АГИВА ООД /img/frontend/nomap.png"

АГИВА ООД

Фирмата е в град Аксаково и ако работите там а живеете във Варна имате транспортни разходи но за хора от Аксаково е поносим вариант.
Изискванията и очакванията към работещите са големи а заплащането не е високо - около или под 1000лв.
Постоянно търсят хора защото има текучество на кадри тъй като им плащат малко а очакват много свършена работа.
Обещанията дадени на интервютата не се спазват с нагласа че не си постигнал очакваните резултати.
Шансове за развитие във фирмата са буквално нулеви.
Отношението на собственичката на фирмата към своите служители е меко казано отвратително.
Така наречените мениджъри са нищо повече от подмазвачи и не им пука за хората под тях.
Повечето колеги не са лоши но зависи и в кой отдел си има и доста лицемери.

С две думи бягайте далече.

бих искал да получа информация относно позицията "Специалист доставки и внос". Виждам, че я пускат регулярно. Интересното е, че с всяко ново пускане отговорностите се увеличават и са направо непосилни. Какво би било заплащането? Какво се е случило с предишния специалист, ако е имало такъв. Има ли перспектива в тази длъжност или просто търсят човек да свърши "мръсната работа" и след това адиос? Колко човека е фирмата приблизително, изплащат ли се заплатите навреме, интригантството сериозно ли е застъпено?
Ще се радвам на всеки отговор.

Искам да предопредя всеки, които ще започва работа в тази фирма да внимава с договора, които подписва и задължително да го разгледа с адвокат. Има точка,в която пише, че трябва да възстановите разходите по обучението си( 500лв),в случай че сте освободен в срока на изпитание или напуснете работа по собствено желание за период, по-кратък от 2 години.Като цяло всичките им обещания звучат много добре, с колегите с който се запознах също го потвърждават, но верояноста да ви оставят след като преминете обучението от 2 седмици е доста минимален.
Всичко е шуробаджинащина и само един човек от Варненския колектив да не ви хареса и сте аут!!
Обучението се провежда във Варна, командировачни не ви се плащат, осигоряват транспорт или хотел, ако сте от друг град.Мен лично ме освободиха в последния ден от обучението ми , без конкретизирана причина.В последствие разбрах и за други такива случай. Така че, ако имате две седмици време за губене има смисъл да рискувате, в противен случай не ви съветвам да се занивате с тях.

Преди активния сезон намаляват заплатите.....

Разделяй и владей.

Бивш служител съм, напуснал по собствено желание. Фирмата е с много добри финансови възможности, развива се много добре на пазара. Натоварването е доста, особено преди сезон. Изискванията от страна на Търговския директор са аргументирани, но са над възможностите на обикновен човек. Ако успееш да се докажеш, имаш възможности да се издигнеш и да работиш, стига обаче да се отдадеш изцяло на работата, която е много интересна.
Колектива е болната тема, има хора, които се опитват да отскочат и да блеснат на чужд гръб, готови са да натопят колега, за да се издигнат в очите на управителите. Има и такива, които от сутринта са криви на всички и вгорчават работния климат.

Служител Иван Димитров във фирмата няма. А по-долните два коментара са по заръка на въпросните "много точни" работодатели :)

роботя от години в тази фирма.Мога да ви кажа,че съм научил толкова много.Фирмта постоянно се развива и развива нови проекти.Това е компанията,която ми даде възможност да творя и да мога пряко да видя резултата от моя труд.Честно казано аз се кефя.
Да има и хора,които не знаят за какво са там и честно чудя се на управетелите откъде намират търпение ,сила и воля да чакат тези служители да се развият.
редовни са с парите

Фирмата е добра, разви се много в последните години, благодарение на читавия персонал, който ръководството привлече. Работи се сериозно и упорито за налагане на марките и продуктите на пазара! Вярно е - заплатите идват точно навреме. В Бургас отдавна няма проблеми, ако въобще някога е имало.

Фирмата е приятна. Има много готини проекти, с приятни колеги и разбрани шефове. Хората са коректни в заплащането.