Общинска охранителна фирма Егида /img/frontend/nomap.png"

Общинска охранителна фирма Егида

Изпълнителния Директор е заобиколен от доносници и подмазвачи - много бързо забрави 2006г. когато се събираше подписка в негова защита - не е даден още отговор за гарнизонното стрелбище - правят се грешки след грешки -

Gospodata ot rakovodstvoto da prestanat da si gledat samo tehniq interes a da pomislqt malko i za tova do kakvo deredje dokaraha firmata s tqhnoto upravlenie..... Vsichki kadarni hora napusnaha Egida......malko sa mladite hora koito ostanaha da rabotqt v neq....ami to kak inache,takiva smeshni zaplati nqma nikade......

dokoga shte ni davate tezi smeshni zaplati??????????????Gospodata ot rakovodstvoto da se zamislqt do kade vodqt firmata s tqhnoto upravlenie.......vzsichki dobri slujiteli si zaminaha...otidoha da rabotqt v drugi ohranitelni firmi...........

Заплащането е минимална работна заплата,принуждават хотата да работят извънредно,като им плащат за допълнителен труд,не се плащат коректно нощтните дежурства а ги прехвърлят към допълнителен труд с което всеки месец по 4лв.не се заплащат на работниците.Не се заплаща точно извънредния труд по този начин един пенсионер губи 1месец трудов стаж към годишния с което е ощетен с около 2лв.на месеч от пенсията си.Не се дават фишове на работниците.Фирмата се управлява умишлено по този начин,за да се доведе до несъстоятелност съветници които са тясно свързани с други охранителни фирми провалят търговете за охрана фирмата дава оферти много над пазарните в бранша с което не може да се развива.Управлението на фирмата е от хора пенсионери опитващи се да избиват комплекса величие.Всички достоини напуснаха работят хора от провинцията основно.Работна среда-трагична .

gola voda e tazi firma - korympirano rakovodstvo

На фирмата трябва да се издигне авторитета и да не се използват политически заигравания - след като са толкова мили децата на обществото
защо не се оправи тази фирма да заработи спокойно и да се даде възможност да охранява по елитни обекти

Малеее голема мизерия...Направо са за оплакване бившите колеги..По зле не знам да ли има от страна на заплата.А и се държат с тебе като с парцал.ТРАГЕДИЯ.!!!!

Много е зле и направо си отива,даже се чудя как се е намерил някой да пише за тази фирма,защото всички там са пенсионери които на дали знаят какво е нет.Пък и да я похвали...това е някой от огромното ръководство!!

Фирмата е супер но има хора които не и мислят доброто

лееее леее има ли я още тази фирма? ужас направо не ми се говори.работих там 2 години и направо ме сцепиха от дежурства и то за 200 лв,Нямам думи там не е даже за пенсионери.Не се подлъгвайте Чух че вече и парите закънявали.