Кодак Полихром Графикс АД / Кодак График Комюникейшънс АД / /img/frontend/nomap.png"

Кодак Полихром Графикс АД / Кодак График Комюникейшънс АД /

Е, момчета, разбрахте ли сега как изглежда животът извън Кодак? Никъде няма заплата около 1200 лв., няма безплатна храна, няма социална програма, няма повишение на заплатата всяка година... А вие все бяхте недоволни и искахте повече! Добре дошли в реалния свят!

Прави са тези, които казват, че в това предприятие хора без никакво образование са взимали над 1000лв. чисто. Доказателство за това е коментарът на "anunimen". Рекорд: минимум три правописни грешки на изречение. Искам да кажа на този "анунимник", когато прави публични изявления поне правописа да си провери. А относно мнението му,трябва напълно да се игнорира, защото явно е продиктувано от дълго сдържана злоба и завист към някой от колегите. Напротив, във фирмата имаше абсолютна организация с истински професионалисти. Млади и отговорни работяги, с чудесни ръководители, със страхотни условия на труд и разбира се с високи заплати. Няма как да е иначе. Може би тези от нас, които вече са си намерили работа, могат реално да си дадат сметка какъв късмет са имали да работят в това печеливщо и уредено предприятие. Да, първите две седмици ставах с ругатня на устата къде отивам на работа, но не се отчайвам. Защото драги господин ПЦМ "анунимник" ние знаещите и можещите в крайна сметка винаги успяваме. А ти драги ще си останеш винаги такъв "анунимник",който тайничко ще злобее и завижда за успехите на другите.

Всеки,който е работил в Кодак,може да оцени подобаващо какво значи това предприятие и работата в него.Не мисля че заплата над 1000 лв месечно(никога забавяна),30 дневен платен годишен отпуск,безплатна храна,облекло и ред други привилегии,биха могли да се намерят за хора без образование,които знаят само да очернят.А тук явно са такива,работил съм на над 15 места и просто по добра организация,заплащане и отношение не съм получил никъде,изкренно съжалявам за закриването на предприятието и мога да кажа,че когато то работеше,това бяха най-спокойните ми години.

И да не бяха фалира ли кодак тази фабрика беше вапрос на време да се затвори сама.Напалнисе с некадърници и глупаци ама с претенции.Всички началници станаха.Е сега вече доиде момента да се докажат колко са велики някои хора.Сажалявам за това което беше тази фабрика преди и се сасипа.И не на последно място няма как да си четеме весниците до обяд  да обсаждаме левски и цска слетобяд и нищо друго да не ни интересува.Принципа друг да гарби вместо мен е до време.Има хора в тая фабрика които за толкова години работа не оспяха да разберат че работят в( Кодак) производство а на националниа стадион Васил Левски )))))

Предприятието се закрива през април.... Тъжно....

Очаква се до 2-3 месеца предприятието в София да бъде закрито.

Здравейте, моля ви кажете какви са настоящите условия във фирмата, защото в момента има пусната обява за работа.Мненията на предишното име на фирмата са отрицателни, но повечето са от 2006 и 2007 година.Какво е сега положението и има ли смисъл да се кандидатства за работа там?Благодаря ви предварително :)

подкрепям Фалко

Подкрепям мнението на толупа