ШOПИКС / SHOPPIX /img/frontend/nomap.png"

ШOПИКС / SHOPPIX

Асистент продажби
сега върви обява за тази позиция,някой с наблюдения и обективно мнение

Сладкарници Неделя и другите дали знаят, че ни давате по едни смешни 5 лв за да пропътуваме града и за да пишем колко са великолепни и професионални в облсужването?

Заплащането е минимално, изискванията големи, като чета форума, разбирам защо ''тайните клиенти'' лъжат при проверките, после те разпитват за пълни глупости....следваме едни и съща теория-те ме лъжат, че ми плащат, аз ги лъжа, че работя

Как е във фирмата и струва ли си да се бачка като програмист за тях?

Ако служителят Ви предложи допълнение към поръчката (например: напитка към доната, донът към напитката,
промоция), ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се съгласете с предложението му и поръчайте, това което Ви е предложил.

Варненски госпожици, а ако служителят ми предложи диаманти, и аз си ги закупя ще ми върнете ли парите за тях???

Ниско заплащане, малко проверки. С времето съм установила, че като се напиша отрицателни коментари, последват куп уточнения и не ми назначават проверки, а като напиша, че проверката е минала добре, всичко е ок, и всички са доволни. Тайните клиенти лъжат, че проверките минават добре, за да няма уточнения и куп глупости.

Доста са злобни и некоректни Варненските госпожици. Само звънят по телефона и искат уточнения за да ти преведат 5 лева накрая на месеца. За толкова не бих си мръднала пръста да им ходя до другия край на града. Много са жалки и смешни. Трябва да направят хонорарите поне по 20-30 лв за да има резултати. Сега всички тайни клиенти лъжат и не си мърдат пръста за да не им досаждате с глупави уточнения. Най-ми харесват проверките с 1-2 лева хонорар, има и такива. Има и такива с 0 лв хонорар, но ти дават 20 лв да играеш хазарт в някакви наркомански зали. Трябва да звънна аз на фирмите с които работите да им кажа, че ни давате по 2 лв, те едва ли ще са много щастливи, сигурно вие ги цоцате на макс и взимате по 50-100 лева да "обработите" дадена проверка.

Преди години много се надуваха, защото бяха първи. Сега постепенно остават без клиенти (компании), тъй като има много повече фирми за тайни клиенти. Служителките са прости селянки от Варна, които само се заяждат, горят на меко и се чудят какво да измислят да не ти признаят проверката. Хонорарите са по 5 лева и не са мръднали от години. Много са прости и плиткоумни. Ако напишеш нещо лошо за проверка само те разпитват за уточнения. Ако излъжеш, че всичко е било наред са доволни и ти дават още задачи. Изобщо не знам защо компаниите още им поверяват задачи. Дано фалират и тези дето са ми се заяждали да ги видя на борсата.

Търсят причини да не платят!

Аз дъм доволна, да работата, времето за посещение и попърване не е малко, но за допълнителен доход това заплащане ми изнася. Когато имам възможност- приемам инспекции, когато не- не приемам. По добре да си уплъгнявам на макс времето, макар и за "жълти стотинки", от колкото да се оплаквам. Дъпросът е, че всяка работа трябва да се върши с желание, дори и по- ниско платената. Така, че стига сте се оплаквали, който иска, да работи.