ISL Ltd. / ISL ООД /img/frontend/nomap.png"

ISL Ltd. / ISL ООД

Не искам никого да обидя. В тази фирма работят, само млади хора с високи квалификационни степени. Фирмата не е международна, не е собственост на милиардер. Всяка стотинка която влиза в касата на фирмата се разпределя между сложителите й без да има ощетени.
Единственият проблем според мен е, че собственикът на фирмата се доверява лесно, а малко от хората го заслужават.

Несериозна работа, като всяка семейна фирма.!

Напуснах заради разминаване между делата и думите относно бъдещето. Управителят не е "стиснат" - мисля, че заплатите са адекватни на дейността и капацитета на фирмата. Уважение има, даже на кредит, но една фирма се прави успешна от хората, които работят във и за нея. Видях как напускат качествени хора, така че по-скоро ситуацията е резултат на кадровата политика.

Всеки, който чака наготово да му постелят червеното килимче и да се вози в първа класа, нека мине от тук. Ще му е адски полезно, за да оцени и малките жестове на свестните родни работодатели, които нямат големите мангизи на големите западни (пардон международни) фирми. А че човека плаща малко ... ами може би и Вие не сте свършили много, че да иска да плаща повече. Вероятно горното е писано от разни студентчета, дето като напишат 5-6 курсови работи за слаб 5 си мислят, че така ще им и плащат - за среден 3 със заплата много добър 5. Прави ще сте, ако направите фирмата да върви на много добър 5 и Ви плащат със среден 3, както я има тая работа на немалко места.

Шефа е скръндза, за това спор няма, но е малко пресилено, че се гаври с персонала. Служителите се задържат средно по половин година, главната причина е ниското заплащане. Добро място за първа работа на студент без никакъв стаж и опит.

С една дума - ужас. Няма какво да правите там. Шефа е пълен нещастник - скръндза, хобито му е да се гаври с персонала. Заплатите са подигравка, така наречения офис прилича на склад. Текучеството е стаховито и то за фирма която няма и 10 човека. Абе бягайте надалече.

Шефът е скъперник, съчетано с липсата му на умения да ръководи фирмата си към развитие.

без коментар