Ет Генчо Чолаков /img/frontend/nomap.png"

Ет Генчо Чолаков

Шефовете са повече от служителите.Имаше повече шефове отколкото работници.  Некадърниците провалиха много обекти-пускаха ни неплатена 1-3 месеца.Напуснаха много кадърни хора.Колегите баха добри но имаше такива дето само докладват на шефа–негови хора.Договорите са с предизвестие 3месеца следователно те глобават ако напуснеш.

Искам и аз да споделя моето мнение за тази фирма.Първо ще започна с това че те назначават на договор на 4 часа, а работиш 8 часа, далаверата се знае.Не стига че те осигуряват на тези мизерни 4 часа ами ако тръгнеш и да напускаш без да имаш 6 м искат пак предупреждение.Отначало са точни но после хич.Моя мъж работи там ходеше с желание но те си отидоха нанякъде и нямало кой да плати изкретахме някак си и като си дойде шефа мъжът ми напусна.Мойте шефка също ходи на почивка но си остави човек който да ни плати на уречената дата, но всичко си е до хора.А тези дето преиграват и се подиграват с хората покрай кризата рано или късно ще им се върне всичко с лихвите даже.Отрязаха му 90 лв, а работеше само 1 м там и въпреки осигуровките и договора на 4 часа работника трябва да е коректен за да пусне предизвестие а къде е коректността на работодателя Чолаков.Оказа се че работи 3 дни за него без мизерните 30 лв които плащаше Ч. дано е успял да си купи нещо с тия пари за неговите 3 деца и как спят спокойно такива хора като него не знам защото не мога да бъда такъв човек.

Какво да ви кажа за "ЕТ Генчо Чолаков"?
Работих там около 1м.Бях на надница-заплащането е добро и плащат редовно.Хората са любезни-шефовете също.Само Чолаков-старши не е много в част,ама е нормално-той е на 70г.Единствената привилегия е че имат осигурен транспорт от офиса-няма работно облекло и тн.За краткото време което работих там ми се стори че фирмата е сигурна и има потенциал за развитие.Работи се на 8часаот 8и30 до 17 и 30.Колегите са много печени-особено старите работници там.Препоръчвам Ви да се пазите от новопостъпилите,защото шефа внедрява тяхни хора и може да ви натопят за нещо.Лошото на фирмата е че работната среда не е добра.Като инвентар фирмата е кръгла 0.Няма почти никакви инструменти за работа-постоянно съм искал това онова от колегите от други фирми на обекта,дори и ръкавици не осигуряват.Като цяло съм доволен от тях.Напуснах защото се скарах с шефа-Генчо Чолаков!!!

Работих там за малко. Задачите там са за по-интелигентни. Имат система за бонуси но ти не можеш да си направиш сметката и да прецениш за кое да бъхтиш и за кое не. Системата е че се плаща ако работа е свършена добре и в срок. Кинтите наистина си ги плащат ама се чака по 2 месеца за бонуса. Ако се отнасяш добре и с теб се отнасят добре. Кръшкачите не ги понасят - тормозят ги, ако те не се откажат те ги махат по-късно. Дават служебен GSM и кола ако се налага. Има какво да се научи - това на практика е единственото място досега където съм работил и дето те карат да се научиш за нещо. Свободно време не ти остава много щото имаш задачи. Работи се из София а офиса е до Плиска. Има няколко печени колеги (докато работех аз - след като се махнах естествено намаляха с един). Махнах се защото не можех да уча и да работя едновременно. Нямах проблем с напускането - подадох си молбата, разбрахме се кога да напусна и след това ми платиха уговореното.

ако искате да работите и учите без да ви плащат това е фирмата.единствения Човек е Генчо,другите се мислят за богове.Има какво да се види и научи но не и какво да се получи :)

В тази фирма дгалвен проблем е това че тя е семейна и всичките са със военно възпитание и очакват същтото и към служителите си. Непрекаснато текучество на персонал (3 - 6 монтажници "проектанти и тн според шефа") вече нияма къдърни хора там. Фирмата не вареи на бобре, не прекаснатао се лаже за заплаштане дават се сложни и непосилни здачи, подсушват се телефоните следи се интернета а обурудването по отношение на инструменти и принадлежности е на ниво "0" няма такива.
Главните действащи лица са синът В. Ч. и тъщата Н.Ч мисля че това е достатачно.
Единственото предимство на фирмата е че служителите имат вазможност да сезапозначт с тенически подробности към "занята" кадето не може да се видят другаде.