Общинска охранителна фирма Егида /img/frontend/nomap.png"

Общинска охранителна фирма Егида

Здравейте итресувам се от мнение към днешна дата за патрулите заплащане като пари извънредни редвно ли работно време и тн понеже съм покане на итервю във фирмата

заплатите са малки и нередовни!
колегите са пенсионери и пияници с много малко изключения.
не се лъжете с работа в тази фирма.И да е била нещо преди,сега пет пари не струва.

Фирмата беше много хубава и бе на 1 място когато работех там. Ама Ямаков я разби тутално и принуди всички млади и кадърни служители да напуснат през 2006 г, още тогава хирмата фалира, нямаше заплати. Жалко за хубавата фирма

Имам един въпрос. Автопатрулите по един или по двама човека са??

Беше някога добра фирма но се появиха мошенници ,които съсипаха фирмата- тези хора трябва да понесат своята отговорност

Здравейте Колеги. Много ще сам Ви благодарен ако ми напишете информация за един бивш Ваш шеф. Той се казва Иво Атанасов и е бил уволнен от Вашата фирма. Много се интересувам от тази информация защо е бил уволнен, как се е отнасял кам служителите си т.с. подчинените му. Много ми е важно да получа колкото може повече новини и инфо за него. Благодаря Ви предварително на всички за това...

Не се дава отговор какво е истинското състояние на фирмата -г-н Ямаков знае много неща но май го прикривате-фирмата е общинска и е престъпление да се източват пари от нея за партии и други цели .

С отстраняването на г-н Ямаков във фирмата се опитва да изгрее слънце - дано се оправят нещата - но има още много за отсраняване от фирмата

Във фирмата работата не върви защото ръководството не желае да се вслушва във мнението на кадърни можещи и честни служители.Крайно време е г-н Ямаков да си подаде оставката а така също и неговите приближени.

Az se kazvam VESELA i rabotia vav firmata ot 5 godini i za momenta niamam seriozni oplakvania za da me nakarat da napusna.Obshto zeto pochti vav vsichki firmi s tazi deinost sa na edno nivo , s malka razlika che v EGIDA ni plashtat vsichki vidove osigorovki i zaplashtaneto e redovno.AZ LICHNO SAM DOVOLNA