Рали Любомиров Ралчев Самоосигуряващо Се Лице /img/frontend/nomap.png"

Рали Любомиров Ралчев Самоосигуряващо Се Лице

Прочетох внимателно бившите колеги какви неща са писали и реших и аз да се изкажа.Бивш служител съм от фирмата и работех в гр.Пловдив.Работих около 4 год. и съм бил коректен към фирмата.Същото мога да кажа и за фирмата.Парите който дават не са много ,но са редовно.За времето което съм работил никога не са забавяни и колегите който са писали тук лъжат.Най-хубавото в Пловдив /незнам за другаде/ са колегите и регионалния на фирмата.Колегите са мъжкари ,а регионалния представител/малкия брат Каракашев/ е нещо рядко срещано явление/млад ,амбициозен и много разбиращ от охранителна дейност мъж/.Работих във ВИП и Груп4-ако някой си мисли че там е прекрасно- нека да пробва.В Юсис поне ръководството са мъжкари/поне за Пловдив/.На колегите който ги плюят ще им кажа:Не плюйте там от където сте яли,защото може да се наложи пак от там да ядете.

Защо мислиш ,че не е истина?Защо може да се откаже някой от такава работа?Сега си нося последствията от сигурната работа във аис юсис!!! Разболях се от пневмония и възстановяването е ужасно бавно и мъчително!!! Ако искаш да рискуваш здравето си за нищожно заплащане ,никакви привилегии и влошено здравословно състояние... можеш да опиташ.Първо се запознай с работното място!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Това е най важното!!! Успех!

Благодаря ви колеги,мислех да кандидатствам във вашата фирма за работа.След като прочетох вашите писания се отказвам.
пс. Всичко това истина ли е?

Нека и аз да се изкажа относно АИС ЮСИС.
Работих във въпросната фирма около 2/две/ години.
За заплащането няма да говоря.Ако искате пари -давайте извънредни дежурства!!!
Празни обещания колкото искате !!!!!!!!!!!!
Условия на труд ....................... във 21 век правят конкуренция на НОЕВИЯТ ПОТОП!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Говоря за елементарните битови условия!!!!!!!!!!!!!!!
Да пази Господ да си намерите по добра работа с по добро заплащане и битови условия и да напуснете без предизестие........
Ще ви приключат трудовата книжка като неявяване на работа ,няма да ви дадат заплатата която сте си заработили заслужено, а ако имате и извънреден труд за който са ви сваляли звезди от небето да поемете-и тях ще им се свиди да ви ги дадат,защото сте ги зарязали без да ги питате дали може да напуснете!
После ще ви обясняват как са имали по добро предложение за вас ,но вие отхвърляте с лека ръка !
4/четири/месеца чаках да ми кажат изгодното предложение , но ми го казаха след като си подадох молбата за напускане!
Е има и хора които заслужават уважение!Например г-н А.Ангелов.
Единствен вие се заинтересувахте защо напускам и ме разбрахте.
БЛАГОДАРЯ!
За другите сами си правете оценка .
За ШИШКО ...ще замълча!
Преди да започнете работа в АИС ЮСИС разучете условията на труд!!!!!!!!!!!!!

Това е фирмата с най ниските заплати за охрана на банки в целия Старозагорски,Хасковски и Кърджалйски регион.Заплатата ми беше 240 лева и 60 ваучера за храна при 16 дежурства по 12 часа, не плащат изванареден труд,нощен труд ,работа на официални празници,въобще крадци от всякаде,имат един регионален г-н Пилев се казва ,достоен е за златен СКУНСК,обикаля раьона и разтяга лажи ,видители банката не давала голяма издражка и затова заплатите били ниски,излечен лажец.

За фирмата ще кажа само няколко изреченияа вие самите си правете изводи за това колко е добра и преспективна тя:
При постъпването ми на работа ми отдържаха от заплатата пари за фирмено облекло, което и след напускането ми аз не получих и на всичкото от горе от последната ми заплата ми отдържаха още веднъж пари за същото това облекло.Какво да ви кажа след тази постъпка от тяхна страна.!!!

Заплатата която аз получавах през 2007год. беше 420 лева в най-добрите месеци.Осигуряват те на минималната работна заплата за страната:Често закъсняваха заплатите ни но поне беше само с няколко дена :))

Като цяло фирмата е мизерна или поне това което се вижда от офисите им в Русе,защото фирмата е Софийска.Имат само 2 реагиращи патрулни коли за цяло Русе а обектите има са над 1000,сами преценете на кого се доверявате.!!!

Единственото добро нещо което бих казал е това са служителите в Русе.Те са адски готини хора и нямат никаква вина за това положение в което се намира фирмата сега.Всичко се контролира от София.

Ако сравните "ЮСИС-ООД" с другите часни сотове ще останете приятно изненадани от факта че може би тя е една от най-добрите в града(представяте ли си от всичко написано до тук,как изглеждат тогава другите охранителни фирми..................чак не ми се мисли на кого поверяваме да пазят домовете ни.)

Ако сте решили да слгате СОТ в домът си по добре изберете държавният СОД(така поне ще сте сигурни че ще ви охранява полицята).

Поздравявам всички бивши колеги от тази фирма (Гришата и Димитър-supervisor) и се надявам нещата за тях да се оправят и Софянци да бъдат по-благосклонни към Русенския офис.!!!!!

Какви заплати палучават инкасо служителите в София това ме интересува и заслужавалиси. Понеже когато пишете че заплатата е малка не уточнявате колко а това дали е много или малко е доста относително. В големите охранителни и сот фирми заплатите също са мизерни и то много.

От осем години работя там и тази маи ще е последна.Заплатите при положение че си пенсионер с нормална пенсия може да ви харесат,но ако храните семеиство направо си умирате от глад.Съдружниците вместо да търсият работа на персонала се чудят в коя държава да си починат,или каква кола да си изберат.Общо взето там си е рая на пенсионерите,и не може да се мери с по-големите охранителни фирми.

Фирмата е лоялна към служителите си.Като охранителна фирма обаче не може да даде достатъчно високи заплати , защото е зависима от фирмите ,които охранява.Независимо от това има своя социална програма , която компенсира до някъде възнаграждението.Осигуровките са на реалната заплата.Печелят доверие