ЕПИК ЕЛЕКТРОНИК АСЕМБЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЕПИК ЕЛЕКТРОНИК АСЕМБЛИ ЕООД

В тази фирма е бившата комунистическа регионална номенклатура техните протежета и роднини.
Фирмата е под всякаква критика - ниски заплати, смешните 25 лв. ваучери за Коледа и Нова година да не говорим за голямото увеличение на заплатите от цели 20 лв. на година.Всичко това на фона на простотията, интригите, лицемерието, подлизурването на вечните подлоги. Да не говорим за шуробаджанащината - обявите за работа са пълна парлама пускат се след като вече са определени хората.
Врачежаните са най- висок приоритет за заемането на раб. позиции.

пенсионерите ж тази фирма е време да си ходят

НА ТОЗИ ЕТАП САМ ДОВОЛНА ОТ РАБОТАТА СИ И МИ ХАРЕСВА.РАБОТЯ В ЕПИК 4 ГОДИНИ И СЪМ НАСТРОЕНА ОПТИМИСТИ4НО ОТНОСНО ПРОМЕНИТЕ КОИТО СТАВАТ.СМЯТАМ ОБА4Е 4Е ЗАПЛАТИТЕ НА ОПЕРАТОРИТЕ СА ТВЬРДЕ НИСКИ И ЗАТОВА НЯМА ОТГОВОРНОСТ И СТИМУЛ ЗА РАБОТА

Има ли възможност да изпратя своето cv до фирмата по електронен път? Предоставеният e-mael в jobs.bg не функционира.

Остани си в Германия и се пребори за място под слънцето там, ако е във възможностите ти. Имам достатъчно познати с особена квалификация и образование, с по няколко езика, работещи в България в диапазона на 5 цифрените месечни възнаграждения... това което съм чувала от тях е: Съжалявам, че се върнах в тази държава... Стига да можеш пари и в Занзибар се изкарват... въпроса е до смисъл и уреденост, до манталитета. Простичко е: В Афганистан живееш с порядките на талибаните, в Швейцария на швейцарците, в България на българите... избери си сам.

Здравейте на всички! В момента завършвам висше образувание в Германия специалност Автомобилна техника и реших все пак да видя как върви Автомобилната индустрия в БГ, понеже ако мога да си намеря свястна работа с добро заплащане в тази сфера в БГ бих се прибрал. Търсейки в гоогле попаднах на завода ЕПИК в Ботевград. Затова искам да попитам дали някой случайно знае дали се търсят там в момента автомобилни инжинери и какво би било заплащането, при положение че завършвам в Германия и владея немски и англииски. Интересувам се понеже и завода е на много добро разположение, тъй като селото ми е на 10 км от Ботевград.Но като чета коментарите, явно атмосферата в завода не е от най-добрите.
Благодаря предварително!

За да работиш в Епик, не е нужно да имаш образование, можеш да си купиш диплома.Има много такива и никой не ги проверява.Важното е да можеш да прецениш на кого да се подмазваш.И така ще имаш престижно работно място и висока заплата.Също така е важно да можеш да крещиш на операторите и да ги унижаваш, ако си началник-смяна или супервайзор.Ако си на отговорна позиция, много е добре да можеш да лъжеш и да обещаваш - незвисимо дали шефовете или подчинените.В обявите например, изискванията са много - висше образование, английски език, висока компютърна грамотност, но в действителност голяма част от администрацията са завършили СПТУМ.Да не говорим, че речниковият им запас е толкова беден, че \"5 изречения на кръст\" не могат да кажат, а използват заучени фрази.И подобни \"личности\" управляват...А сред операторите има и хора с висше образование, които се опитват чрез вътрешни трансфери да се \"издигнат\", но са набедени да си останат оператори от шефове като Виолетка Танева, Пейо, Станьо или от \"вездесъщите\" човешки ресурси.А най-трагично е отношението на началник-смените към хората в Сензор найт.Там дори се нарушават правата на човека и не знам защо не е сезирана Комисията за защита.Може би Миро от Подкрепа трябва да се развърти и там.

ако се кандиадтирате за инжинерния състав там са си добре,ако обаче искате да сте обикновен оператор бягайте по-добре.Отношението към операторите е нещо средно между затвор и детска гардина.Наказват за щяло и нещяло.Режат от парите по усмотрение на прекия началник.А ако си малко по-устат и непокорен ще ти почернят дните самозабравили се началици.Просто ужас!

итересувам се какви са заплатите в момента и как се повишават
в процеса на работа.

Минко,

Гледам, че си доста светнат, а и коментара ти си прилича на коментар, а не на неграмотно оплюване.
Можеш ли да дадеш малко инфо и за по-високите позиции в администрацията - пакет, перспективи, отношение, възможности за обучение, командировки. Въобще има ли смисъл изобщо да се почва там или не е много розово бъдещето на фирмата в БГ?
Ако искаш може директно на "[email protected]" да драснеш някой ред.

Хайде сполай ти за добрината!