Admiral Markets / АДМИРАЛ МАРКЕТС ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Admiral Markets / АДМИРАЛ МАРКЕТС ЕООД

Здравейте, клиент съм на фирмата вече почти една година и смея да твърдя, че се отнасят към мен с голям професионализъм. През последната година общувам с едни и същи служители, които винаги са усмихнати и готови да ми помогнат. Няколко пъти съм посещавал офиса и ми направи впечатление, че виждам едни и същи лица всеки път.

Изключително много се изненадах от негативните коментари тук, но само едно ми обяснете - как последните 10-15 коментара са написани в един стил с негативно мнение и са публикувани в рамките на 2 дена :)

С няколко думи - доволен съм, винаги съм препоръчвал Адмирал Маркетс на мойте познати и се надявам хората да не се водят от мнението на един злобен човек.

Здравейте,виждам,че много хора проявяват българския манталитет с обожданете и криенето зад псевдоними аз съм бивш служител работил сам 5 години в компанията и искма да кажа,че компанията постъпи много коректно спрямо мен даде ми референции и научих доста неща повечето коментари са хора,които не са работили в компанията,и абсолютно никога е нямо забавяне на заплатите супер коректна фирма

А относно трейдинга незнам какво общо има с работата,това,че хората не се образоват и не учат си е техен пробелм хубаво е човек да търси грешката в себе си не само в другия

Горещо препроръчвам за хората,които найстина искат да се развиват и работат по надзора на чужд мениджмеънт.

Успех на всищки

Една компания която не предлага нищо специално, без преспектива за развитие или някакви преференции

Да се разбереш с мениджмънта е като да говориш с тостер и да очакваш да те разбере. Моя съвет е - бягайте далече от фирмата.

Работата не е кой знае колко сложна, но работната среда е кошмар. Отношението е като към роби. Така не се прави бизнес

Невъзможно е в такава обстановка и при такива условия да се получи добър служител. Не е нужно да разиграват хората с пари и задължения, прави сте че всеки сам прави избора си, но моят избор не е да ми бавят заплатата и да дават допълнителни задължения, които не са вписани в длъжностната характеристика. Аз лично съм коректен и считам, че съм в правото си да искам да са коректни с мен. Има много начини, по които можеш да накараш някой да свърши нещо допълнително, но определено не е този да му бавиш заплатата или изобщо да не му заплатиш за извънредния труд,

За жалост има много некоректни фирми в България, които със всеки ден ме изумяват как успяват да измислят нови и нови начини да вземат парите на хората!

Не бъдете толкова негативни, на всеки му трябва опит, за да направи някакъв стаж и да се издигне след това. Все пак ако никой не наемаше хора без опит, нямаше да си намерите работа.

И аз мисля, че отношението е зиключително важно. Дори да има нвщо в обстановката или заплащането, което не е ок, при коректно отношение има начин да се разберете, но в противен случай е изключено и ще те лъжат до дупка.

Имате право. Не е адекватно такова отношение. Естествено, че щом някой се е съгласил да работи на такава заплата си е негово решение. Опитът също има значение, но според мен е редно нещата да се представят по реален начин. Не можеш да лъжеш хората и да очакваш, че преживяването и опитът ще им хареса и ще останат за дълго.