ШOПИКС / SHOPPIX /img/frontend/nomap.png"

ШOПИКС / SHOPPIX

Аз съм доволна. За тези, които казват, че не взимат пари, че има хонорари по 1-2лв, че им звънят да им задават глупави въпроси... Ами кой както си го направи. Факт е, че има проверки по 2 лв, но това е само допъление към някоя проверка, т.е. ако са те пратили да провериш дадена верига за 7лв. понякога трябва да минеш и през касата, което ти дава допълнително 2лв. Относно въпросите по телефона е нормално да питат нещо, ако не си се изказал точно и ясно. А парите, които ти плащат са това, което си изработил и в срок. Няма как да очаквате много проверки ако сте се писали само във вашето населено място. Според мен това, че резервоарът ми е пълен, покупките остават за мен(горивото и покупките също се плащат от фирмата), правя си разходка и освен това ти дават и пари е достатъчно и удоволетворително за свършената работа. Въпросниците се попълват лесно и самите проверки отнемат час час и половина зависи, понякога и 10мин. Най-много време отнема пътуването, но ако обичаш да пътуваш, това не е проблем. Заплатата ми за няколко проверки беше близо до минималната,което за допълнителен доход е доста добре.

Асистент продажби
сега върви обява за тази позиция,някой с наблюдения и обективно мнение

Сладкарници Неделя и другите дали знаят, че ни давате по едни смешни 5 лв за да пропътуваме града и за да пишем колко са великолепни и професионални в облсужването?

Заплащането е минимално, изискванията големи, като чета форума, разбирам защо ''тайните клиенти'' лъжат при проверките, после те разпитват за пълни глупости....следваме едни и съща теория-те ме лъжат, че ми плащат, аз ги лъжа, че работя

Как е във фирмата и струва ли си да се бачка като програмист за тях?

Ако служителят Ви предложи допълнение към поръчката (например: напитка към доната, донът към напитката,
промоция), ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се съгласете с предложението му и поръчайте, това което Ви е предложил.

Варненски госпожици, а ако служителят ми предложи диаманти, и аз си ги закупя ще ми върнете ли парите за тях???

Ниско заплащане, малко проверки. С времето съм установила, че като се напиша отрицателни коментари, последват куп уточнения и не ми назначават проверки, а като напиша, че проверката е минала добре, всичко е ок, и всички са доволни. Тайните клиенти лъжат, че проверките минават добре, за да няма уточнения и куп глупости.

Доста са злобни и некоректни Варненските госпожици. Само звънят по телефона и искат уточнения за да ти преведат 5 лева накрая на месеца. За толкова не бих си мръднала пръста да им ходя до другия край на града. Много са жалки и смешни. Трябва да направят хонорарите поне по 20-30 лв за да има резултати. Сега всички тайни клиенти лъжат и не си мърдат пръста за да не им досаждате с глупави уточнения. Най-ми харесват проверките с 1-2 лева хонорар, има и такива. Има и такива с 0 лв хонорар, но ти дават 20 лв да играеш хазарт в някакви наркомански зали. Трябва да звънна аз на фирмите с които работите да им кажа, че ни давате по 2 лв, те едва ли ще са много щастливи, сигурно вие ги цоцате на макс и взимате по 50-100 лева да "обработите" дадена проверка.

Преди години много се надуваха, защото бяха първи. Сега постепенно остават без клиенти (компании), тъй като има много повече фирми за тайни клиенти. Служителките са прости селянки от Варна, които само се заяждат, горят на меко и се чудят какво да измислят да не ти признаят проверката. Хонорарите са по 5 лева и не са мръднали от години. Много са прости и плиткоумни. Ако напишеш нещо лошо за проверка само те разпитват за уточнения. Ако излъжеш, че всичко е било наред са доволни и ти дават още задачи. Изобщо не знам защо компаниите още им поверяват задачи. Дано фалират и тези дето са ми се заяждали да ги видя на борсата.

Търсят причини да не платят!