Дейтрон ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Младост, Вяра, 7&markers=Варна,Район р-н Младост, Вяра, 7

Дейтрон ЕООД

Кой сте вие ,напишете кой подизпълнител сте,не оставайте анонимен,след като толкова сте възмутен.
Да се петни името на фирмата е най-лесно...

това са най големите измамници ние сме подизпълнител на дейтрон на най големият им обект във Варна там изграждат 11 жил.сгради от близо 1 година не са ни превеждали пари като имате предвид че ние работим с наши материали все ни обещават и нищо иначе били много доволни от нас -боклуци долни в момета ни докараха до фалит заплатата ми е над 1000 лева а несъм получавал пари от 3 месеца върнаха ни 15 год.назад дано някои прочете това и да не доближава тази сган мръсна

Да благодаря ти "доброжелателю", но аз преди да съм взел решение да работя в Дейтрон и да имам мнение съм се допитал достатъчно и където трябва и знам, че фирма като Дейтрон е достойна в нея да работят само умни и кадърни хора.
А всички Вие, които не Ви допада фирмата, управлението и каквъвто Ви е там проблема що постоянно стоите и гледате и се интересувате от нея. Не се занимавайте вървете и си търсете мястото. Абсолютно недостойно е да не говоря, че е и изключително просташко и дребнаво да се занимавате с клевети и оплювания. С това не сте полезни на никой, но това Ви прави изхабени хора.

Такаааа... :) В тая фирма продължава да е забавно май а?
Нещата са си по старому.
За Валери- ще кажа само да не бърза с преценките без да е видял действителността. За това ,че има некадърни хора- верно е. Ама той Илиян сам си ги избира, сам си е виновен.

За всички волни и недоволни - пазарът на труд е свободен - освободете местата и без това не ги заслужавате. Щом не Ви плащат значи не заслужавате. Аз сега кандидатствам за работа там, защото съм чувал много хубави неща за фирмата, но разбира се съм се допитал до нормални и интелигентни хора, защото видно от прочетеното с което се забавлявах е писано от хора, които никъде няма да си намерят мястото, и разбира се това няма как да се вземе под внимание от нормален средно статистически човек.

Бивш служител съм и аз на Дейтрон. Ами какво да кажа... и на мен ми дължат пари.И вече не мисля и че ще си ги получа.
ама халал да са им. ха ха.В началото обстановката, колегите.....абе всичко беше супер.В един момент фирмата се разрастна- дойдоха нови служители от провинцията с големи амбиции.Започнаха да се натягат, да създават интриги.Трудно се работи така. По напористите се сближиха с когото трябваше и се издигнаха нагоре. За компетентността им няма да говорим:)за Г-н Тенев, мога да напиша хубави неща.Изключително умен и доверчив човек,според мен.
Заплатите какво да ги коментирам.Който иска му дават, който си трае му дават малката заплатка.
Кофти, че не са давали заплати последните месеци.Но това означава, че служителите там трябва да направят необходимото за да си получат изработеното.Не може "едрите риби" да получават парите си, а другите да бъдат ощетени.Приноса на всички е еднакъв.

Уважаеми служители,
Защо работите в тази фирма, след като не получавате заплати от 3 месеца?

"Обичани господа управители",
искам само да ви кажа,че ако продължавате с тоя некоректен маниер на управление и поведение ще загубите и малкото останали качествени служители.Вземете се в ръце и дайте на хората заработеното.Парите за вас никога не са били проблем,не познавате мизерията и нищетата,но замислихте ли се поне веднъж в последните три месеца как преживяват вашите верни служители?Не,нали?Коректността и лоялността трябва да е взаимна,в противен случай нещаща не се получават.А какво би станало ако вашите служители ви напуснат?Ще дойдат други,безработни много!-така ли?
Уважаеми,така съвсем ще ви падне имиджа,или не ви пука за него? Не настъпилата икономическа криза е причината за вашето нехайно и недостойно поведение спрямо хората,работещи за вас,виновно е вашето високомерие и самонадеяност!КРАЙНО ВРЕМЕ Е ЗА РАЗМИСЪЛ!!!

Абе,ей-клиентът-защо не си си написал от коя фирма си-като си толкова доволен?И защо си мислиш,че всички разочаровани от тази фирма-от нейната некоректност при заплащанета,са непременно мрънкащи и некадърни?Или си отново някое поставено лице от фирмата,упълномощено да пише хвалебствия за нея тук?Как пък не се намери един кадърен,пишещ тук,а?!А знаеш ли,на колко фирми-освен на работниците си дължат пари?Ако си толкова доволен клиент-имай доблестта да си напишеш фирмата-все пак!Нали си наясно защо"мрънкащите" от фирмата остават анонимни тук-защото няма да получат и това,което им се полага от месеци.Затова и писах преди това-хората трябва да се научат да водят дела с такива некоректни работодатели-докато всички мълчат-винаги ще има некоректни фирми!Остани си със здраве!

Има,Има.