Британика България ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Люлин, Квартал ж.к. ЛЮЛИН, бл. 027, вх. Е, ет. 3, ап. 91&markers=София,Район р-н Люлин, Квартал ж.к. ЛЮЛИН, бл. 027, вх. Е, ет. 3, ап. 91

Британика България ООД

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Работя в Британика от 3 месеца. Първият ми месец беше много трудно – много клиенти, много звънене, обучението ми беше „на крак“, горе-долу почти от самото начало трябваше да се оправям сама. И аз гледах клипчета, беше ми малко много информацията. Още на интервюто ми казаха, че ще ме пуснат в дълбокото и ще очакват от мен да действам самостоятелно почти от самото начало. Така и стана. Обучаваше ме колега, която беше малко по-директна, но и аз съм такава и не ми пречи.
Като мина първия месец, започнах да влизам в час и даже да се чувствам добре. В момента си харесвам много колегите, смятам, че добре работим заедно. Някои от преподавателите не са много мой тип хора, но има и такива, които наистина харесвам. Много се работи, много е динамично и много рядко през деня имам време за каквото и да било друго (даже понякога ям за кратко в кухнята). С мен лично никой не е бил груб, даже напротив – всички изключително много ми помагат.
Със сигурност се изисква много и се изисква да даваш много от себе си. За всяко нещо те питат „Какъв ти е резултата?“
Преди да започна се колебаех, но реших да пробвам и сега не съжалявам. Страшно много неща не знам още и понякога ми идва много в повече – особено като ми се обадят и ми кажат „Защо не си направила това и това?“ Но ми харесва това, че имам много да уча, не е работа, която ти става скучна за месец, държи си те в напрежение.

Моля за мнение конкретно за Британика - Варна? Какъв е микроклимата, отношения, ангажираност, заплащане.... Благодаря предварително!

Крайно разочарована останах от Британика. Обучението им е под всякаква критика. На интервюто ти казват, че ще имаш две седмици обучение. Ето как се случиха нещата при мен. В рамките на 4 дни, мениджърката ме караше да гледам клипове и да си водя записки. На третия ден вече бях прехвърлена в друг филиал и трябваше да се оправям сама, защото нямаше друг в офиса. Еднара колежка трябваше да присъства на занятия, а другата беше на 4-часови работни смени. Когато питам мениджърката дали може да ми покаже и обясни нещо, тя ми отвръща "е, нали гледа клиповете, всичко ти се обяснява там". Така и не разбрах за какъв чеп е сложена да обучава, като не може да го прави. Получавах само критики и упреци, заплахи, че ако не се справя идната седмица, няма смисъл да продължавам. Когато питам как да се справя с проблема на даден клиент, когато не ми е ясно нещо, защото за пръв път се случва да попадам на подобен проблем, ми се отговаря "трябва да намериш начин, дори и да не знаеш". И това пак от устата на мениджърката. Почивките, които ми се полагаха не можех да взимам, защото оставах сама в офиса и няма как да изляза. Благодарна съм на колежките, които всъщност ми обясняваха нещата, казваха ми къде, как и какво да търся в различни ситуации - уж неща, които да очакваш от твоя ментор, но това не се случи. На третата седмица, когато започнах да свиквам и да провеждам успешни консултации и записвания, идва мениджърката да ми каже, че не се справям толкова добре, че искат бързи резултати и не могат да чакат.
Казано накратко - обучение никакво няма да имате, още на 4-тия ден ви казват да се оправяте, интересува ги единствено да примамвате колкото се може повече клиенти, ако не успеете да го направите веднага, започват упреци, как мястото ви не е за там, гледат само и единствено техните интереси, за служителите грам не им пука. Хора напускат постоянно, не могат да си задържат персонала. Не си правете труда хора, не си заслужава нервите, стреса и парите, няма да се чувствате оценени, ще мислите че все във вас е грешката, че сте некадърни.

Одобряват те за ден,подписваш договор за срок от една година с прилична заплата,1300 чисто- експерт работа с клиенти. Отиваш в друг филиал да те обучават, първите дни се почувствах като в секта, обучавашата ми клонинг на административния директор, новоназначена колежка клонинг на обучаващата. Гледаш безброй видиа, по тях редица съответстващи тестове, отговаряш, върви добре, независимо, че всички са 20-25 годишни и говорят еднакво със заучени фрази. На четвъртия ден ми се каза, че не разбирам философията на Британика и, че няма смисъл

До: Анонимен/23.10.2018

Уважаеми Г-не/Г-жо! Не мисля, че професия "касиер-аранжор" се изпълнява единствено от хора с основно или средно образование или че има нещо "срамно" в тази длъжност!!! Нещо повече - познавам доста хора с по-висока квалификация, минали през тази сфера и продължили нагоре по стълбицата...! Аз, самата, също съм пример за това! От думите ви струи примитивност, арогантност и неуважение към всички хора, които се трудят! Жалко, много жалко за такива като Вас!

Искам да попитам относно позицията Мениджър работа с клиенти, по специално за гр. Пловдив, но и като цяло.
Някой може ли да даде някаква информация?

Нието съм кандидат, нито работя там, нито искам да работя. Искам да питам ръководството или когото и да е - защо една и съща обява за МЕНИДЖЪР КЛИЕНТИ се пуска ВСЕКИ ден в джобса?
В смисъл това нормално ли ви се вижда?
В момента си търся нова работа и всеки ден ми излиза най-отгоре въпросната обява като публикувана на същия ден, в който влизам. Ако искате проверете сами и се убедете.

Това не е сериозно!!! А и като чета коментарите тук, се чудя как още съществува тая фирма?

Хора, моля ви, не се наемайте да работите като волове за такива фирми. Ако сте завършили филология и искате да преподавате, по-добре ходете в училище, а не в такива експлоатиращи фирми с неясни цели и никакво разбиране към персонала.

Разбира се, казвам го въз основа на прочетеното тук и защото ме побъркват едни и същи обяви да се въртят всеки ден. Да не говорим, че обявите са с 15 звезди, за да излизат най-отгоре в търсенето, тоест се дават бая пари всеки ден само за да пускат едни и същи обяви... (всеки може да види колко струва една обява в сайта на джибс). Не знам как е заплащането в Бротаника, но да се дават толкова пари за промотиране на нереални обяви, значи пестят от някъде и това най-вероятно е от заплатите на преподавателите...

Коментарът от 09.09.2018 е толкова измислен, че не е истина.

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.