Бизнес Дата ЕАД / Business Data FCB /img/frontend/nomap.png"

Бизнес Дата ЕАД / Business Data FCB

Ако отидете при тях на интервю, не си и мислете, че ще ви върнат отговор. Не са толкова коректни... А и наскоро са си сменили голяма част от екипа, което едва ли говори добре за и фирмата..

Случайно попаднах на този странен текст. Работили сме с предишния и настоящ екип на агенцията. Поздравления за настоящия!Колкото до мениджъра не е руса , не и на 25 год.Освен това е много коректен и отговорен човек.

Tova e porednata izmislena firma na G., v koito e naznachil edna .....,rusa migashta na parcali "kukla" na 25 g. mai da "Menajira", rabirash li, i to hora, ot koito se e uchila, profesionalisti, koito sa tolkova dovolni ot taka spusnatata im nova "shevka",che napuskat vischki i idvat nekvi neudachnici ot drugi reklamni, podmameni s pari, koito obache ne mogat da kompensirat haosa. niama klienti, gubiat se i nasotishti takiva, v sredite kato se kaje imeto na .......... .......... i vsi4ki,koito sa rabotili s neia i ia poznavat izbuhvat v buren smiah smiah. totalna lipsa na misul, kompetentnost,opit - i jitesiki i profesionalen, smeshen angliiski, mnogo pozi, pretencii, intrigi, prosto e plachevno. misleh, che ve4e sa po -malko takiva firmi, kadeto niakoia na shefa neshto maje i brishe, no te si znaiat. ako obache viditde obiava ili uspeee da vi omae s prikazki - ne se vruzvaite, shteshe da e smeshno mnogo, ako ne beshe tolko placheno tova devoiche!