом, Какво производство в ЛОМ??? И ТрАвъл или ТрЕвъл ТВ - къде точно си работил бе Ал, че са ти плащали? Щото на нас не ни платиха.
Тези собственици вече пишат по форумите! Ха-ха!
Минка, Виктор и Павел Димчеви са собствениците и крадат. Пише го навсякъде - в. 168 часа, в. Шоу, агенция блиц. В прав текст е казано - те крадат и бият авторите на хонорар, за да не им платят. Какъв мениджмънт бе, Ал. И кой си ти бе Ал?
Както винаги Фамилията Димчеви се крие зад напусналия си служител Евгени Александров. Той е от Лом. И едва ли би се радвал, че го използват за патица.

То и Димитър Илиев никога не е имало. Имаше един Димитър Вълчев, ама
и него го измамихте. И му въртите филмите най-безсрамно - "Слънчеви круизи".
Що за безочие!!!

В телевизия Травъл ТВ никога не е имало служители на име ВЕСКА, ВАЛЕНТИН, КИРИЛ, АНТОНИО, ДИМИТЪР, АДРИАН, ТОМИ и други такива.
Всички тези мнения, до едно, са написани от един бивш служител на телевизията, известен с злия си нрав и обичая да пие от рано сутринта. Лицето се казва Степан Поляков и е известен из целия град като непрокопсаник.
Добре, че го махната от телевизията, че да спре да трови средата там.

Минка Вътева Иванова, синът й Виктор лъчезаров Димчев и Павел Павло дължат пари на много хора. Те са собственици на радиорелейкат Травъл ТВ. Да не ми се мяркат пред очите по-добре.

Само по Евроком, защото там е безплатно за тях.Навсякъде по сателитите дължат пари и не ги искат вече.Лъжат всички, че се излъчват по целия свят за да вземат парите на някой.Като са завлякли фирмата ти, вземи ги съди да не се измъкват така лесно.

Само да попитам? Къде я дават травъл ТВ, че не я виждам нещо?
И с какво известни ВИктор Димчев в медиите освен, че дължат пари на п оловин София.
Стига, моля ви, завлякоха и моята фирма.

Отлични условия на работа, наистина, но нищо не плащат.
завличат хората.

Проблеми има много тази фирма, и най-големия е, че не плащат.