Рекламна агенция ТИХОЛОВ /img/frontend/nomap.png"

Рекламна агенция ТИХОЛОВ

Няма коментари от доста време. Много се надявам да не работят вече.Причиниха ядове и проблеми .на доста хора.

Работил сьм с Тихолови няколко години.Пазете се от тези вампири.Изключително некоректни хора.Не се занимавайте с тях,защото рано или късно ще Ви ПРЕКАРАТ....

Напълно споделям негативното мнение на всички колеги!
Семейство Тихолови са некоректни към служителите си, г-н Тихолов се опита да ме изкара алкохолик при последната ни среща когато трчбваше да получа изработеното от мен с известнно закаснение :) , Трудно мога да го нарека заплата :)
МНОГО МНОГО ВАЖНО: когато кандидатствате в тихолов и ви накарат да направите някаква задача, в никакъв случай не им оставяйте работния файл. Оставете им JPG ако е възможно 30 dpi, за да не могат да използват трудът ви без да бъде заплатен !!!

Абсолютни мръсници , лъжци и мощенници !

Работих за тъах 2 седмици - не ми платиха а използужаха труда ми !

Не са рекламна агенция а някакво престъпно сдружение !

Работил съм в Рекламна агенция ТИХОЛОВ доста дълго време за да мога да изкажа мнение и то е следното : много добър колектив ,няма напрежение в отношенията нито между колеги,нито със шефовете . Всеки си знае правата и задълженията.Никога не се е чувствало някакво разделение.Аз съм доволен , че съм работил в тази агенция,защото там се научих да работя и да се специализирам като графичен дизайнер.Това са хората , които ми повярваха и ми дадоха шанс да се развивам и аз най-искрено им благодаря !

Работих малко при Тихолов за което съм доволен. За малкото време научих много неща от които не останах очарован. Не препоръчвам на никого да си има работа с тая фирма.

Мдааа... звучи интересно. :) И щеше наистина да е такова, ако не бяха някои факти:

1. Предпоследното мнение със сигурност не е писано от Жоро, а от Тихолови - те откъде да знаят милите, че Жоро и колегата му сами предложиха да им направим поръчката в извън работно време - "на частно". Няма да навлизам в подробности и да казвам защо го преложиха. Нека пощадим малко сем. Тихолови :)

2. На Жоро сме му направили още доста поръчки след въпросната. :)

3. Тихолова разбра за случая след като Събина (секретутката и) ни изпорти. :)

4. Шанса който Тихолова ми"даде" - "сядай и пиши молба за напускане и декларация, че не ти дължим нищо, а после с тези 3 момчета от ТИМ СОТ ще отидете да им дадеш компютъра, който взе на изплащане, заедно с частите, които допълнително си си купил."

И така.:) Да са живи и здрави. ;)

Мислих да почвам работа при тях,но след прочетеното тук се ОТКАЗВАМ.Незнам дали е правилно,но коментарите ми повлияха ОТРИЦАТЕЛНО.Дано послужат и на други хора,за правилна преценка.

Така,аз съм клиент на Рекламна агенция Тихолов повече от 10 години,съвсем случайно попаднах на тези измислици,които както личи по начина на мислене и писане са от един,най-много двама души.Мога да потвърдя,че бях подведен точно от Д.Коев и имах глупоста да им пусна поръчка на него и на колегата му,зад гърба на фирмата,просто ме излъгаха,че те ще ми ги направят нещата по-евтино,отколкото,ако поръчката ми мине през фирмата.Тогава не се замислих,че те всъщност ще ми работят поръчката през работно време,и че за това време фирмата ще им плати.В последствие се оказа,че сумата е по-голяма отколкото ми беще казала Тихолова,но вече бях извършил тази грешка.Доста мислих за постъпката си и накрая се реших,отидох при Тихолова и казах какво съм направил.Казах и какво са ми говорили по време на поръчката ми нейните служители.И знаете ли какво беше учудването ми ,когато след като ме изслуша,тя ми каза,че повечето неща ги знае,че викала Д.Коев на разговор,че той и обещал , че повече никога няма да я подвежда,и тя го оставя на работа.От неговите писания ми става ясно , че той не е прекратил подмолните си действия и е напълно нормално да е освободен от работа.Аз лично винаги съм се чудил на търпението с което работи Тихолова,защото,ако някой от моите служители го хвана да краде от фирмата,едвали ще бъда толкова търпелив като нея.

Нямам преки впечатления от тихлови, но мога да споделя с вас една случка...
Съпругата на мой колега преди време работеше там за кратко - почти месец. Беше уволнена за "некомпетентност", а е с висше "дизйн" и стаж 10-тина години...
Истинската причина всъщност била разменени реплики със синчето на тихолови, което ровило нещо в нещата й - цитирам нейните думи по памет:
синчето: Аз като порасна ще ти стана шеф !!!
тя: Това не е сигурно...