Чойс ЕООД / Choice Ltd /img/frontend/nomap.png"

Чойс ЕООД / Choice Ltd

Много смешна фирмичка. Намира се на майната си. Няма никакво уважение, все едно си роб. Ако закъснееш 5 минути се вдига врява до бога. Неможе да излизаш в отпуска когато си поискаш нищо че ти се полага по закон. Болнични абсолютно забранени. Закостеняло мислене и никаква реализация. Повечето хора не се задържат повече от 1 година. Всеки ти се пада шеф. Средна възраст над 35 години .

Аз бях нает за асистен проджект мениджър, но по договор се водех продавач за да плащат по-малки осигуровки. Случвапе се често да забават заплатите.Във фирмата няма ясна йерархия т.е. като нов всеки ти е шеф, а имаш предвид, фирмата е корейска нито едно решение или мнение не вземат под внимание. Не се спазвателентарни трудов-правни норми. Отношението от страна на собсвеника е като във феодалния строй т.е. трябва да си му благодарен и задължен че ти дава работа. в корея може и да е така, но малко или много ние сме в ЕС. Отделно отношението на корейците във фирмата към българите и България е лошо.

Нещо по-конкретно? Как те прецакаха? Заплатите как са и редовно ли плащат? Спазва ли се работното време?... Ако може, пиши нещо повече..

Никога, при никакви условия не започвайте работа в тази фирма.Колкото да сте отчаян и в затруднение не отивайте там.Няма значение дали сте клиент или служител рано или късно ще бъдете жестоко прецакан.

Здравейте !

Благодаря за въпроса, но Ви моля да изписвате името ми провилно.

Благодаря и зя въпроса, но не ми е ясно за коя позиция кандидатствате, та ка че не мога да Ви отговоря.
Ако ивате въпроси моля обадете ми се на 0899 121266 или ми пишете на [email protected]

Г-н Желю Тодоров, ще Ви помоля като търговски директор да дадете малко повече яснота за фирмата. Какво е работното време, какво е заплащането и ако желаете нещо повече.
Отонсно Ина, правилно е попитала момичето за това е този форум, човек да разбере колкото се може повече информация за дадена фирма.
Ако имате силите и безстрашието да каже повече за това което Ви питах, значи сте широко скроен и голям човек. Благодаря Ви предварително!

здравейте тъй като тази фирма ми предлага работа бих изкала да знам дали си заслужава да почна там? Добри ли са заплатите и дали се плаща редовно .Благодаря

Хайде сега, "Гошко" да вземеш да ни кажеш колко си работел в Чойс, истинското си име, и с какво точно се е проявила тази "Некоректност"?
И ако може, да чуеме всички с какви задачи са те затрупвали?
Лесно е да говориш само с прилагателни, и да пропускаш фактите, опитай се да си малко по-конкретен, и имай предвид че тази фирма единствено по-добре я познва от мен Джон Парк.

Кажи фактите, не се крий като пълно мекотело зад псевдоними, и си кажи истинското име, преди аз да съм го казал и обяснил защо ИЗЛЕТЯ от там, мойто?

Много некоректна фирма заплащането изобщо изобщото не отговаря на работа с коята ви затрупват (но тава не е всичко). Заплащането е на смешно ниво ако кажете на интервюто висока заплата няма да ви наемат ... бил сум сжидетел на много такива случаи ... сле 3 месеца ви увеличават заплатата с цели 50лв забележете 50лв... и трябва да сте много благодарни... Уважениее????? На собственика стратегията е да управля чрез стрес ..викове крясаци..ЗАБРАВЕТЕ ЗА БОНУСИ..за нова година бонуса е парите за отпуската която не сте си взели :) аа даа и нямате право на повече от 10 дена отпуск на година.... Привилегиите са дава по 2лв на обед за храна и с това се изчерпват привилегиите ...аа има туба с минерална вода в офиса ... За тимбилдинг за сплотяване на екипа не очакваите никаква инициатива от страна на шефа . Работа/свободно време забравете за второто ако нямате работа случайно шефа ще ви даде да попълвате една от безброините таблици и репорти .хахаха потенциал за развитие това ми стана много смешно една голяма 0 (нула) колегиии хахаха не мога да ви кажа защото всички са напуснали които познавам :) работната среда беше отвратителен мизерен офис но си строят нова сграда .....това е моето мнение не сте длъжни да се съобразявате с него , другия шеф който е българин е невероятно точен и свестен но това не може да оправи фирмата защотот друг дърпа конците...