Гранд Хотел – Казино Интернационал /img/frontend/nomap.png"

Гранд Хотел – Казино Интернационал

Надявам се моето мнение да помогне на кандидат-служителите да преосмислят кандидатурата си, защото е за тяхно добро. Положителните неща са много малко, затова ще започна с тях.Едното от тях е красивата работна среда, от гледна точка на интериор - изискана, чиста и естетически издържана. Вторият компонент е редовното заплащане - действително заплатите се плащаха на съответната дата всеки месец и не е имало забавяния, както и те осигуряват на сравнително добра за сектора сума. Има навременен безплатен транспорт. И може би плюсовете се изчерпват дотук.
Ако очаквате да получите уважение в тази фирма, сте голям оптимист. Уважението, което държа да подчертая е лицемерно, ви се сервира на малки порции, докато изпълнявате задълженията си като робот. Когато вършиш работата си безупречно, не очаквай някой да ти каже браво. Но ако допуснеш и една малка грешка, театрото приключва.В момента, в който започнеш да изразяваш лично мнение за работния процес, в който има един куп пролуки и дефакто повечето неща куцат, веднага влизаш в черния списък на ръководството. Ако сте човек, изплащащ кредит, и в същото време нямате достатъчно самоуважение и лични качества, може би това е вашето място. Защото работата е целогодишна и получавате някакви пари за труда си всеки месец – така беше докато работех там, вече нямам информация как стоят нещата покрай Covid-19. Но ако сте млад, интелигентен и талантлив човек,който забелязва минусите по звена, ще се почувствате смачкани психически, ще усетите след първите два-три месеца, че това не е вашето място.За няколко месеца се сменяха десетки служители от различни отдели, текучеството тук е огромно. Гледа се на служителя като на робот, дошъл да работи, който лесно може да бъде заменен от друг робот.Да не говорим, че напрежението е огромно, базата е заета постоянно и накрая на работния ден се чувстваш като изцеден - физически и психически. И не можеш да се възстановиш с месеци, след като си приключил там.
В резюме - ценете себе си и здравето си, имайте самоуважение и преосмислете като цяло дали си заслужава да работите в туристическия сектор в България изобщо.

От спасителя се изисква да не се оттделя от басейна, дори и да няма хора.Има само една почивка за обяд и трябва да си бърз иначе е проблем... А за да обядваш трябва да чакаш някой да те смени, дали масажист дали спа мениджър! Работата специално във закрития басейн е меко казано трудна не толкофа физически колкото от здравна гледна точка! На 35 градуса се работи и постоянно дишане на хлорни изпарения което води до главоболие почти всяка смяна... Да не говорим за гостите храчене по земята, нахално поведение което в повечето случаи води до викане на охрана! Ако някой не вярва да поработи няколко месеца!!!

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Честито на всички колеги в хотел Интернационал за по 5 месеца по 4 дни неплатен отпуск със съдействието на мениджърите.500 - 550 лв са достатъчно!

Искам да изкажа мнението си относно работната среда в казино бара. Ще започна от мениджъра на казино бара Виктория Р. толкова незаинтересован мениджър от случващото се по време на работа не съм виждала. Явно за нея не е проблем, че персонала е тероризиран от пияните и неадекватни вайзори по време на смените с изключение на един от тях, който кара само дневни смени(явно е с привилегии). В казиното има 5 вида смени като главно се карат нощни, защото тогава е най-натоварено. Графика се прави от мениджъра на казино бара като толкова нескопосан график не съм виждала. По време на 8 часовите смени имаш почивка на час, час и 20 минути на 2 часа и повече зависи от заетостта в залата или вайзорките дали са в настроение, защото когато не са си го изкарват на персонала спират почивки дават на всеки задачи докато те се подпират и кикотят на платения бар, а в склада към бара се и черпят. Постоянно има напускащи, но явно за тях това не е проблем и не се интересуват защо персонала напуска. Наемат се неадекватни служители само, защото са познати на мениджърката. Нея не я интересува дали вършат работа нали са деца на други шефове от хотела. Вайзорките, които си изкарват смените на платения бар подпиращи го докато четат книги или играят игрички на телефоните си на моменти не знаят какво се случва в залата, а уж само това им влизало в длъжността да следят за работния процес. Не препоръчвам на никого да започва работа там под такова напрежение никога не съм работила всеки момент да съм в очакване да ми се развикат защо не съм сменила еди си кой пепелник, защо имало пепел от цигара еди си къде, защо еди си кой клиент пиел от обикновена чаша не от по специална и какви ли не простотии. Като цяло като отидеш на работа се молиш вайзорките да са в настроение или тежко ти и горко.

Здравейте, ще изкажа мнението си за Хотел Интернационал или по-точно за отдел "Казино бар". Колегите там са на ниво, млади и забавни, но мениджърския екип е под всякаква критика. ОТЗ-тата, които трябва да дават пример, да организират работния процес и да вдъхват увереност в служителите са изключително неадекватни и повечето от тях нямат никакъв усет как се ръководят хора. Напиват се по време на работа в склада на платения бар, а в същото време държат служителите да не близват алкохол. На нощни смени се играят телефонни игри, четат се книги на бара, докато сервитьорите не почиват по 4-5 часа, за да чистят, сервиват и оправят търговската зала. Когато някои бъде нарочен то той нарочно е пропускан и не почива по 3-4 часа или е изпращан на най-гадните райони в казиното, като отмъщение. Бих казал, че и отдел HR са изключително незаинтересовани и некомпетентни щом на месец има по 6-7 напускащи, но никой не иска обратна връзка от напускащите, за да се види причината за напускането им. Ако искате да работите на място, където анархията и безобразието са на лице, то Казино Бар е вашето място. Пияни отз-та, отвратителни клиенти и неадекватни шефове. Седмици наред нощен труд и изключително напрегната обстановка и отвратително държание от хората, които уж трябва да помагат на персонала. Така де, супервайзорите. Това е моето скромно мнение, като бивш служител и пряк очевидец на простотията, която цари там. Изборът е ваш!

Изключително некадърно и некомпетентно управление на отдел хранене.Ако си решил да се развиваш и работиш в тази сфера това в никакъв случай НЕ е твоето място, защото ако управлението види, че имаш потенциал за развитие мигновено ще те освободи. За да работиш тук не трябва да изказваш мнение,не трябва да отказваш нищо дори и да те използват като хамал да мъкнеш маси и столове от зала в зала. За да се чувстваш добре в тази 5 звездна измислица трябва да си приятел с f&b manager в противен случай няма да получиш това което си заслужил.Ако желаеш да работиш на място където няма да получиш абсолютно никакво уважение, може да кандидатстваш тук, те и без друго търсят постоянно персонал.

От както Костов е F&B manager в храненето се издигат на по-високи позиции само негови познати, роднини и приближени, без да имат каквито и да е заслуги. По-опитните и кадърни служители са принуждавани от самия него да напускат, за да не му застрашат по един или друг начин позицията на Директор. На Шефа се обяснява че напускат защото са си намерили нещо с по-добро заплащане. Жоро Костов не разбира нищо от работата си и си е назначил заместник които да върши всичко вместо него. Когато Филипов се появи някъде в хотела, някой от лакейте на Костов му звани и той се появява веднага да го видят колко е работен. Той дели в края на месеца касата с "бакшиша" не според това кой колко е работил и заслужил, а според това кой колко му се е подмазвал. Най-много взема винаги той, въпреки че рядко остава на работа след 3-4 следобед. Ръководството на хотела е в пълно невидение какво става във храненето и защо опитните работници си заминават. Заплатите не са високи, но са по-високи от другите хотели. Работата е напрегната.

Като бивш служител в казиното мога да кажа, че това е една от стабилните фирми, в които ако ти се работи ще те оценят. Не очаквайте да получите високо заплащане още първите месеци. Първо трябва да се научите да работите по техните процедури и стандарти. Ако се скътавате, закъснявате, не си вършите задълженията,не спазвате правилата, определено ще получите забележка от супервайзорите. Смените са осем часови, но са кофти. Има шест различни смени и едва в петък разбираш каква смяна си следващата седмица. Могат да ти се съберат 10работни дни преди почивките - рядко, но се е случвало. Има сл.транспорт, униформа и осигурена храна. Голяма част от персонала са там повече от 10год не защото не могат да работят другаде, а заради условията

Искам да изразя моето мнение на един наистина НЕдоволен работник на "най елитното казино на балканите".Първо ощр от интервюто аболютно нищо не можеш да разбереш за най важното нещо което ти предлагат и това е заплатата отивш първия път говорите даже една част се провежда на английски не ти казват заплата евентуално ако те удобрят отиваш втори път и тогава ти казват и пак не можеш да разбереш и така докато не се стигне втория месец в който ти платя започваш с уговорката за 830лв това е за " КРУПИЕ" СЛОТ на която длъжност бях и аз и така вече на втория месец когато получиш пълна заплата разбираш че яко са те прее*али с парите от тези 830 получаваш 650лв с уговорката също че ще има доплащане което един вид се води бонус или един вид бакшиш няма такова нещо с тези 650 получаваш еднин 180лв защотонпри започване ти казват за този бонус и си мислиш че заплатата ти ще е около 1000лв не е така не се лъжете и наистина не бих препоръчал този отвратителен хотел даже на най големият си варг. Второ за което изобщо не си заслужават парите са смените има 5 смени 0 1 2 3 4 5 отваратителни са всяка седмица се сменят и си нямаш на представа какво ще те сложат смените са 8 часови. Трето самият работен процес и изискванията... Те са огромнииии ако едно нещо не напрвиш правило започват хокания и убиди от страна на супервайзорите които наглеждат слота. Ако направиш грешка или закъснееш има глоби има ценоразпис на глобите. Абсолютно мизерни пари за изискванията и главоболията които ще имате със супервайзорите и с простите израелци които идват да играят аболютно прости без никаква култура "хора" с които трябва да се занимаваш постоянно. Има почивка на 40 мин час час и 20 ако си 5т смяна може да стоиш и 3 часа с най неудобните обувки на света което се замислете дали после можеш да заспиш от болка в краката обикаляш казиното като хамав и подлизуваш на простите израелци. Четвърто персонал управа и супервайзори... Живата игра която е в това казино са диви селяни некултурни без капка уважение към другия персонал. Оправата дадената Йорданка която е слот мениджър е най злобното куче което може да си предсравите изобщо не ви трябва да си имате работа с нея. Супервайзорите са малоумни тъпи прости с голямо самочувствие без покритие които стоят по 8 часа и буквално нищо не правят и се мислят за богове. Събират се 10 часа на смяна с пътя 5 дни в седмицата. Това е най голямата простотия която може да има новите попълнения стоят по 1 месец даже някои хора по по малко и напускат защотоне отвратително НИКОГААА АМА НИКОГА НЕ СИ ПОМИСЛЯЙТЕ ДА СТЪПВАТЕ ВЪВ ТОЗИ ХОТЕЛ ЗА КАКВАТО И ДА Е РАБОТА МОЛЯ ВИ АКО ВИДИТЕ ТОВА СЪОБЩЕНИЕ ГО ПРЕДАЙТЕ НА КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ХОРА ЗА ДА СЕ РАЗБЕРЕ КАКВИ БОКЛУЦИ СА ТАМ.