К-БОЙЛЕРА - Калоян Увешанов Иванов ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Велинград,Ул. Никола Ихтимански 7&markers=Велинград,Ул. Никола Ихтимански 7

К-БОЙЛЕРА - Калоян Увешанов Иванов ЕТ

1 точка от 7 мнения

Чета и направо ми се изправя косата! За малко да го наемем тоя същия Калоян Иванов да ни ремонтира банята! Дойде чак на оглед вкъщи но добре че мъжа ми го надуши че нещо не е наред и се отказахме. Изглежда не го е приел добре защото се беше засякал след време с баща ми понеже ни беше паркирал пред гаража и му беше налетял и на бой!
Направо благодаря на бога че не сме го наели като чета какви проблеми са имали с него!

Хахах стига ве съсипахте го Калоянчо. И по телевизията го даваха и в фейсбук има страници и сайтове има за него. Не му ли стига толкова?

Тоя некадърник Калоян Иванов ми надра чисто новия линеен сифон за 500 лева.
Не го знам кво е правил ама го накарах да си го плати и го изгоних на момента!
Разбрах че после се опитвал да го продаде на разни хора като чисто нов!
Дано не са му се вързали на тоя палячо.

Тва е един жалък тип който си мисли че като те е излъгал със сто лева е направил удара на живота си. Не знам тъжно ли е или е смешно.

Ей не се спря тва диване. Живота достатъчно го наказа ама продължава да прави глупости. Като го видях по телевизията чак мен ма хвана срам.

Бачках с него преди време и ми навлече и на мен големи проблеми като го хванаха няколко пъти да краде от обекти и го отнесах и аз.
Бил е по чужбината маи в Испания peon по някви строежи. Oпитах се и аз да го науча на занаята ама хич не му се отдава. Повече го влече и го бива да лъже и да мисли схеми да вземе някви пари без да работи.
Пред половината хора се прави на много заможен и едва ли не че работи за кеф а пред другата половина лъже че има някви сериозни проблеми с здравето и няма пари та да се смилят и да го наемат.
Призна ми че си е патил много заради кофти работа и за тва се представя с различни имена и сменя телефона често да не могат да го намерят. Предупредих го че накрая ше си навлече големи проблеми с тия схеми ама не слуша и ето на стана за резил.
Съмнява ме наистина да има и фирма. Най-малкото тва име дето го е писал тука Калоян Увешанов е едно от фалшивите имена дето ползва. Ама аре няма да му казвам истинското да не му навлека още проблеми.

Иначе много му личи че го е яд и завижда че работи на заможни хора а той горкиа няма нищо и гледа да си го искара някак. Според мен за тва и редовно си краде дребни неща от обектите и ако не е на кеф ше направи и някоя мръсотия да отвори още разходи на хората.
Хич не са хубави тия работи дето ги прави.
С две думи не се занимаваите с него.

Поздрави от бай ти Бобан от Пазарджик.

Така ви се пада като искате да минете тънко и като наемате цигани. Не го ли видяхте че е мангал? Какво очаквахте да стане? Да свърши някаква работа ли?

Поредния "майстор" измамник!

Този човек доста убедително се представя за майстор, какъвто по-късно става ясно, че не е. Иска да му се предплати не малка сума с предтекст, че е за материали, за заплащане на работници и т.н. след което симулира някаква дейност, изнудва ви за още пари и в крайна сметка изчезва.

Лично аз имах договор с него за цялостен ремонт на апартамент (с 1 година гаранция!), който не можа да изпълни, понеже доста бързо лъсна, че няма представа какво прави.

Мога да изредя страшно много фрапантни издънки и недоразумения, но след ТРЕТОТО(!) къртене и лепене на ново на плочките в банята за капак падна и бойлера, който беше монтирал същия ден и едва не наводни апартамента ни и целия вход. Като по чудо в момента на падането бяхме в апартамента и спряхме водата навреме.

Естествено въпросният "майстор" ни излъга, че ще си покрие щетите, за да го пуснем да си тръгне, като на следващия ден най-нагло се е промъкнал в апартамента в 6 сутринта като мишка и е намушил обратно дюбелите/куките, които се бяха измъкнали и завъртяли заедно с бойлера, за да се опита да прикрие некадърното му поставяне.
След това имаше и невероятната наглост да си признае, че бойлера бил поставен "малко на криво", но изглежда ние сме го "пипали" и за това е паднал и понеже сме били много нагли нямал намерение да заплати за щетите нито да довърши работата, която му остава по апартамента.

В последствие се оказа, че е откраднал и строителни материали и части вместо да ги използва при ремонта и че почти всичко, което е направил до сега е бутафорно!

Наложи се да плащам на ново на друг майстор за основен ремонт на банята, преправяне на водопровод, за поправка на входна врата, която той наряза опитвайки се да среже някакво желязо, за ремонт на наводненото помещение и кой знае още колко изненади, които още не съм открил!

И ето че 2 месеца по-късно този тарикат на дребно се е скрил в миша дупка, понеже има няколко сигнала срещу него в полицията и си е спрял телефона, понеже най-вероятно доста хора го търсят, за обещаната гаранция от 1 година!