Рали Любомиров Ралчев Самоосигуряващо Се Лице /img/frontend/nomap.png"

Рали Любомиров Ралчев Самоосигуряващо Се Лице

Фирмата замира. Кога ли ще я лапне някоя голяма като СОТ или ВИП! Заплатите са малки,но поне редовни. И с това май се изчерпват позитивните страни! Не бих се върнал там!!!

Не ми се четат и коментарите отдолу, че ме възмущават. Като нямате потенциал, все държавата ви виновна, работодателите, колегите, ако не те - майка ви и баща ви. Какъв е смисъла все да търсите от какво да се оплачете? Фирмата е стабилна и сериозна за мен, има организация. Много съм отскоро, но това са първи впечатления. Като искате повече пари, взимайте допълнителни смени, няма да ви върнат, и имайте. Заплащането за сферата на охранителния сектор е прилично. Живеем в трудни години, парите не са излишни. Не мога да повярвам колко негативизъм се е изписал... Явно е обоснован на основата на лични мотиви или на комплекса, че не може да се справите с работата и трябва да намерите някой виновен за това, но естествено не и вие. Два на два, както в моя случай, за студент е перфектно, можеш и да учиш. Запознах се с хора над 5 години във фирмата. Вие да се задържите два часа, а те с години, явно е във вас проблема.

10 год работих в тази фирма,но в последните 2-3 год дадоха много власт на двамата "специалисти" Тонев и Петков,всеки ЧОВЕК на ЧОВЕКА!Тонев се самозабрави,явно има слаба памет,започна като охранител,беше му много тежко да стои 12 часа на крак,а сега стигна до наглостта да принуждава служителите да си подават сами заявление за напускане!Нали трябва да назначат своите хора,кой от Владая,строящ къща на Петков,кой пияница,но явно политиката на ф-мата е такава,както казва А.Каракашев!Лицемерието е навсякъде около нас.Ласкаят ни,а какво правят зад гърба ни разбираме понякога твърде късно.Лицемерът е постигнал целта си, а за нас остават огорчението и обидата.Няма човек,който да не е пострадал от лицемер. Моят начин на "спасение" е прекъсване на отношенията с лицемера.Ето тези редове важат за всички ПСЕВДОНАЧАЛНИЦИ от тази никому непозната ф-ма!Питам Тонев колко пъти премести майка си от един обект на друг,а отговорът беше-ТИ СМЕТКА ЛИ МИ ДЪРЖИШ!Да,аз съм една от тези,коита съм изкармала и вашите заплати,имам право и сметка да ти държа!Дай на простака власт и му гледай сеира!Що не иде да си пее опери,като не може да работи и да уважава хората!Големи наколенки,голямо чудо!Махнаха ме от обект в Дружба-2,за да назначат свои хора,принудиха ме да си подам заявлението,защото иначе едва ли не Тонев трябвал да ми търси место!Аз не съм си дала з.....а под наем,така,че имам достойнство и казвам всичко в очите им,за разлика от тях!Мижитурки!Във ф-ма ЮСИС не харесват хора,които си вършат работата,които изпълняват служебните си задължения,там трябва да пиеш,да си нагаждач,за да могат да те манипулират!Е,ако има такива желаещи,желая им късмет в тази фирма!Още много неща мога да кажа и разкажа,но няма смисъл,защото тези хора са нагли и безочливи!

Едва ли можете да намерите по-долнопробна охранителна фирма в целия град. Може би и в България. В момента в който поискат ви прецакват за каквото поискат. Тия хора са безкруполни. Ако смятате да започвате работа там, не го правете, а ако вече работите в ЮСИС - бягайте. Особено нагли и брутални са Владко Тонев и другарчето му Димитър Петков. Ще ви експлоатират, ще ви мамят, ще ви мотаят и накрая ще се отърват от вас. Никога, никога не се доверявайте на ченгето от държавна сигурност Петър Тотев.

Репутацията на тази фирма се влошава с всеки ден.Аз бях очите и ушите на ръководството, но въпреки това в момента съм изхвърлена от обекта на който работех. Уверяват ме, че евентуално ще ме назначат с предимство на нов обект, ако продължа да им докладвам но се страхувам, че няма да бъда приета от колектива, тъй като тези неща не могат да се скрият.

Работих във въпросната фирма 4 год. до м. април тая година. Нямяа да ви отегчавам с писанията си , само ще ви кажа , че от тая по долна охранителна фирма няма .  Хвърлят ти някакви мизерни около 320 лв. с ваучерите заедно и не ги интересува нищо. Ако надигнеш глас или си търсиш правата като мен те издокарват така , че сам да напуснеш. След като напуснах тая измекярска фирма си намерих работа в друга охранителна , където заплатата ми е с около 150 лв.по висока. Само съжалявам , съм загубил доста време , примирявайки се с положението. И накрая ще си позволя да поздравя най-големия лайнар - регионалния представител на фирмата в гр. Русе - Валери Белчев. Тоя човек е пълен боклук и заради него напуснаха и други хора. Така , че като чуете за тази фирма - бягайте далеч. Благодаря за вниманието.

КЪМ КАНДИДАТИ ТЕ ЗА РАБОТА НЕ СЕ ЗАНИМАИТЕ ВОБЩЕ БЯХ ПОКАНЕН НА ИТЕРВЮ ИМИ КАЦАХА ДА СИ ИЗВАДИЯ ДОКУМЕНТИ НАБИРАЛИ СЛУЖИТЕЛИ ЗА БАНКИ ОФИСИ ЗАПЛАЩАНЕ 500-600 ЛВ КЕТО ДОРИ ВЪВ НАИ ГОЛЕМИТЕ ФИРМИ НЕ ДАМАТ И ЗАТОВА РЕШИХ ДА ПРОБВАМ КОГАТО ОТИДОХ НА МЯСТО МИ  КАЗХА ЧЕ ЩЕЛ СЪМ ДА ЗАПОЧНА РАБОТА НА 240 ЛВ ВЪВ НЯКЪКВА ИЗОСВЕНА КЪЩА ВЪПРОСТ МИ БЕШЕ НАЛИ МИ КАЗХТЕ ЧЕ НЯМАТЕ ЗАПЛАТИ ПОД 500-600 ЛВ И НАБИРТЕ ПЕРСОНАЛ ЗЦА БАНКИ И ОФИСИ СЛЕД ТВА БЯХ ИЗГОНЕН И ЗАПЛАШЕН ОТ ГОСПОДИН ДИМИТЪР ПЕТКОВ ЗА ЖАЛОСТ ТОВА НЕ ЕДИНСТВЕНА ТАКВА ФИРМА

Поработих във фирмата близо 1 година, но обекта фалира, а аз вече си бях намерил работа на друго място. Парите при мен специално бяха прилични и не закъсняваха с повече от 3-4 дни. За началството лошо не мога да кажа, не съм имал никакви проблеми с тях, изглежда това си е индивидуално за всеки район, има райони с некадърни началници, а има и с кадърни такива, което ще рече, че от София контрола е слаб. За Пловдивско специално мога да кажа, че на който му се работи може да пробва и да си прави изводите след това. Аз не мога да кажа лошо. Не са ме лъгали за нищо, нямало е скрити условия относно работата.

Toва е  най-некоректната фирма, в която охранителната и инкасова дейност е под всякаква критика.Не случайно "Юсис" изгуби правото да извършва охранителна дейност на всички клонове на банка ОББ от пролетта на 2011 г. Заплащането във фирмата е мизерно и охранителте получават в пъти по-малко от това , което охраняваните банки плащат на "Юсис"

Не мога разбера тези писаници по долу. Работя във фирмата вече три години и всичко за което сме се договяряли е изпълнявано. Заплатата никога не закъснявала,  условията на труд са добри (работя в банка), редовновно ни дават униформено облекло и то по размери които аз си заявавам. Единственото неудобство е при вадене на различни документи (удостоверения за детски надбавки напр.) се чака много време. просто трябвада си оптимизитрат системата и всичко си е наред. Колегите в пловдивския регион са супер, с голяма част от тях се познавам лично от провежданите от ръководството обучение н аохранителите.