Admiral Markets / АДМИРАЛ МАРКЕТС ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Admiral Markets / АДМИРАЛ МАРКЕТС ЕООД

Аз се занимавам с Форекс от доста години, имам реални и демо сметки при доста инвестиционни посредници, честно да Ви кажа при Адмирал Маркетс най ми харесва. Едни и същи са условията за търговия с демо платформата и реалната, а това е много важно няма забавяне в затварянето на позициите. При теглене, парите са ми в сметката за 3 часа, таксата за превода е 0.5 лв. Могат да се разкриват вътрешни сметки и да се захранват с вътрешен трансфер.Ако се тегли валута таксите са по-големи, затова е най добре с вътрешен трансфер в лева , ако сметката Ви е в тяхната банка, таксата е 0.5 лв за превод. Не съм имал никакви недоразумения и некоректност от тяхна страна. Казвам го това от опит, защото при други техни колеги ми се е завивало свят.

Аз също изгорях по схемата със стоповете, така че напълно подкрепям казаното няколко коментара по-долу, че целта е да те излъжат и да ти вземат парите. Относно курса, който посетих бих казал че е гола вода!!!!

Абе мани ги тия - там са сбирщина от кол и въже - професионализъм нула. Пълни некъдърници, обаче ако поради някаква причина не ти се изпълни поръчка или видиш, че ти липсват пари от сметката, ще ти отговорят, че е забил сървъра или че превода на парите е забавен от банката или нещо друго да ти замажат очите, само не и да си признаят, че нищо не разбират. То това май е причината да ги изгонят от предишните им местоработи. Предлагали курсове :)))- то какво може да се научи от хора, които и представа си нямат от форекс. Единствената причина да просъществуват досега е, че предишният им шеф имаше много връзки. А сега да видим как ще се осерете - нещастници. Аз хубаво ще се посмея! Да не говорим, че сайтът им е пълен с правописни грешки - какво Ви говори това?!

Това няма как да го пропусна!

Мойто момче това, че си загубил пари на форекс означава единствено, че си некадърник. Не ти е виновен брокера.
А това че обвиняваш брокера, че бил пирамида, че удрял стопове и други глупости означава, че си МЕГА некадърник.

Тези неща, които ги говорите за адмирал маркетс не са верни.
Към мен винаги са се отнасяли много коректно

Аз защо не губя, защо търгувам през тях и печеля? Даже сигурно могат да ме обявят за най-успешния техен клиент :)

Защото много отдавна се усетих, че дали печеля или губя съм виновен само аз

Затова стига си обвинявал всеки, който ти попадне, а по-добре отиди пред огледалото, погледни се и кажи на висок глас
\"Аз сам съм си виновен, всичко зависи от мен\"

Тази компания е пирамида. Обещават лесни печалби, но винаги накря се оказвате на губещата страна. Аз загубих 7000 долара, както и доста други хора, които познавам. Не си вкарвайте парите там, освен ако не искате да ги загубите.

Бях клиент на Адмирал. Ще изразя мнението си като такъв.

Отивам в офиса да сключа Договор - срещу мен стои сложител пушещ цигара! Представете си за какви професионалисти говорим.

Банковият ми превод се бави 4 работни дни и ми се удържа комисиона. Това не е проблем само по себе си, но НЕ Е ВЯРНО, че не се удържат комисиони за банков превод. Като цяло е недомислена цялата работа, защото всеки път ти се бави превода с дни и ти удържат 20ина евро - каква е ползата да се занимавам с тях.

Това е дори преди да стигнем до търговията. Постоянно рекотиране, безмилостно просто. Фалшиви тикове, които ти удрят стопа. Загасвания на сървъра. Обаждам се веднъж в бг офиса след един спад на сървъра - дадоха ми телефон в Естония, да съм звънял там, защото тук всички си били тръгнали.

Уникално слабо и некачествено обслужване просто. Вижте им и сайта, посредствена история.

Като цяло - слаб 2.

А, защо мислиш, че когато печелиш, го правиш на техен гръб ?
В крайна сметка всеки посредник печели от оборота, следователно за него е по-добре ти да не изгориш и да играеш с все по-големи суми. Защо тогава да си заплаха, когато имаш печеливша стратегия ?

Много държа да поясня, че не съм от екипа на АМ, а обикновен клиент и като такъв стоя зад думите си.

Това за смяната на валута ми звучи малко странно, защото аз не знам там да могат да се откриват Forex сметки във валута, различна от USD.
Но може нещата да са се променили наскоро и аз да съм в грешка.

За преводите и таксите - последно теглих преди 2 месеца отново без никакви такси, освен изрично опоменатите 25$. Преди време, когато правих депозита, не са ми удържали нищо.

Що се отнася до тритите позиции - за първи път чувам подобно нещо и съм в недоумение. Надявам се някой представител на фирмата да прочете това и да направи коментар по въпроса.

Горните мнения най-вероятно са ги писали самите служители на АМ.
Това,че поемат банковите разноски не е вярно. Даже са ми начислявали по няколко пъти повече и ако не се усети клиента.. просто гори.
Също обичат да сменят валутата на акаунтите от евро в долари 1:1. Ако имате акаутн с 1000 евро и не си следите кабинета на трейдъра. По някое време може да се окаже,че е всъщност 1000$ - неволна грешка на дилърите, естествено, а пропуснатите ползи няма кой да ги връща.
А ако започнете да печелите редовно.... спукана ви е работата. Вкарват ви в тъй наречения Черен Списък ... и след това рекотирането е безкрайно, триенето на печелившите ви сделки е редовна практика и т.н.
Има много лицемерие и непрофесионализъм в тази фирма.
Хората които водят курсовете не търгуват РЕАЛНО, а само зарибяват клиентите, че може да се печели при тях. Провели са десетки курсове, а защо им се налага да работят още за тези заплатки? Защото не могат да печелят на реалния пазар.... и единсвения им приход е от курсовете и прецаканите клиенти.
Не съветвам никой да влиза в дългосрочно партньорство с тази фирма, особено с по-големи суми...
За мен АМ са абсолютни букмейкъри.

Аз пък искам да изкажа мнението си от клиентска гледна точка.
До сега не съм намирал за нужно да го споделям някъде в Интернет, но напоследък се сблъсках с много непрофесионализъм от страна на други финансови компании и реших, че е важно да дам положителната си оценка за Адмирал.
През месец октомври 2007-ма година завърших курс за търговия на валутните пазари, който беше проведен изключително професионално и приятно от Ангел Даражанов, за което го поздравявам. Смятам, че обучението беше изключително полезно, както за мен, така и за останалите курсисти.
Преводите към и от моята Forex сметка до момента са обработвани скоростно и безпроблемно, а банковите такси по депозитите са изцяло поети от Адмирал.
Служителите, с които съм имал контакт, винаги са били вежливи и приятелски настроени.
Поздравявам всички !