Гранд Хотел – Казино Интернационал

Работех в този хотел около една година. Постъпих с уговорката, че след като ми изтече обучителния период ще ме назначат, като супервайзор.
Назначиха ме като камериерка да свикна със хотела и начина на работа, а аз се съгласих.
На ден ни караха да чистим по 20 стаи срещу заплата от 450 лв. Камериерките бяха далеч по-малко от оптималния минимум.
Моето "повишение" каквато беше уговорката от самото начало така и не дойде.
Назничиха друга жена на тази позиция, просто защото им беше позната.
Затварях си очите на шуробаджанащината и малтретирането ни като роби, защото имах нужда от парите по онова време.
След две натравяния в кухнята, където е истински ад - дават престоялата храна останала от гостите на служителите си, НАПУСНАХ.
Моля ви не си го причинявайте. Има хотели, които ценят персонала си и му заплащат труда достойно!

Заемам позицията на барман в казиното на хотела,до момента нямам никакви проблеми с ръководството,колеги или администрацията на хотела.На всеки мой въпрос, се отговаря адекватно и в минимални срокове.Има осигурена целогодишна заетост и различни бонуси въз основа на представянето,храната по време на работа е безплатна,а също и транспорта.Осигуряват ме на заплатата която взимам,няма проблем с отпуски и болнични,заплатите се изплащат редовно.Чувствам се сигурен,спокоен и ходя на работа с желание...Видях доста негативни коментари,смятам че от тогава е миналото доста време,много неща са се подобрили към по-добро от тогава,затова бих препоръчал на всеки който търси работа.

Персоналът в казиното е страхотен, а отношението на мениджърите е на много високо ниво. Има осигурен транспорт и храна, което е много голям плюс за служителите. Смените са гъвкави. Заплатите се плащат точно на време. Всеки месец има бонуси за постигнати резултати, а за цялата година се раздават и доста добри бонуси от финансова гледна точка на няколко служетеля, които са показали потенциала си през предния сезон. През лятото е малко по-натоварено, но все пак е сезон. В края на месеца от към финансова гледна точка всичко е 6+.
Мястото е уютно, приветливо и луксозно и определено ти прави чест, да работиш в пет звездно казино!

В този хотел нещата се случват странно но като цяло нормално за България (парашутистите са на почит). Нямаш много голям шанс да не кажа никакъв за развитие. Ние от отдел охрана бих казал сме доста зле платени за такъв обект а и от други отдели се оплакват. Все пак да не изкл/чваме, че това е пет звезден хотел а не 3 звездно мотелче в Варна и би трябвало освен изискванията към персонала (които са завишени тип казарма) да има и адекватно отплащане за нервите и труда които служителите хвърлят ежедневно :)

Как стоят нещата за счетоводители,Отдел Човешки ресурси ,заплащането какво е ?

МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ КАК СЕ ОТНАСЯ КЪМ СЛУЖИТЕЛИТЕМАРТИНА АЛЕКСИЕВА

Здравейте! Има ли някой по-подробна информация за работните смени на рецепция? Заплащане и работна атмосфера към настоящия момент? Благодаря предварително!

Здравейте, исках и аз да оставя своя коментар и да дам мнението си за моментното състояние, отношение, работна обстановка в казиното на хотел Интернационал.
Първо: Ръководните позиции са заемани от хора които си нямат и на идеа какво правят там не могат ръководят слугите си (казвам слуги защото там работниците са такива)
Второ: Работните смени са под всякаква критика, няма такива закони кадето ти позволяват да бачкаш 10 12 до 15 нощни една след друга просто това е немислимо.
Трето: Парите са мизерно смеховити и на всичко отгоре от бакшиша се краде най-нагло и то не от служителите, а от тези които го разпределят в началото на месеца.
Четвърто: И не на последно място паниката и истерията в разгара на сезона там са непоносими постояно се крещи и се нервничи.
Надявам се хората които кандидатстват за работа в този хотел първо да поразпитат за какво става дума там.

Искам да попитам някой знае ли охраната,която назначават за лятото до кога ги държат на работа?Кой месец ги освобождават?

Изчетох мненията тук, явно и това е поредната българска развалина...
Интересувам се за позицията на ел. техник - видях, че има пусната обява, една камара изисквания, документи за квалификационна група по електро безопастност и не знам си какво още , а никъде не пише парите какви са.
Сега ако ще е за 500-600 лв, то един сервитьор взема повече...
Може ли някой да сподели какво е заплащането за ел. техник, да знам изобщо струва ли си времето да кандидатствам и да ходя по интервюта...