ЕПИК ЕЛЕКТРОНИК АСЕМБЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЕПИК ЕЛЕКТРОНИК АСЕМБЛИ ЕООД

zasto pisete tolkova losi raboti za epik tova e edna mnogo dobre razvivasta se firma mnoho hora rabotqt tam dori i negramotni koito dori nqmat osnovno obrazovanie dori i te imat vazmojnost dase razviqt zaplastaneto e sredno za nasiq grad emi kakvo da kajat horata v drugite gradove kadeto nqma kade da rabotqt a nie sme dobre pojelavam na epik da stane vse po dobre razvivastase firma i da postigne svetovno nivo

Otnosno zaplashtaneto e e na nivoto za firmata koqto ima tezi vazmojnosti.Poluchila sam poveche ot uvajenie vav tova predpriqtie.Koito razbere che sam rabotila vav tazi firma e gotov da te naeme na rabota.Vapreki che imashe krajbi za men firmata beshe mqsto koeto e bilo nai sigurno vav vsqko otnoshenie.Ne zavisimo che rabotnotnoto vreme beshe 8h,kogato sam bila pomolena sam ostavala vinagi.Mestopolojenieto a firmata e na 30-40min.ot adresa na koito jiveeh,no zatova ima transport makar che vav nachaloto hodihme pesha.Kolegite sas koito sam rabotila sa vazpitani i obrazovanite hora sas koito sam imal kontakt,mojehme vinagi da razchitame 1 na drug za vsichko i zavinagi shte si ostanem priqteli,jalko che se razdelihme vinagi bih rabotila sas tqh.Otnosno rabotnata sreda se staraehme da spazvame vsichki pravila i mislq che se spravqhme.Sega me boli kakvo stava sas firmata zashtoto znam vsichko kak sme go izvouvali.Nikoga nqma da sajelqvam za tova che sam rabotila vav EPIK,naprotiv vinagi sam se gordqla,zatvarrdi navici koito vinagi shte sa mi ot polza ,ako shte sam polezna na firmata na drago sarce shte se otzova.Jalko che horata koito osnovahme firmata senaloji na napusnem,na novite kolegi im e vse edno zashtoto ne znaqt kak postignato vsichko.Mojeshe i imashe vazmojnost da stane nomer 1 vav smeta.Nai dobrata ot vsichki.Ako firmata moje da si varne osnovnoto qdro koeto i e neobhodimo na drago sarce shte se varna vav firmata i togava nikoi nqma da moje da q ''srine do osnovi''.Tova tekuchestvo ot kolegi ne pomaga na nikoi,nqma nezamaenimi hora no no nqma da damerqt takiva koito osnovaha firmata,moga da ostavq i tel ako jelaete da mi se obadite,nqma problem 0894986429,885152696,Jalko che firmata ne saumq da si zadarji horata koito trqbva.Blagodarq za vnimanieto.

може ли някой да ми каже каква е структурата на мениджарския екип в сензор найт. производство,вход.контрол,как се порачват суровините.
благодаря предварително.

obarnete vnimanieto na zaplatite si i na tova 4e vav vashta firma ima pove4e shefove otkolkoto rabotnici i kato gledam mai zatavate qzak za xorata koito vi glasuvaxa doverie prez poslednite godini

epiq kato fasada e perfektna rabotata 6to gode ponosima zapla6taneto e kato na edin ov4ar.mark pik mu se iska da napravi ne6to za firmata za koeto go pozdraviavam ama triabva da si vnese na4alnici ot 4ujbina za6toto ot tezi tuk ne stava ni6to ,s edna duma ako prodaljava da gi darji na tezi postove za 6 meseca i firmata e aut.govoria za na4alnicite ot senzor nait moga da gi spomena po imenno ako toi ne gi znae ani.dvo.stm.osobenno vtorata neznam za6to maja i ne si q darji u doma ami q e pusnal sred horata da q gledat kolko e tapa .moga da kaja 4e pravila i instrukzii za rabota ne sa6testvovat ot18.00h-do 06.00h .ne za6toto operatorite go iskat a za6toto na4alnizite im go nalagat .sporet men menajerite na firmata mnogo raboti ne znaiat i umi6leno ne im se kazva za6toto na niakoi ne im iznasia.ako moje mark pik da pravi po 4esti proverki v proizvodstvoto ama da ne znaiat na4alnizite moje bi sam 6te vidi za kakvo stava na vapros.i ne moga da razbera kakvi sa tezi pomo6nik na4alnizi nali uj gi mahnaha ili tova be6e kakto se kazva miji da te lajem.a stanio da ne govori 4e za tazi rabota parite sa mnogo za6toto ako kara samo sas zaplatata na jena mu togava 6te go pitam dali 6te si napravi basein.lo6oto e 4e barzo zabravqt ot kade sa TRAGNALI VSI4KI na mark mu pojelavam uspeh i dano ima jelezni nervi 4e ina4e ne go vijdam.

Работих 10 години в тази фирма, имам и добри и лоши спомени разбира се. Но важно е друго за толкова време никой не оцени способностите ми, не забеляза присъствието ми, обучих много оператори, които по една или друга причина се издигнаха-с подмазване, лакействане,"навеждане".Началник смени със средно образувание,елементарно поведение и просташки маниери - мога да цитирам имена, но не не нужно.Тези пък които са с образувание тотално изперкаха защото другите са болшинство и ги притискат, понеже са се съюзили.Хора които бяха нормални ставайки нач.смени или "помощници" на тях се променяха пред очите ми, явно им се промиват мозаците.Искам или не искам ЕПИК беше част от живота ми дълго време.....и все още изпитвам носталгия към 5-10 човека които си останаха истински.Рибата се вмирисва от към главата, това е малък модел на цялата ни държава.

nqma nikakwa organizacia. Nivoto na nqkoi tehnolozi e ojasno. Darjanieto na na4alnicite sa6to e ujasno na wsi4ki im lipswat parwite sedem godini

заплащането е като на среден селски бедняк, близко до минималната заплата за страната. Работен колектив-прости и ниско образовани избирани по конкурс от шефа на лудницата станьо. Инженерен кадър-тъпи, прости, ограничени, самовлюбени в себе си лана идващи само за заплати. Уважение-прекланям се пред начина на шефа станьо(има ли средно образование? Да не говорим за висшо). .....

Ужасна фирма просто, никакво отношение към кадрите, само хубава фасада а вътре гнило гнило....

Така... трудно е да си обективен докато си във фирмата, но работата не е на добре и всички които работим там го знаем. Съгласен съм с по-голямата част от мненията нагоре, това е фирма тип \"ти на мене - аз на тебе\". Има малко хора които искат нещо да потръгне от управлението, но усилията им се губят в шлаката. За мен не е страшно - както се казва не съм оттук и съм за малко, но за колегите от Бтгр със семейства и кредити никак не е розово. А всъщност и те не са на ниво, гледат да си живуркат някак и това е. Затова и в този сайт има толкова малко мнения за фирма от 2500 човека - нивото на компютърна грамотност сред не е от силните страни на персонала. А ако случайно видят, че си доста по напред в нещата от тях и че имаш образование и умения... е както знаете завистта е лоша работа. Единственото добро което виждам е че ми е на 5 минути и ме устройва като местоположение, до лятото поне. Когато започнах работа имах страхотно желание да си я върша както трябва, ноооо след 2 месеца вече ти става ясно за какво е табелата \"EПИК Електроникс - Тука е така\". Старите пушки още като започнеш работи ти показват как си правят каквото искат и как НЕ трябва да се работи, а после се иска качество - еми нЕма! Предполагам, че от ръководството четат какво пишат хората тук и отново са безучастни към отрицателните оценки и нещата които се пишат, които естествено са верни , но неудобни за една уж реномирана фирма. И така колеги - Честит ви ЕПИК 3, открит тържествено днес на 25ти Февруари 2008, и честит ви факт, че няма кой да работи в него...