ШOПИКС / SHOPPIX /img/frontend/nomap.png"

ШOПИКС / SHOPPIX

Бих искала да напиша и моето "преживяване" с SHOPPIX. Регистрирах се през юни и веднага поех две инспекции, за едната, от които ми се обаждаха служители за потвърждение в рамките на един час- три пъти. Явно бе, че нямат единен екип или сработеност помежду си. Попълних веднага въпросниците- и получих 100% и за двата, НО...Въпреки, че им се обадих за заплащането, след месец- след като бях попълнила всичко необходимо до ден днешен- 19 август, заплащане няма!? Е, как да им вярвам и да продължавам. За това и реших да предупредя всички, които сега "се хващат на хорото". не се заблуждавайте- SHOPPIX МАМЯТ ХОРАТА!

Аз пък съм много доволен от тази Фирма. В интерес на истината, всеки месец кандидатствам за около 30 инспекции, получавам около десетина. Е, наясно съм, че когато кандидатствам за някоя инспекция и не я получавам, дава се на друг, който вече се е доказал в точно този тип проверки. Не мога да си позвола да им изпратя мейл с горе - долу следното съдържание: "Абе, Вие знаете ли колко десетки обекти от този тип съм успешно инспектирал в другите три фирми от "Голямата Четворка", предлагаща в България услугата таен клиент?" Ако направя такава глупост, нищо чудно да ме отсвирят за постоянно, защото всяка Фирма стриктно държи на най - строгата конфиденциалност и изобщо не се интересува кой на кого и в какви проучвания си предлага услугите:)
Иначе, обектите за които ме утвърждават са си "сладка работа", малко по малко се "намествам" и в други области на инспекции. А имаще дори и един случай, когато те ми се обадиха и ме помолиха да поема инспекция, за която изобщо не бях кандидатствал! Вярват ми и точно на мен разчитат. Как няма да приема такова отношение към мен като комплимент?!
Що се отнася до плащанията, получавам си ги редовно и точно толкова, колкото съм заработил. Е, дразни ме факта, че понякога се обаждат на мобилния ми с въпроси "Какъв точно поздрав използва служител" в посетен обект, но щом вече зная, че на това много се държи, вече не пропускам такива подробности при попълване на въпросниците. Верно е, че броят на инспекциите поради кризата е намалял, но къде ли не е намалял, затова си трябва разбиране и изчакване нещата да се оправят в национален мащаб.

Работата е малко, няма оферти, а това което свършиш се опитват да не платят. Не се хващайте на тази въдица! Аз до момента не съм изкарвала повече от 50 лева за месец, поради липса на одобрени инспекции. Кандидатствам за 20-30 оферти, дават ми 4-5 за по 4-8 лева всяка. Уважението е никакво, инструкциите пристигат в последния възможен момент. Като гледам какво се предлага и за провинцията не си заслужава! Мейлите, които изпращат са пълни с правописни грешки, а непрекъснато повтарят да се внимава с правописа!

Отношението на колектива е ужасно, ако не им харесаш и не играеш по гайдата им, те отсвирват от всякъде. Заплащането за провинцията е прилично, но за сметка на това сигурноста и уважението както казах никакви ги няма. При това отношение и да имаш потенциал за развитие те се опитват да ти отрежат крилцата. Липсва особено желание за развитие на фирмата, не желае да разшири особено екипа си за да може да отговори на нуждите на клиентите си и да изпълнява договорите си в срок. Няма потенциала да развие предлагания продукт, имам чувстото че те сами си навират прът между колелата.

Такива великолепни колеги няма никъде другаде.