ПОЛИКОМП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПОЛИКОМП ЕООД

В момента текат промени и в двете габровски фирми и отлива на читавите хора се посреща, не само с безразличие, но и без търсене на нови хора на тяхно място... Идеята е, наличните кибици, дето нищо не правят ще ги покрият.

Работих в тази фирма дълго време за което съжалявам. Заплатата е повече от малка за това което се работи в склада.Всеки ти е началник и те кара да вършиш неща които не ти влизат в задълженията.Подмаззвачите там са много да не кажа почти всички..Дошли от селата а вече го раздават шефове...Началника на склада Генчо(мустака)бивш военен който освен да юрка хората да хвърлят боклука и да си продава палетите друго не прави.
Стоката в склада е прекалено много и не стига че работата е много се решава че ще се подрежда,всичко се оставя и после се седи до 8 вечерта защото не сте си свършили работата.Недай си боже ти се наложи болничен излиза че скатаваш и си с единия крак вънка!

Поканена съм на интервю за работа и разбрах, че ще имам тест.
Може ли да ми кажете на каква тема са въпросите горе-долу?
Благодаря!

През декември 2015 по каналният ред си пуснах CV-то по тяхна обява публикувана в jobs.bg. След месец /!!!/ ми се обадиха, отидох и правих невероятен тест :)))) 2 месеца след теста ме извикаха на интервю с Надежда Генова. Имам чувството, че ме извика от любопитство, тъй като съм работила доста в сферата. 30 минутен разговор, без накрая да стане ясно дали съм одобрена или не. Дори нямаше дежурната фраза "Ще се свържем с вас, ако се спрем на вашата кандидатура". Месец и половина след интервюто с русата дама ми беше пратен мейл, в който любезно ме информират, че на този етап няма подходяща позиция за мен.
Да, вероятно има доста по-добри от мен, но 4 месеца дали ще ги чакам и ще стоя без работа?
Сега пак гледам имат 2 обяви, напоследък доста зачестиха свободните места.....
Успех на всички!

Бивш служител съм не защото се е случило нещо, просто ми предложиха отлични условия на старото място! Една от малкото фирми, които наистина имат нужда от вас. Навсякъде на другите места уредена работа- ще Ви се обадим, много сте добър. Започването ми в Поликомп беше на 3 етапа- първо посещение- тест с много и голяма част безсмислени въпроси (казах им го на втората среща). Втора среща с директора Боян Георгиев (уникален човек, гордея се, че имах възможност да го познавам) като той ми обясни за какво става дума- пари, привилегии... Трета среща с Боян Георгиев и Надежда Генова. Доуточнихме детайлите и ми обясниха какво ми е необходимо като документи за започване. Идеално проектирана сграда, за всичко е помислено! Доста облаги за служителите- вендинг автомати за кафе, чай ....не се плаща нищо. Кухнички за персонала! Успех и Ви благодаря, че ми дадохте възможност да бъда част от екипа! С удоволствие бих се върнал да работя там след време!

Взимам неща от фирмата доста често... незнам как са ги събрали само селяни там , кой от Габрово , кой от Дупница, Кой от Силистра ... (отдел логистика)опитваш се да говориш с тях ама малко е трудно с този селски диалект ... ама нормално всеки работодател гледа да вкара такива дето се бутат в ''големия град''... :) иначе шефовете там са пичаги

Нещо ново да се чува напоследък за Поликомп? Гледам последните мнения са от преди 2 години (по - скоро 3).

Айде, сега ще се обиждаме на Габровци, аборигени и т.н. Я разкажете повече в детайли. Фирмата изглежда прилично отвън. А как е като система на работа?

Gabrovci sa mnogo pecheni pone na prav pogled hora,no si nqmat i na ideq kakvo se sluchva v Sf.Tova za fakturistite naistina e taka,rabotqt s gotovi klienti,a se smqtat za golqma rabota.Kato cqlo anarhiqta e golqma-shefove mnogo,rabotnici malko.Vseki se pravi na shef,dokato ne se poqvi nqkoi ot gabrovci i togava sa po niski i ot trevata,no estestveno tova ne e za dalgo! Kato cqlo firmata ne e losha,no prosto gabrovci ne vijdat tova koeto se sluchva v deistvitelnost,a samo tova koeto im se kaje!v sklada pak intelegentnosta e pod vsqkakva kritika,kato se ima v predvid che sa firma lider v IT bransha.Sqkash povecheto sa nqkakvi posredstveni aborigeni-sashtoto moga da kaja i za 1/3 ot targovskiq otdel.
sledva prodaljenie:

редовен клиент съм на фирмата и мога да ви кажа, че малко тъпи парчета ми се струват....все се получава някаква спънка или забавяне и т.н. карал съм се с някои от тях, напълно съм съгласен за фактурирането.....иначе търговци се наричат....смешници....