Офис Експрес Сървис ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Офис Експрес Сървис ЕООД

Ако може някой да каже как стоят сега нещата за офиса във Варна?

От прочетеното до тук не се учудвам. Положениемо е много зле в тази ПСЕВДО фирма Офис Експрес. Мениджмънта е под в всякаква критика.Чудя се още как съществуват при положение ,че работят за спорта. Отношението е ужасно , както и хората които управлятат този ПСЕВДО бизнес !!!
Хотата са казали - като не разбираш от бизнес не го прави !!!
Чудя се какво правя още в тази фирма.

Подкрепям изказването на настоящия служител. НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО ТАМ !!!
ФИРМАТА ГУБИ ПОЗИЦИИ И УВАЖЕНИЕ СРЕД КЛИЕНТИ И ПАРТНЬОРИ.

Тъй като отдавна не е давано мнение за фирмата тук смятам ,че е редно да вкарам малко яснота. Фирмата не е в добро финансово състояние, заеми , липса на средства, липса на оборот, Това рефлектира до голяма степен върху качеството на услугите , които се предлагат и мотивацията на персонала.
Заплатата за изработен месец се плаща в края на следващия( заплата за месец април се получава на 31ви май ( без значение каква дата ти пише в договора ). Бонусите се получават 10 дни след платена заплата т.е бонус за април се взима до 10ти юни. )
Уважение -  ако им работиш извънредно и нямаш претенции за пари си им любимец иначе си кръгла нула ако си търсиш правата.
Привилегии -имаш мобилен телефон, лаптоп и служебна кола ( за търговците) лимитът за бензин и телефон е супер малък  и плащаш от джоба си за тях.
Фирмена сигурност- Липсва, всяка пролет се говори за съкращаване на персонал, карат и служители да си взимат неплатен отпуск  когато месеците са слаби.
Ангажираност - на 100 % и след работно време. Служител изпълнява по няколко длъжности , заплататан е една обаче.
Потенциал за развитие- няма . Фирмата не използа свои кадри за да запълни осовбодени позиции. Наемат се от вън
Местоположение. Търговския офис е на Цариградско шосе близо до метрото ( сравнително удобно място )
Колеги - има готини типове, но за съжаление шефовете насаждат нетърпимост между отделите. Толерира се окалването и миенето на ръце с колеги , което влия и на атмосферата.
Работна среда - Изключителен стрес, интриги, нерви, ежедневни скандали и каранци с ръководители , колеги. Изисквания от страна на шефоверте за оборот , заплахи за преразглеждане на договор ако имаш кофти месец като резултат. Шефовете нямат пари за стока , и карат да лъжем клиентите си ,че си местим склада и затова нямало стока. Девойките в кол центъра  стоят на счупени столове! А фирмата продава офис оборудване !!!!!!
В общи линии фирмата е подходяща за хора без никакъв трудов стаж и малко опит . Ще получите много добри уроци и в професионален и в житейски план. За хората с опит и качества - ГОРЕЩО НЕПРЕПОРЪЧВАМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
От началото на годината имат пратика да карат служителите си да подписват нови договори с другата им фирма Корект Стари след като преподпишат имат право да ги разкарат по всяко време заради изпитателния срок. Една колежка си замина така в началото на годината.

Уважаеми кандидати, ако искате да загубите времето си, ако търсите "професионализъм" и отношение - това е вашата фирма:-(

Нямат пари и това, което обещават като заплащане, не го изпълняват! Желанието ти за работа изчезва, когато си видиш фиша! Има много удръжки от заплатата, за които не ти дават ясно обяснение! До скоро нямаше топла вода в сградата, не беше платена!

Относно последното изказване искам да добавя нещо. В Офис Експрес работят  предимно свестни и кадърни хора, които дават всичко от себе си, е има и такива, които се спотайват, но това е навсякъде. В интерес на истината заплатите се бавят до два три дни след датата на плащане. Огромното текучество на кадри си  има своите причини, една от тях е разбира се заплатите- доста ги орязаха масово 600-максимум 800лв в най- добрия случай. Има нов персонал, който не е обучен все още да работи добре и това си има своите последствия.Основната причина Офис Експрес да е в това положение е лошото управление или по- скоро дългото отсъствие от такова от страна на собствениците. И сега когато е опрял ножа до кокала, защото няма оборот искат чудеса от храброст! Уви - за това трябва време, човешки ресурс и добри заплати за да вървят нещата ! Успех на всички !

Онзи ден бяхме на "конференция", на кято говори само собственика :) Положението е много зле.Бавят се заплати, крещи се, изискват се куп неща ей така...на вересия, сменят се хора на килограм и некомпетентноста в отделите е ОГРОМНА!
НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ!!!

Преди около 5 години бях при тях. Яко бач, малко пари. Никакво развитие. Иначе колектива беше приятен, имаше атмосфера. Началниците робуват за съжаление на максимата - "с трици маймуни" или "с пръдня боя". Затова почти няма софиянци. Намират си залутани младежи от провинцията, които бягат, щом намерят нещо по-добро. Много често съм оставала с чувството, че на варненските началници не им се занимава с този бизнес и съм се чудела защо не го продадат.

Работа в Офис Експрес ли??? Не си го причинявайте - само интриги, отвратително отношение на "шефовете", пълно унижение на хората, шуробаджанаштина и т.н и т.н. Колектива си го бива, но на фона на всичките безумия на ръководството се създава жестоко напрежение между всички. Колкото и да се стремиш да си вършиш работата, винаги ще намерят причина да ти намалят заплатата, а кажете ми без пари кои ти работи в днешно време? Заплати взимат само шефовете - така че се насочете към тези позиции, само че трябва да чакате някой да умре! На тях си им е добре - вземат си хубавите парички, а другите - хамалогия за мерси! Този, който се изживява на шеф е под всякаква критика!!!
Правете си изводи!!! Подминаваите обявите им без изобщо да се замисляте!!!