Рекламна агенция ТИХОЛОВ /img/frontend/nomap.png"

Рекламна агенция ТИХОЛОВ

Здравейте ,мнението ми се базира на това ,че приятелката ми работи там ,семейство Крънч са ужасни експлоататори ,не помня да се е прибрала на време от работа ,заплатата на всички в агенцията е нищожна ,карат ги да работят сабота и неделя ,даржат се ужасно с подчинените си ...аз сам ги намразил без да съм работил там

Радвам се че някой е писал за тази фирма , мислех че ще съм първи !

mi tova koeto e pisano predi mene po4ti obhvashta vsi4ko , 4udia se kakvo da dobavia , mojebi neshto za tirani4noto otnoshenie na Tiholova ili za maloumnite izkazvania na Tiholov - bezpredmetno e !
Mislia 4e vseki sebesiuvajavasht 4ovek shte shte razbere pisanoto predi mene , za men tva e utopia podobna na politi4eskia princip na kumonizma! Niama da pisha nishto kategoriziral sum ocenkata si po-gore , tova e dostatu4no !

Кандидатсване за работа в Тихолов:
Заповядайте, ето ви една задача (текуща клиентска), правиш я и накрая "Благодарим ви, ще ви се обадим ако преценим"...
И толкова :)

ЗА НИЩО НА СВЕТА ДОРИ И НЕ КАНДИДАТСТВАЙТЕ В ТАЗИ ФИРМА ЗА РАБОТА !!!

Тва за кръста и аз съм го виждал , виждал съм и да краде скелета от строежи , но това си им е принцип на живот.
Принцип на експлоатация е също и да им се бачка на вилата в загнилото село Баново , докато сина им спи в колата до момента на слагане масата !
Кагато реши някой да напусне го карат да подпише че няма претенций към отпуската която му се полага !

съгласен съм с предните мнения , много са зле Тихолови , виждал съм Тихолов да лъже и да целува кръста на врата си и да се кълне в сина си !

Бях там 1 ден и си заминах , че е старшина старшина е Тихолов , че е глупав - глупав е , направо прост , виждал съм го да краде желязо от съседния цех на неговия (старо желязо , и табелите си прави така. Знам също че е свалял и светещи табели (открадва ги) . Имам 4-ма познати минали през тази фирма и 4-мата се смеят като стане на въпрос за Тихолов. Много злобни натури блъскат се в гърдите че са с ТИМ но по-скоро май го правят от страх, тва няма значение естествено. По-важното за всички които видят тези постинги е това: "Колкото и да сте я закъсали не се хващайте да работите в тази рекламна агенция - всеки друг избор би бил по-добро решение !!!

Колеги, какво можете да искате от бивш старшина, който при това е под чехъл?
Напълно подкрепям горните изказвания.

БТВ агенцията не би трявало да е Тихолов, а Тихолова - тя комндва там;-)

Тъй... Да се аргументирам, а? Ами... да се надяваме че ще ми стигне мястото. Както каза колегата по-горе - Отношения между феодал и крепостни селяни! Заплащане - Обещават ти определена заплата, а след това се оказва че не работиш за тези пари, а ти изчисляват надник (като на строителен работник) на база обещаната заплата и в един хубав миг в края на месеца разбираш че ще получиш два пъти по-малко защото са ти сметнали работните дни по формулата за теория на вероятностите! Редовни банкети - ела ми на вилата да поработите няколко часа, а после ще Ви нахраним. (това за бачкането го разбираш като отидеш). Да ме извиняват, но аз не съм учил 17 години за да мъкна камъни. Иначе са услужливи. Дават ти компютър на изплащане, а после пращат здрави момчета от "една фирма" да ти го вземат. И прибират и ъпгрейда, който си си купил след това за своя сметка. Аз му казвам кражба. Напускането става със заплахи, че ще те очернят пред целия град и в крайна сметка излиза, че те са жертвата, защото "ние те взехме от гората и те направихме човек, а ти ни предаде". Очернянето не остава само заплаха. Според Тихолови при напускането съм им откраднал фотоапарата, лицензиран софтуер, и още знайни и незнайни неща. :) Честно казано не бих посъветвал никого да започва работа там. :) Това са хора, които нямат подходящото мислене да правят истински бизнес. те работят на системата "прееби другарче". За тях бизнес успех е да откраднат нещо и да прецакат някого. При така развиващия се пазар, до 2 години ги виждам или в друг бранш, или фалирали. Най-интересното е че очернянето им не върши работа защото и конкурентите и колегите им са на същото мнение като нас, бившите им работници. След като си работил при Тихолови на следващото интервю задължително чуваш следните изречения: "Да, знам че няма да кажат добри думи за теб, но аз напук на тях ще те взема", "Щом си издържал толкова време там, значи със сигурност ще се справиш навсякъде." или "Ох! НЕ МИ ГОВОРИ ЗА ТИЯ!" Та, така! Ако имат възражения срещу коментара ми, мога да си дам и името. Нека ме оборят!

Заплащането не се променя според труда а според роднинските връзки с шевката.
Уважение от към Тихолова и Тихолов е мисия невъзможна. Отношението им към работниците е като "Васал" и "Феодален селянин" в абсолютно буквален смисъл.
Привилегий няма - никой не е открил.
Фирмена сигурност - не съществува освен ако не работиш на ранебитената им вила като общ работник в събота под предлог 4е ще има банкет.
Потенциял за развитие никакъв , шефовете какзват какво е хубаво дори да е кич - дума която Тихолов не познава и буквално си мисли че е комплимент.
Колегите са техни роднини - зъптиета които се опитват да те поставят в капан и да те злепоставят.
Работна среда - невероятно подтискаща , невероятно злобно отношение от рода на "Тук говоря Аз а ти мълчиш" , "Ще правиш каквото ти кажа Аз". След като напуснете ще ви преследват неверни слухове пуснати омишлено от тях в ваша вреда. Като цяло е в сила максимата "По-добре никога отколкото за малко". Дори след време ще съжалявате че сте работили там, и трудно ще забравите моментите на подлост , лицемерие, подмолност и непрестанните заплахи.