ЕПИК ЕЛЕКТРОНИК АСЕМБЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЕПИК ЕЛЕКТРОНИК АСЕМБЛИ ЕООД

Заплащането зависи от позицията и по-точно от уменията, които изисква позицията. За съжаление, ако можеш повече, отколкото се иска, това няма да се отрази на заплащането. А няма и кой да забележи. Тъжно!
Много колеги са "прекалено претоварени", за да си свършат работата както трябва, което се проявява в очевидно неуважение към твоята работа - малоумни въпроси, половинчати отговори (писмено и говоримо).
10 до 30 лв. на месец за храна и 120 лв годишно за каквото си избереш са "някакви" привилегии. Все пак първите са считат за част от заплатата. Липсата на паркинг, достъпен за ВСИЧКИ служители определено е минус.
След постъпване на работа (каквато и да е) потенциалът ти е 1 до 3 позиции издигане над текущата. Максимумът е лесно достижим за 2 до 4 години - за мен това не е потенциал.
Относно местоположението - е, аз съм от Ботевград.
Непосредствените ми колеги са много приятни хора, с които работя и се разбирам много добре.
Неудобствата в работната среда идват от недомислици в проектирането и преустройството на работните помещения.

Относно зплащането във Фирмата - под всякаква критика - то не отговаря на реално поставените задачи и позицията. Ако си приятел на ръководството и HR отдела взимаш повече. Уважението е никакво - колкото си по кадърен иимаш мнение, толкова си и мачкан. За привилегии пък просто нямам коментар - няма такива. Свободно време няма- ако не си във фирмата сина телефона и оттам решаваш проблеми.
Има много свестни колеги, но те са вече подругите фирми. В ЕПИК останаха подмазвачи, сладкодумци и некадърници (с малки изключения - месни, който нямат друга алтернатива и стискат зъби).

Типична КОМУНИСТИЧЕСКА фирма - съжалявам, че потарям мнението на много от останалите. За шуробаджанащината да не говорим - дълга тема.
За заплатите - осигуровки на 40% от сумата, която сте договорили, акосе разболеете (не дай боже) получавате по-малко от половината. Забравете за договореното увеличение на заплатата след изпитателния срок - винаги ще ви намерят кал под ноктите, дори и да сте си ги изрязали. А ако не намерят, причината може да е, например, че не притежавате кола - за да сте на 100% на разположение, или че нямате правоспособност за управление на танк (а за какво им е танк, например - не знам).
Ако сте професионалист нямате работа там. Освен ако професионализма ви се изразява с близане на задници - тогава там ви е мястото.
Професионално развитие - забравете. Какво е това и има ли почва то в ЕПИК? Аз за почти две години не го открих.
И още - има там една много особена личност - А. А. - изхвърлен като мръсно коте от Мелексис (дъщерна фирма от групировката, както и ЕПИК, и ЕКСПЕКТ) и месец след това назначен на ключова позиция в ЕПИК. Помежду си го наричаха СВИНЧО (един такъв закръгленичък, мазничък, и винаги готов да те копне в гърба). Сега как му казват не знам. А `грухка` все още отдела на ЕПИК в София, доколкото ми е известно. Иначе в директен разговор - света вода ненапита. Само където никога нищо смисленно не казва - все общи приказки. Сбъркал си е мястото - за депутат подхожда повече. Но Беров не иска да го уволни, защото, виждате ли, горкичкият нямало къде да се намери работа.
Иначе имаше доста добри колеги, с които работихме много добре, поддържам връзка с тях, благодаря им.Съжалявам за анонимността си, но иначе мога да им навредя.

za men komynict e obidna dyma
tova e komynicticheska firma

Цитат: Чуждестранна фирма с КОМУНИСТИЧЕСКО ръководство в 21 век
Който не вярва да се цани на работа.
Дали е чуждестранна или само е регистрирана в чужбина.Чужденци във фирмата се мяркат от дъжд на вятър.Човек който дава милиони едва ли ще си седи на 2000км и да остави всичко на юнашко доверие.

Ако ви мързи, ако ви се скатава, ако не ви пука за собственото ви развитие, ако не ви се прави нищо по цял ден, ако искате да се хвалите на приятелите си, че за седем години работа във фирмата, вие сте работили реално 2-3 - тази фирма е за вас!!! И на горния човечец да кажем, понеже не знае - всички от Ботевград са инжИнери - нещо повече от обикновения редови инжЕнер (е това че ги припомва чичко беров от време на време е друга тема)
П.С. Ако сте каръци, може да попаднете в 20-те процента хора, които наистина трябва да работят и тогава лошо за вас и задните ви части :) Ще бъдете онождани по няколко пъти на ден, но знае ли човек - на някои може да им харесва :)

Инженер се пише с "е"!!!

Като цяло фирмата е пълен фарс .Всички там се възползват от поговорката мижи да те лъжа.Няма никаква отговорност,а за (инжинерният )състав да не говорим сякаш са изкарани от училище за бавно развиващи се и се ограмотяват по някъкъв начин но почти не им се отдава, а в същият момент изискванията им са огромни и никога нямат сагласувано единодушно мнение.

Това е най-отвратителната фирма, в коят съм работил. Всичко в нея се базира на шуробаджанащината. Заплатите, които хората без връзки или хората, които не са жени и не духат, с извинение, нямат никаква съпоставка с работата, която се изисква от служителите. В това отношение, фирмата може да се раздели на две. Всички знаят за коя друга част става дума. Има достатъчно коментари в един друг сайт и аз ще се въздържа от изказа си.
за да обобщя ще кажа, че оценявам цялостно фирмата с -5.
Не може "шефовете" да имат такива претенции с толкова малко покритие.
На никой не препоръчвам да се обвързва с договор към тази кочина!

Като цяло е зле. На който му харесва да работи в шумна и вредна среда - да идва. Много тиражирана социална програма, а на практика няма нищо! Заплатите не са добри - колегата който го е написал или е болен или е на ти с някой от шефовете. Ние добре знаем колко са заплатите - от редовите специалисти само тест-инженерите са горе-долу добре платени. Нас "простосмъртните" кучета ни яли ...