СИС Технология / Сис Технолоджи ООД / SIS Technology /img/frontend/nomap.png"

СИС Технология / Сис Технолоджи ООД / SIS Technology

Относно фирмата имам добри впечатления, ходих на няколко интервюта при тях за консултант и най-странното заради което си оставям коментара тук е че по техни думи имат винаги много кандидати и срещи за позицията, но накрая звънят и казват - избрахме друг - това няма лошо, амаааа на другия ден обявата се пуска пак в jobs и пак почва да се върти така от март или април тази година. Е това е някакво сверяване на часовника как върви пазара на труда или какво не ми е ясно? Това за мен е несериозно.Не е морално да разиграват хората така. Не съм доволен от подобен подход.

Така... темата е малко стара, но то не пречи да я освежим с ново мнение! Всичко добре, но има един мноого важен и съществен проблем наречен по нашенски \"Шуробаджанащина\", той цари навсякъде, ако не си човек на някой, значи си никой! Отношението към теб е друго, различно, като се замисля изобщо не се знае как си попаднал там... пълна случайност или късмет!? Всики са си \"братовчеди\" в тази фирма, казвам братовчеди, че иначе ще трябва да изредя всички родствени връзки, малко са случайно попадналите хора, към които се държат обаче отвратително, кат о че ли имат 3-пъти по-голям умствен капацитет и са върха, комплексари! Заплатите са добри, приемливи, зависина каква длъжност си , но като цяло са добри, условията са добри, но повечето от служителите.... пълна скръб, много са зле и както казват: \"Трябва да си много зле да започнеш работа там без да имаш яки връзки\" ще си мачкан до край! Да живее \"Шуробаджанащината\" !

Да ни е честита кризата и тук. Вече са орязани май почти всички добавки за храна и пътни :)

Преоб;адават интриги и подмазвания. Това е фирмена политика. Дори хора на по високо в ерахнията не седят на една маса с тези по на ниско. Кулинарните конкурси ако ги има се печелят от шефа. Ако ви заведат на team building и има някава игра не трябва пак шефа да победи:)). Иначе понякога правят купони и обичат да се оливат. Показността е на първо място. Има още много какво да кажа, се въздържам за сега

Много хубави мнения има надолу, фирмата като цяло не е лоша, но някой хора имат високо мнение за себе си и ниско за всички останали и нарочат ли някой, правят живота му черен.Интригантството е на възможно най-високо ниво в тази фирма.Работи се с остарели технологии, които вече много издишат, съответно с всеки изминал ден по-малко клиенти, повече недоволни, вече и големи съкращения, предимно на хора неудобни на споменатите по-горе.Ако си нов във фирмата и нямаш доста годинки зад гърба си в нея, заплатата ти ще е чувствително по-малка от на останалите, а те ще ти прехвърлят ако може и всичката тяха работа и при гаф все виновен ще си ти, зависи колко си готов да носиш за "Хубавата заплата", тиймбилдинги вече почти няма, 13-та заплата дадоха половинка.Има транспортни 50лв, но като се има в предвид къде се намира те може и за автобус да не стигат.Има по 3лв за обяд задължително в стола на холдинга където се доплаща, а цените са като в 5 звезден ресторант, качеството лошо и порциите малки.Други бонуси няма, заплата трудно подлежи на корекция, не всяка година има промяна дори да има инфлация.Осигуряват на пълна заплата, което е предимство, но на фона на всички минуси... а и овъртайм има често и не е платен.Според мен е въпрос на време ако не се мине на нови технологии да се стигне до фалит.В някой от фирмите в холдинга вече е имало 20% намаление на заплати, в нашата имаше само 8 души съкращение, така че правете си изводите...

Може ли да получа информация какви са заплатите в търговския отдел?
Благодаря!

Харесва ми работата! Има доста свободно време. Има достъп до интернет през целия работен ден. Може да се вършат и лични ангажименти, който биха ми спестили вземането на отпуск. Бих ви препоръчала работата във фирмата. Само малко трябва да сте свръх мили с началниците си, освен ако не сте "техния човек".

Не знам на базата на какъв бекграунд коментирате и правите сравнения с други фирми, но мога да споделя, че на базата на моя скромен опит като софтуерен инженер(10-ина години), фирмата е такава каквато изглежда, т.е. формата отговаря на съдържанието, нещо което рядко се среща в България. Работи се професионално и уважително. Заплащането е добро за местоположението. Социалните пакети също са добър признак за отношението на ръководството към персонала.

Да викажа-аз съм доволен. Стига сте се правили на големите европейци и се вземете в ръце, според мен хората които се оплакват или не са за сериозна фирма, в смисъл с отговорности и капацитет или са мързеливи и поддържат стария български лаф: "на хляба мекото и на работата мекото"....

Абе не е лоша фирма, а и е част от огромен холдинг, но както навсякъде и тук много шефове, малко работници.