ICYGEN /img/frontend/nomap.png"

Заплащане - стартова заплата на средното за града ниво. Обещания за редовно преиндескиране, които така и не се случват. Изключително тромава процедура, която много често не завършва успешно. Единствено това, че плащат редовно без закъснения ме възпря да поставя по-ниска оценка.
Уважение - 90% от екипът в Пловдив е на ниво, но както навсякъде си има 1-2 черни овци. Екипът в София е на същото положение, като липсва уважение на софианци към пловдивчани. Необяснимо защо при все, че масово работещите в пловдивския офис не са от Пловдив.
Привилегии - в Пловдив никакви, в София са малко.
Съотношение работа/свободно време - време колкото искаш. Работа или няма или е възпрепятствана от некадърни менъжери.
Потенциал за развитие - никакъв, стилът на писане не е хубав, а разработваните проекти не предполагат развитие.
Колегите от моя екип са супер.

Като обобщение - не ви препоръчвам да започвате работа тук. Аз бях подлъган. Разработваните проекти са елементарни сайтчета за продукти, имоти и т.н. Никакви предизвикателства, никакво развитие. Понякога отгоре се налагат оупън сорс системи, които са пълно безумие, особено за дребни проекти. Мениджмънта е 70% посредствен и тромав. Особено за проектите от чужбина е кошмар - от момента на възникване на даден въпрос, до момента в който той мине по цялата верига от менъжери до възложителя и обратно, понякога минават седмици. Разбирате какви закъснения се натрупват. Отделно, безкрайни тествания от безумни тестери. Заяждане защо тук линията продължава един пиксел, защо тук сивото е сиво, а не светло сиво и подобни. Правят се проекти, предават се уж, а после изобщо не се появяват онлайн никъде. Бонуси към заплатите няма. Масово се работи на CRT монитори (безумие). И още много и още много неща, но за сега толкова.
Ако искате да се развивате, това не е мястото за вас. Ако сте студент и искате просто да изкарате някой лев и нямате амбиции, вероятно ще ви хареса. Само се спазарете за високо първоначално заплащане, защото повишението е един далечен мираж.

palna otvrat... i mnogo zlobni dushici!
ne se habete za tam - edin goliam balon- niakoi den shte se spuka s pardene i grohot ... hahahaha
obshto vzeto povecheto naduvki koito rabotqt tam sa palni bezdarnici osobeno proslovutite im dizaineri hahaha

Оценките сами говирят !!!!

важни са оценките ...

Atmosverata v tazi firma e tolkova amerikanizirana i studena i komersialna che normalen chovek ne moje da viree dalgo. A i v posledno vreme tolkova sa zanijeni iziskvaniata pri podbor na dizaineri i developeri, che koito ne e pochukal toi ne zapochal rabota tyk. Saotvetno nivoto na rabota e dosta posredstveno, samo deto samochuvsvieto na povecheto e napompano do nebesata , no razbira se bez pokritie.

Последното мнение със сигурност е на някои от техните HR-и, така че не се брои. Това как назначават хората си ли...както дойде, то и без това толкова голямо текучество на кадри е достатъчен показател що за стока са. Имат претенциите за голяма IT фирма, а реално по манталитет са все още малка фирмичка. И така като гледам, едва ли скоро ще просперират като се има предвид менаджерите им. Между другото имат много връзки из българските сайтове, и много от негативните мнения за тях се трият.

Моя приятелка кандидатства за работа и основното изискване е било отличен английски.Получила от тях обяснение,че не е поканена на интервю,защото не владеела добре английски език,а тя е завършила английска филология с успех над 5(????)Не става дума да бъде назначена на работа,а просто да бъде допусната до интервю.изглежда там назначенията не са по дипломи и умения,а по други критерии,което е срамно за компания с техните претенции.В момента тя е редактор на английски език в софийско издателство-тя,която не владеела езика.:)

Една от малкото IT компании в България, в които можеш да постигнеш много с професионализъм, лоялност и желание, а не с нагаждане, 24/7 work shift и безброй изхабени нерви. State-of-the-art офис в баровския Лозенец, някои много забавни колеги, заплащане като в повечето добри компании в този бранш -според качествата, постиженията и стажа, Yellow такси за работещите до късно, безплатни кафе и безалкохолни напитки.