АСКО ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСКО ЕООД

Да започнеш рабата в АСКО при лудия Наско... не си го причинявайте. Той науми ли си нещо прави го, не се замисля дали е прав или не. Който е работил там добро не е казал за него или фирмата.

Всеки започнал работа в АСКО или не е добре психически или полудява там с времето. Наско си е психично болен. Да, той вика на персонала си редовно, не е нормално но е факт. И да, чух от персонала за мизерното заплащане и даването на пари под масата във вид на заплати. Една част им давал по банка а друга в плик. Да, той не се разболява и в опуска не излиза. За повече от 10 години като клиент не съм виждал той да е в отпуска или нещо такова. Все пак е грудовско (от околните села на гр.Средец)говедо :)))). Добронамерен съвет: Не почвайте работа в тази фирма, ще се побъркате или Наско ще ви побърка.

Прочетох написаното тук и реших да изкажа и аз виждането си за тази фирма.
Ползвам услугите на фирмата от доста време. Цеха им беше на ул.Крайезерна и миналата година в началото се премести в Рибно пристанище.
През изминалото лято забелязах нови хора във фирмата. Може би двама или трима. Имаше едно слабичко момче работещо в цеха, което все ми миришеше на алкохол при получаване на заготовките.Имаше и двама или трима мъже доста интелигентни ( така и не разбрах защо са започнали работа в този фирма ), вероятно хора с образование и опит.Те се държаха доста добре с клиентите,поне това виждах аз.Бях чувал за отношението на Наско към персонала но не го бях виждал.И така през месеците Ноември и Декември на 2022г. видях с очите си държанието му. Грозна гледка и ми се струва, че има психически проблем този човек.Видях държанието му... ако все пак може да се нарече така няколко сутрини.Предполагам правеха някакви събрания още като започваха работа и там ги навикваше.Всеки работещ прави грешки,човешко е. Но не е човешко да се вика постоянно на персонала. От колеги споделили с мен разбрах за постоянното му такова отношение към персонала. Онези новите и видимо интелигентни хора от есента не съм ги виждал. Предполагам са напуснали поради причини несъвмектими с тази работа. Споделям това защото и аз съм работодател и не ми се иска да бъда в такава ситуация и да ме нарича персонал и клиенти примерно Лудия Петко.Всеки работодател трябва да се държи човешки с персонала си и да го уважава.За заплащането на труда там, виждам какво е писано... да,чух за мизерно такова и пари под масата.А за дебеланата с бруталното държание в магазина им,която все пуши пред входа на склада... всеки посетител сам ще придобие представа.Редовните клиенти си я знаят що за стока е. Но Наско си я харесва и за това е още там.Не искам да бъда разбиран погрешно но е грозно правеното от него погледнато от страни и споделеното от персонала му.

само луд може да иска да работи в аско при лудия наско. като го видите как се държи с персонала си и клиентите си ще ви станат ясни много неясноти.

BEGAITE OT TA FRIMA.SAMO EDOVE SI IMATE TEM.POVETZE OTREPRI DETO SI MISLAT CHI PRAAT MEBELI SA TAM KLIENTA.I PRESONAL MNOO SA OPLAKVA OT NASKO.ENO VREME BESE SVESTEN CHOVEK AMA POSLEDNITE GODINI SE POBARKA NESTO.VIZDAL SAM KAK VIKA NA SLUJITELITE MNOGO PATI.BEGAI OT TAM DALETSE.

Работих там и на почит са само старите служителки, да служителките ( предимно те ) само и то в така наречения офис/склада. Има три мисирчета,които излизат в отпуска или компенсации когато си искат.На Атанас Стоев обаче това не му прави впечатление.Има една дебела жена ( абсолютна селянка )викаща и тя като собственика. Там май е нещо като сборище на хора с психични проблеми.Като се започне от собственика та се стигне до някой най-долу.Собственика постоянно навиква персонала но без мисирчитете в офиса, те са привилегировани.Там доверие никой на никого няма.Заплатите са мизерни и осигуровките са на минимална заплата.Карат служителите да работят и в събота но без да им се плаща извънреден труд. Само цеха им почива събота и неделя.Атанас Стоев никога не почива , отпуска не ползва.Луд човек. Остатъците от заплатата се дават под масата.Не си заслужава да се дава нищо за тази фирма.Не се лъжете по обявите или интервютата им.

Атанас Стоев си е луд.Издухал се е тотално а не беше такъв човек. Изглежда като нормален ама то това е само за малко,външността много лъже. Той никога не излиза в отпуска. Почива само в неделя. Как го търпи семейството му си е загадка.Не ме очудва писаното тук за него от клиенти и служители.А за онази дебелата със селското поведение в склада му си е така,едно към едно са с другата в магазина му на ул.Индустриална. То в тоя фирма свестни хора май няма.

ВедНъж влизах в цеха има, тОва лято беше. То там Имат едно цигАнче свЕстно момче ми си види мМай ама пуши и раБоти на машинТа. Как пускаТ това незнам ама ако стане некоя билА много Ши са гърчат после. И кат глеаМ клиентите мебелусти на тази фЕрма сме все същиТи. Ко и от там нА изгонАт ши ходим маЙ в Сливан да режем и кантораме. Собственика съм виЖдал няколк пътА да мрънка много На хораТа. Низнам що амА му Виновни да нещо.Веднъж говорих С един от пеРсонала щот ми стана много интересно. ЧОвек каза Всеки ден било такА ама Глеали да не го виждат това клиенти. И склаДа им е анархИ. Има нЕкакви хора дето Са клиенти ама сами сА търсят стоката в склад Щото Стоев им разрешил.ЛуДница е ама така повече от 15 години бАчкат. И няма да са опроаАт.

Привет бъдещи „мераклии“ да започнат работа в АСКО ЕООД гр.Бургас! Каквато и обява да видите от тази фирма ( работи се в сферата на мебелните заготовки и консумативи ) за работа просто бягайте,бягайте силно от там и то възможно най-далече. Собственика Атанас Стоев е меко казано психически нестабилен. Почти всеки ден навиква служители и работници, избива си комплексите върху част от персонала. До обяд се сърди на себе си а след обед на останалите. Изнервя до лудост нови и стари служители, старите не го и слушат но той и несмее да ги накаже или уволни. С уволнение ( ако все пак не ви издържат нервите и се махнете сами от там ) са заплашени само новите служители. Работех там преди време но с времето разбираш истината. Ставаш най- вече общ работник ( това не се отнася за жените там ), разбира се длъжен си и да поемаш комплексите на Атанас Стоев , все пак той си ги изсипва първо върху най-новите служители ( старите си го нареждат яко зад гърба му а често и пред него ( по-горе е спомената жена-служителка с такива наклонности и е описано 100% истински ) ) . Има голямо текучество на кадри във фирмата.Там се задържат на работа само хора неможещи да си намерят свястна работа.Собственика прави всичко възможно за клиентите и унижава работниците и служителите си ежедневно ( не ми е известно това да се случва в друга подобна фирма ). Вечно е недоволен каквото и хубаво да се направи.Част от стария персонал прави каквото си иска и по никакъв начин не помагат на новите във фирмата, гледат сеира на всичко.Стоев вижда това и нищо не прави по въпроса,гледа също сеир само,чака най-малкия удобен момент за да започне да навиква новите ( понякога и на старите не ми се разминава ). Е има и хубаво, дава на време обещаните заплати въпреки мизерното им измерение.Осигуровките по трудов договор са на минимална работна заплата а останалото доплащане от договореното се дава под масата.Тоест се укриват яко доходи ( за приходите се разбира колко са на светло ).Вероятно скоро икономическа полиция ще му гостува.Работи се в цеха със стари машини, там на тия машини как работят служителите в тоя адски шум и прах само те си знаят.Много може да се разкаже за случващото се в АСКО ЕООД гр.Бургас но не пожелавам на никого лично да се увери в думите ми.

ИХААА И ЗА ТАС ФИРМА ДОЙДЕ ВРЕМЕ ИСТИНАТА ДЕ СЕ КАЗВА
В ТАС ФИРМА КЛИЕТНТИТЕ СА САМО ИЗГОНЕНИТЕ ОТ САЛЕКСА,РОСИ,ЛАМИНА И Т.Н. ПРААТ КОТ СИ ИСКАТ. ВЛИЗАТ ПРИ МАШИНИ И В СКЛАДА И РОВАТ ПО СТОКАТА.ТАМ ВИДАХ КАК СВАЛЯТ ПОРЪЧКА НА КЛИЕНТ ОТ КАНТИРАЩА МАШИНА ТА ДА КАНТИРАН НА НЯКОЙ БАРОВЕЦ И ЧОВЕК НА СТОЕВ ДЕТО Е С ВРЪСКИ.ТОА СТОЕВ КАТО ГО ВИДИШ КОЛО Е ИЗДУХАН И ТИ СТАВЯ ЯСНО ЩО ЗА ФИРМА СА.ТО ЯСНО ЧЕ И АЗ СЪМ ВЛИЗАЛ ТАКА ТА ДА ВИДА ЩО МОИТА ПОРЪЧКА СА БАВИ. ПАК НИЕ ДРЕБНИТЕ КЛИЕНТИ КАТО БАЛАМИ ДА ЧАКАМЕ.ИМАТ В СКЛАДА ИЛИ ОФИСА НЕЗНАМ КАК МУ ВИКАТ ТАМ И ИНА ДЕТО ВСЕ СА ДЪРЖИ КАТ СЕЛЯНКА ПА И ИЗГЛЕЖДА ЗЛЕ. МОЕ ДА Е РОДА НА СОБСТВЕНИКА И ДА НЕ Я ГОНИ И ДА СИ Я ДЪРЖИ.СКРО БЯХ ТАМ И ГЛЕАМ НОВИ КАДРИ АМА ПОСЛЕ ГИ НЯМАШЕ,НЕ СА ИЗДЪРЖАЛИ МАЙ. ИНАК СОБСТВЕНИКА МОЖЕ ДА Е УМЕН ЗА БИЗНЕС АМА Е ЗЛЕ В УПРАВЛЕНИЕТО НА ХОРАТА.