eBG.bg EOOD / ИБГ.БГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

eBG.bg EOOD / ИБГ.БГ ЕООД

Мога да кажа, че за времето, което прекарах във фирмата, участвах в няколко много интересни проекта, като научих страшно много неща от работата по тях. Фирмата има много лъчезарен и разбран технически директор, а екипът е съставен от чудесни хора и професионалисти. При проблем, винаги има кой ти обърне внимание и да помогне. По-разчупено работно време от това, което е в eBG, едва ли може да има - студентите могат без проблеми да ходят на лекции, а човек може да излезе от офиса и да си свърши някой евентуален ангажимент - може да се остава overtime и да се ходи събота/неделя в офиса, всичко е въпрос на избор. Единственото важно нещо е работата да се свършва на време или с минимално забавяне от deadline-а.
Заплащането е на средното ниво. Общо взето, такива неща като увеличение на заплатата няма, или ако има, се правят рядко. Получаваш заплатата, за която си се уговорил при подписването на договора и е по-добре да забравиш, че тя може да се промени особено много с времето. Финансовите проблеми в последните няколко месеца,  доведоха и до напускането на част от екипа, в това число и аз.
Въпреки това, обаче, мнението ми за фирмата е положително. С удоволствие отново бих работил с хората, с които работих там.

Каква е ситуацията в момента? Заплатите над средното ниво ли са или изостават? На сайта за контакти е даден само един адрес, а пише за три офиса?

Има колеги с огромен опит и потенциал в много сфери.
Това е мястото където ако искаш да научиш и на практика предложиш нещо ново може да се случи.
Всеки служител е изключително ценен и уважават от ръководството.
Абе гот е, а и колежките .... па и умни .. добре, че не са женени ;-)

Екстра е тази фирма. Много се радвам, че имам такова работно място и си мисля, че извадих голям късмет. Всичко ми харесва - и работодателя, и колегите, и обстановката. Бих оставил 5-ци по всички показатели, но се страхувам да не администраторите да не ме резнат.

eBG.bg е млада и бързо развиваща се технологична компания действаща в сферата на информационните технологии, електронните разпалщания и услуги в широк обхават. Компанията ангажира някои от най-добрите млади специалисти в страната. Работната среда е приятна и на всички нива се комуникира с уважение и професионализъм. Запалщането е от "справедливо" до "високо" - подобаващо на частна компания от IT сектора. Разбира се, динамиката на дейността на компания от този сектор определя по-гъвкаво работно време от това "от 9 до 5" т.е. работи се повече, когато работата трябва да се свърши - специалистите в eBG.bg са отдадени и амбициозни професионалисти, които с готовност работят извънредно, ако се налага. Една от причините за отдадеността на служителите е практически неограничения потенциал за развитие и усещането, че са част от нещо интерсно и иновативно - предизвикателство както в трехнологичен така и в бизнес аспект. Сигурността в eBG.bg е логично на най-високо ниво, имайки пред вид че компнаията е сертифицирана като "Оператор на елактронни разплащания", "Администартор на лични данни" и по ISO 9001:2000. Имаме 3 офиса - 2 в София и 1 в Пловдив и всички са на удобни и достъпни като разположение т.е. на централни булеварди и а паркоместа. Колкото до привилегиите - привилегия е да се работи в eBG.bg !