М Стандарт България ООД /img/frontend/nomap.png"

М Стандарт България ООД

Доволна съм от фирмата,работодателите и заплащането.Възнаграждението  ми е изплащано навреме.чувам наистина какво ли не за тази фирма,но аз лично нищо лошо немога да кажа.

Работих в тази фирма около година. Шефката беше  красива, силна и борбенна жена. Рядко се срещат такива в днешно врене. Понякога се е изнервяла, но не е било без причина. Лично към мене се е отнасяла добре и редовно си ми е плащала. Налагало ни се е да работим и извън работно време, но това си беше личен избор.Никой никого не е насилвал. Но вече от година обектът им в Асеновград не работи и понякога се питам какво ли правят сега бившите ми шевове и някои от колегите.

много е добра шефката даже

Работих в тази фирма около 3 месеца,тръгнах си само с една заплата,но там видях и чух неща,за които си мислех,че ги има само по филмите.То не бяха заплахи,записни заповеди,изпращане на мутри след "проявили се" работници,даване на фалшиви показания пред адвокати,пристигнали от София в черни мерцедеси,бягства по спешност от сградата,защото идва проверка от инспекция по труда,месеци след това разходки при следовател,защото мадам силикон е решила,че някой трябва да бъде осъден,защото "не и е платил",докато тя дължи пари на една трета от населението на Асеновград.Хигиена-в коридора на месокомбината-за каква хигиена става въпрос,работно време-денем и нощем без почивен ден.Остана ми само едно хубаво нещо-заради преживяните несгоди и проблеми се сприятелих с много хора,с които и днес-година по-късно често се срещаме.

аз също съм работила в тази фирма
и даже се стигна до бой,не искаха да ми
платят за 1 месец работих там 3 месеца и бях
стресирана, нямам думи за средата и после не искаха
да ми платят при което се принудих да си взема парите
и да трагна и после заплахи и за край
собственичката лудата ме хвана за врата и ме
заплаши щяла да ме бие както никой до сега
незнам трябва да я вкарат в лудницата тя е ненормална
и трябва тези които сме работили там да се обединим и
да се заемат органите с нея,незнам ние не сме животни за
това държание

Потвърждавам казаното до тук за фирмата и нейната собственичка, защото този който се представя също за собственик е кръгла нула - стои и козирува на ....., която ако отиде на преглед на 4ти км. веднага ще я заключат. Също пострадах и аз и моето семейство от техните лъжи и кухи обещания. Сигурен съм, че няма да си получа, това което заработих, но вярвам че Господ вижда и няма да остави безнаказани тези самозабравили се ДЕРИБЕИ още дълго да цапат Земята. Бих бил радостенако тези писания стигнат и до въпросните БИЗНЕСМЕНИ и да си оправят стандарта, че плачат и за ХЕИ и за Гравно следствено. Врочем ако служители от ХЕИ се разходят до склада им на борса Слатина ще останат добре "изненадани" от това, което ще видят - няма да им останат бланки за глоби.... Моля идете там господа, а вие хора, които държите наистина за здравето си НЕ КУПУВАЙТЕ от М/от ....../-Стандарт!!!

Фирмата е софийска, но с цех в Асеновград.Шефката е обзета от мания за величие, без капка уважение към когото и да било-дали служители или клиенти или партнъори- всички са малоумници,некадърници или свини... Работната Обстановката е под всяка критика-постоянно викане, крещене.простотии, интриги...Несе сключват трудови договори, работи се по 15-16 часа, а за заплати да не говорим-работиш им един два месеца и си тръгваш без заплата-,постоянно текучество.А за продуктите , които произвеждат-ако държите на здравето си -моля не купувайте....... изобщо ако чуете за тази фирма ФАНТОМ, както казват доста пострадали по-далеч от нея, зашото ако кажеш нещо напреки на шефовете-може и да взривят, я къща , я кола....