ПОЛИКОМП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПОЛИКОМП ЕООД

За тези които кандидатсват тук трябва да знаят следното- назначават се на договор с изпитателен срок от 6 месеца! Това означава че могат да ви махнат всеки един момент, при всяка една прищявка , без обяснение .Такава е практиката тук.Дори не ви обясняват адекватно и почтенно за причината. При мен случаят е следният,работих един месец и съвсем неочаквано ме привика един ат началниците в случая някой си Явор и ми заявява че трябва да се разделим, аз го попитах - защо, каква е причината? Отговорът на този неадекватник беше че имало оплаквания от колегите от мене,и понеже той държал на мнението на колектива решил че трябва да си ходя .Това ми прозвуча абсурдно,понеже съм убеден че съм си вършил отговорно и съвестно работата . Какъв е смисъла да лъжа Вас ,потенциалните кандидати за работа ? Просто остана огорчението че Яворчо си позволява да кадрува по толкова непочтен начин,защо бяха тези интервюта,с хиляди декларации за поверителност и тн.
, все едно кандидатсвам в Майкрософт или Гугъл.В последствие разбрах от други колеги че във тази фирма това е обичайна практика.Последно искам да искажа симпатиите си кьм началник склада Генчо,предполагам че е добър човек,нямах достатъчно време да го опозная.Пожелавам здраве и късмет на бившите колеги,а на въпросния Яворчо му пожелавам просто да е жив...

В момента текат промени и в двете габровски фирми и отлива на читавите хора се посреща, не само с безразличие, но и без търсене на нови хора на тяхно място... Идеята е, наличните кибици, дето нищо не правят ще ги покрият.

Работих в тази фирма дълго време за което съжалявам. Заплатата е повече от малка за това което се работи в склада.Всеки ти е началник и те кара да вършиш неща които не ти влизат в задълженията.Подмаззвачите там са много да не кажа почти всички..Дошли от селата а вече го раздават шефове...Началника на склада Генчо(мустака)бивш военен който освен да юрка хората да хвърлят боклука и да си продава палетите друго не прави.
Стоката в склада е прекалено много и не стига че работата е много се решава че ще се подрежда,всичко се оставя и после се седи до 8 вечерта защото не сте си свършили работата.Недай си боже ти се наложи болничен излиза че скатаваш и си с единия крак вънка!

Поканена съм на интервю за работа и разбрах, че ще имам тест.
Може ли да ми кажете на каква тема са въпросите горе-долу?
Благодаря!

През декември 2015 по каналният ред си пуснах CV-то по тяхна обява публикувана в jobs.bg. След месец /!!!/ ми се обадиха, отидох и правих невероятен тест :)))) 2 месеца след теста ме извикаха на интервю с Надежда Генова. Имам чувството, че ме извика от любопитство, тъй като съм работила доста в сферата. 30 минутен разговор, без накрая да стане ясно дали съм одобрена или не. Дори нямаше дежурната фраза "Ще се свържем с вас, ако се спрем на вашата кандидатура". Месец и половина след интервюто с русата дама ми беше пратен мейл, в който любезно ме информират, че на този етап няма подходяща позиция за мен.
Да, вероятно има доста по-добри от мен, но 4 месеца дали ще ги чакам и ще стоя без работа?
Сега пак гледам имат 2 обяви, напоследък доста зачестиха свободните места.....
Успех на всички!

Бивш служител съм не защото се е случило нещо, просто ми предложиха отлични условия на старото място! Една от малкото фирми, които наистина имат нужда от вас. Навсякъде на другите места уредена работа- ще Ви се обадим, много сте добър. Започването ми в Поликомп беше на 3 етапа- първо посещение- тест с много и голяма част безсмислени въпроси (казах им го на втората среща). Втора среща с директора Боян Георгиев (уникален човек, гордея се, че имах възможност да го познавам) като той ми обясни за какво става дума- пари, привилегии... Трета среща с Боян Георгиев и Надежда Генова. Доуточнихме детайлите и ми обясниха какво ми е необходимо като документи за започване. Идеално проектирана сграда, за всичко е помислено! Доста облаги за служителите- вендинг автомати за кафе, чай ....не се плаща нищо. Кухнички за персонала! Успех и Ви благодаря, че ми дадохте възможност да бъда част от екипа! С удоволствие бих се върнал да работя там след време!

Взимам неща от фирмата доста често... незнам как са ги събрали само селяни там , кой от Габрово , кой от Дупница, Кой от Силистра ... (отдел логистика)опитваш се да говориш с тях ама малко е трудно с този селски диалект ... ама нормално всеки работодател гледа да вкара такива дето се бутат в ''големия град''... :) иначе шефовете там са пичаги

Нещо ново да се чува напоследък за Поликомп? Гледам последните мнения са от преди 2 години (по - скоро 3).

Айде, сега ще се обиждаме на Габровци, аборигени и т.н. Я разкажете повече в детайли. Фирмата изглежда прилично отвън. А как е като система на работа?

Gabrovci sa mnogo pecheni pone na prav pogled hora,no si nqmat i na ideq kakvo se sluchva v Sf.Tova za fakturistite naistina e taka,rabotqt s gotovi klienti,a se smqtat za golqma rabota.Kato cqlo anarhiqta e golqma-shefove mnogo,rabotnici malko.Vseki se pravi na shef,dokato ne se poqvi nqkoi ot gabrovci i togava sa po niski i ot trevata,no estestveno tova ne e za dalgo! Kato cqlo firmata ne e losha,no prosto gabrovci ne vijdat tova koeto se sluchva v deistvitelnost,a samo tova koeto im se kaje!v sklada pak intelegentnosta e pod vsqkakva kritika,kato se ima v predvid che sa firma lider v IT bransha.Sqkash povecheto sa nqkakvi posredstveni aborigeni-sashtoto moga da kaja i za 1/3 ot targovskiq otdel.
sledva prodaljenie: