Дейтрон ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Младост, Вяра, 7&markers=Варна,Район р-н Младост, Вяра, 7

Дейтрон ЕООД

Абе ей мрънкащите я се осъзнайте бе - има ли фирма в момента в която да не е проблем заплащането, ако има споделете я, и що не вървите там,та да си разрешите проблема с недооценените качества. Я стига сте мрънкали ами обърнете внимание върху себе си - то на каквото си постелеш на такова ще легнеш. Не може само да недоволствате.
Нашата фирма работи с фирма Дейтрон от доста време - е що ние нямаме проблеми с тях в нито едно отношение ?!? - е ми много просто, защото ние сме коректни с тях и те с нас. Всичко е толкова просто - "каквото даваш това и получаваш", ама на Вас май не Ви остава време да го помислите от приказване на празни приказки. Хайде време е за разбуждане.....!!!!!

Последните месеци бяха отговори от сорта:Заплати ще има утре.И така-кой до когато издържи.Иначе работната обстановка-в смисъл-общуване с колеги-е добра,но управлението на фирмата я води до снижаване на резултатите. Не може да изискваш от хората да работят,когато не си им осигурил заработеното и нямаш доблестта да се изправиш и поне да им обясниш причината -не администрацията е тази,която вади парите на фирмата,нали-та да знаят само те!И аз се обръщам към всички,които имат да получават пари от фирмата-търсете правата си,дори и по съдебен път-само така ще научим така наречените "собственици" на фирми да се научат да ценят труда на всичките си кадри-от най-обикновения работник до тези,които създават имиджа на фирмата.Нека името на фирма"Дейтрон" все пак да не се промени на фирма"Ще ви платим утре"!

Мога много да разкажа за тази фирма най вече е известна с това че работещите там не са получавали заплата от м.февруари.Това го знам със сигурност защото аз също работя там.Но за пари и не може да става дума най често използваната фраза е "УТРЕ". Ако искате може да се обърнете към "НАП -Варна".

В момента на никого не плащат.Хвалбите във форума се пишат от хора ,който искат да се подмажат само докато си вземат заплатата.

За всички недоволни от фирма Дейтрон и в чостност от нейния управител искам да им кажа: Скъпи "приятели" преди да недовоствате и изказвате неадекватни мнения поради некомпетентност се замислете: Какво давате Вие, Какво можете и Как го предлагате?????? Най - лесно е да критикуваш и да казваш ИСКАМ, но трябва и да се потрудите и да покажете действия - РЕЗУЛТАТИ бе "Уважаеми". Аз мога да кажа за фирма Дейтрон само хубави неща - получава този който се труди, вижда се този, който показва действителни резултати. Жалкото е, че от време на време идват кадри , които имат голямо мнение за себе си идват с великите приказки но резултати - НУЛА. Може би точно Вие сте тези, които негодувате, но скъпи мои Вие с такива действия в работния си процес ще сте вечно неоценени където и да отидете за Вас няма да има фирма която да оцени Вашите способност. Аз съм бивш служител, но с прекрасни чувства към фирмата и колектива. Успех на всички :))

който кандидатства за работа да се замисли много добре,в тази фирма в момента е пълен хаос.първона4алните обещания никога не се спазват.управниците изто4иха фирмата без да се замислят за по долу под4инените как да преживяват в тези крити4ни моменти,просто драпат за тяхното си благо,забравиха от къде тръгнаха и къде отиват и до къде ще стигнат ,просто този път води до пълен фалит.няма уважение кам колектива който допринесе до сегашния им вид.заплащането е с години на зад.скоро в тази фирма няма да има работници,ще се състои от администрация и управници.бог да пази тези които ще работят за ДЕЙТРОН.нека на президента на фирмата това му стане обица на ухото.фирмата има друго лого ПАРИ утре..........фирма утре.........:):):):):):):):):):):)

бихте ли ми дали някакъв тел.за връзка с господин тенев?знам че не е мястото тук но все пак.

Аз съм бивш служител, но моето мнение и впечатление е доста по-различно от някой от другите бивши колеги. Аз съм със скрахотни впечатления от отношение на управителя и на колектива.Дори смятам, че такъв управител трудно се среща - но въпросът е да съумееш да си коректен да работиш и да си полезен. Мога само да съжелявам че, определени обстоятелства около мен бяха причина да съм сега БИВШ. Надявам се да има и други такива Управители и фирми като Дейтрон.

Някой ще ми каже ли нещо за строителството на фирма Дейтрон.Какво бихте ме посъветвали ?Откъде мога да събера повече информация?

Аз съм бивш служител в Дейтрон и не съм съгласен с някой от мнениято по-долу.Всеки очаква да получава много, но замисля ли се какво дава от себе си.За колектива просто нямам думи-супер.В Дейтрон е като във всички фирми в България.Най- важното е че има възможност за израстване във фирмата.Ако някой ми каже, че има идеални фирми що не отиде да работи там.