Британика България ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Люлин, Квартал ж.к. ЛЮЛИН, бл. 027, вх. Е, ет. 3, ап. 91&markers=София,Район р-н Люлин, Квартал ж.к. ЛЮЛИН, бл. 027, вх. Е, ет. 3, ап. 91

Британика България ООД

Здревейте,
Какво предстявлява позицията "ОРГАНИЗАТОР,РАБОТА С КЛИЕНТИ" и тя различна ли е от "МЕНИДЖЪР КЛИЕНТИ",тъй като не ми е ясна структурата,а двете са с едни и същи задължения.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Защо след 45 минути интервю никое от младите момиченца от човешки ресурси не дава обратна връзка? Аз нямам интерес да отварям и затварям училището като работя на 2 смени от 8 часа и до 21:30 часа втора смяна, да съм на линия понякога през уйкенда, да вземам отпуска само в рамките на юни, юли и август и без никакъв бонус освен 1200 лева чисто заплата. Дори Икеа дават бонуси и ваучери към заплатата! Имаш титла - мениджър, а нямаш добра заплата, но пък ти връзват ръцете отвсякъде. Поздрави на човешки ресурси и хайде вдигнете малко летвата като се представяте по телефона с име и фамилия. Безплатен съвет!

Минавах през сайта по-друг повод и реших да видя какво се е променило. Както виждам работата все още си е много, както и високите изисквания към служителите. Обедните почивки все още не винаги се спазват изцяло, и при нас беше така. В интерес на истината това, че няма изобщо да ми е лесно на мен ми стана ясно още по време на самото ми интервю и за трите години опит там ми се затвърдиха напълно очакванията. Първите ми месеци там беше голям зор, просто се случваха някакви неща, аз се чудех откъде да ги захвана. Хапвах на крак, вода пиех в движение, изобщо, много ми беше трудно. Даже на няколко пъти си мислех да се откажа, но честно казано това, което ме задържаше беше екипът ми – всички бяха много готини хора, много добре се сработихме. Аз не съм имала никакви проблеми с екипа, напротив – всички бяха супер.
След първите месеци става по-лесно. Не че работата е по-малко, ама по-свикваш с нещата. Доколкото знам, така правят с всички нови колеги – дават ти насоки горе-долу и те пускат да се оправяш със ситуациите почти сам. След това гадното е, че непрекъснато трябва да имаш резултат – аз работех с работещите курсисти и все трябваше да си следя продажбите, да записвам хора за групите, да следя преподавателите дали си попълват дневниците, дали хората си пишат нещата, да измислям някакви игри заедно с преподавателите, да правя презентации, да ги записвам за сертификати... Лудница си беше.
Тръгнах си, защото смятам, че си взех, каквото можех, научих много, видях, че съм способна на страшно много неща, които до преди това даже не съм и подозирала, че мога и исках вече малко по-спокойна работа, където да не те натискат толкова.
Ако има нещо, което ми липсва, е това, че непрекъснато си в разговори с най-различни хора – и с клиентите, и с колегите от другите филиали. Ние си бяхме дружки.

Преди 10г. си търсих работа и съответно всеки ден посещавах jobs.bg. Още тогава ми направи впечатление, че от Britanica нон-стоп публикуват едни и същи обяви. Виждам, че след 10г. - все още нищо не се е променило и се въртят същите "оферти". Жалко, че има хора, които не са се научили първо да проверяват в интернет за информация за бъдещите си работодатели...Факт, че явно 10г. все още се намират наивници да им кандидастват и работят. А Британика за 10г. все не успяват да намерят перфектния кандидат...

Мина известно време откакто се разделих с Британика, но реших да напиша и своя опит с тях. На интервюто всичко се представя като нещо невероятно, супер интересно, с което би допринесъл за благополучието на курсистите на Британика. За 2-3 дни преминаваш през целия процес на подбор и се оказваш избран за позицията. Обучението преминава само и единствено в гледане на клипчета, като по този начин си тотално откъснат от бъдещите си колеги. В моя случай попаднах с ужасно токсичен екип, пълен с интриги, където от началото до края се чувствах изключително зле. Отношението на по-старшите колеги е пренебрежително, надменно и грозно, в същото време обемът на работа е огромен. Обедната почивка е илюзия, особено когато те оставят сам във филиала докато другите колеги са някъде в почивка. Цари постоянен хаус между администрация, учители, клиенти. Във въпросният филиал, нямаше ден в който да няма проблем и объркване. Административната мениджърка на компанията внасяше непрекъснато напрежение между всички, което още повече влияеше за супер неприятната атмосфера.
Издържах там кратко, но достатъчно за да си спомням с ужас за прекарания период в Британика.
На никой не препоръчвам тази компания и въпреки, че голяма част от коментарите тук за други компании са лъжа, точно за тази са 1000% истина.
Става въпрос за позиция "Мениджър Клиенти", която постоянно се върти в сайтовете за работа.

Изключително неадекватно и непрофесионално отношение още на интервюто, представям си какво е да работиш с тях!
Разбира се нямаше никакъв интерес от моя страна и от малкото чуто и видяно(няма да изпадам в подробности), разбирам защо обявите им за работа са перманентни. Склонна съм и да вярвам на лошите коментари! Успех на всички които все пак ще решат да пробват

И аз искам да се оплача от фирмата. Обадиха ми се за интервю още на следващия ден. На интервюто обсъждахме възможностите за работа и ми казаха, че има следващ етап, на който да им напиша план за урок. Написах го и последва позвъняване от тях, че искат второ интервю, но предложението щяло да бъде "малко по-различно" от това, което ми предложили на първото интервю. Разкарах се за втори път и ми казаха, че ми предлагали някаква нова позиция за нов проект, който до сега не е бил правен и имам време да си помисля и да им се обадя. Позвънях им следващата седмица и се съгласих за позицията. Те ми казаха, че трябва да дойда същата седмица да подпиша договор. НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН ми звънят да ми кажат, че проектът е отпаднал и всъщност няма как да работя за тях. Аз ги попитах дали в такъв случай не могат да ми предложат друга позиция и те казаха, че няма как за момента. Тоест изгубих 3 седмици по кандидатстване при тях, бях одобрена и накрая отхвърлена все едно че нищо не е било. От това, което чета като коментари разбирам защо имат постоянно текучество.

Приятели не знам за фирмата но аз си изкарвам по10$ на ден от този сайт https://firefaucet.win/ref/92401
Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от три години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава.

Искам само да вметна, че когато видите, че има хора от „висшата администрация“, които да влизат за да „отговарят на коментари“ по този начин, бягайте! Относно до „милата госпожа" - Вие знаете коя сте, мога само да Ви кажа, че това не е фейсбук, нито място, на което да коментирате конкретно някой ваш бивш/настоящ колега дали е идвал с вас на фирмения обяд, нито е място за лични характеристики. Това е платформа за изказване на мнения и на това как протича работния процес на конкретното работно място, в това число разбира се влиза и генералното (искам да подчертая генералното) отношение на колегите и мениджмънта. Не Ви прави чест човек с уж някакъв „авторитет“ и позиция във фирмата да пише заядливи, на момент детински коментари, но като гледам какво и други хора са споделили не е нещо, което Ви пречи или притеснява. Аз Ви препоръчвам да се оттеглите от позицията „клавиатурен войн“ и да се насочите към социалните мрежи, където може да споделяте кой ходи на обяд и кой не.

С уважение,

Един загрижен гражданин